Pradžia » Aktualu » Kupiškėnai, „Auksinio proto“ finalininkai, rajono Savivaldybei padėkojo už paramą

Kupiškėnai, „Auksinio proto“ finalininkai, rajono Savivaldybei padėkojo už paramą

Publikavimo data: 2018-05-23

Kaip skelbia kupiskis.lt, gegužės 22 d. Kupiškio rajono mero Dainiaus Bardausko iniciatyva rajono Savivaldybėje lankėsi žaidimo „Auksinis protas“ finalinio turo kupiškėnų komanda „Žinių bagažas“.

Pasipuošę savo firminiais salotiniais bliuzonais į Savivaldybę atvyko Justas Janulionis, Algis Valiušis, Ričardas Balabonas, Julius Panka, Dalia Mykolaitienė, Arūnas Valintėlis, Jolanta Balabonienė, žinoma, komandos kapitonas Vytautas Gečiauskas ir kiti.

Ir viso komanda skaičiuoja per 30 narių, į mažesnes komandas susiskirstančius kupiškėniškų kovų metu.

Kupiškio komanda, per sezoną surinkusi 94 taškus, pateko į finalą Druskininkuose ir gegužės 12 d. Kupiškiui parvežė puikią naujieną – mažų miestelių kategorijoje „Žinių bagažas“ pelnė ketvirtą vietą.

„Komandos nariai padėkojo už suteiktą paramą vykstant į Druskininkus dalyvauti žaidimo „Auksinis protas“ superfinale. Meras komandai palinkėjo ir toliau siekti tokių puikių rezultatų. Apsikeitė dovanomis ir prie arbatos puodelio dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi pasiekimais, puikiais laimėjimais ir gerais rezultatais“, – rašo rajono Savivaldybės tinklalapis.

– Kodėl Jums buvo svarbu susitikti su protmūšio mėgėjais? – temainfo.lt teiravosi rajono mero D. Bardausko.

– Tai – žmonės, garsinantys Kupiškį. Intelektualios kovos, žinia, yra pomėgis, vis dėlto kainuojantis: „Žinių bagažo“ komanda keliauja po Lietuvą savo transportu, eikvoja savo laisvą laiką. Komandos sėkmė džiugina mus visus. Už tuos gerus potyrius esu dėkingas komandai. Susitikime aptarėme: gal vertėtų burti gimnazistų intelektualių kovų komandą,  organizuoti žurnalo „Oho manija“ kovų turą Kupiškyje. Potencialą tokiems renginiams tikrai turime, – sakė rajono meras.

Komandai Savivaldybė suteikė transportą vykti į Druskininkus, tad „Žinių bagažas“ merui D. Bardauskui įteikė padėką už paramą „Auksinio proto“ superfinale.

Praėjusį sezoną „Žinių bagažo“ net du – V. Gečiauskas ir R. Balabonas – nariai dalyvavo televizijos „Auksinio proto“ žaidime. Šiam telvizijos žaidimui ruošiasi dar du komandos nariai.

 

Parengė Rita Briedienė

kupiskis.lt nuotr.

Komentarai (2)

  1. kupiskene parašė:

    pagarba, kad garsinate kupiski.

  2. Vytauto gatvė parašė:

    Dėkui jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *