Keturi Lietuvos jaunimo imtynių čempionato sidabro medaliai – kupiškėnams

Vasario 28–29 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Jame Kupiškio rajono sportininkai iškovojo keturis sidabro medalius.

Moterų imtynių čempionate Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos moksleivė Anelė Kavaliauskaitė, svorio kategorijoje iki 55 kg įveikusi tris varžoves ir patyrusi vieną pralaimėjimą, pasipuošė sidabro medaliu.
Tokį pat medalį iškovojo Subačiaus gimnazijos abiturientė Austėja Rita Žiūkaitė, kovojusi 76 kg kategorijoje.

Laisvųjų imtynių čempionate sidabro medalį iškovojo subatėnas Nojus Ragauskas (iki 77 kg). Tai buvo tarsi dovana sau 18-ojo gimtadienio proga.

Panevėžio sporto gimnazijos auklėtinis Kamilas Abdulajev, atstovaujantis Kupiškiui, sidabro medalį laimėjo svorio kategorijoje iki 97 kg. Jo brolis Neilas liko penktoje šio čempionato vietoje.