Kupiškėnai jau planuoja iškilmingą Autobusų stoties atidarymą

Nuo birželio 5 d. pradeda dirbti senoji, dabar jau rekonstruota, Kupiškio autobusų stotis (Gedimino g. 96).


VšĮ Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centras

Čia jau baigia įsikurti VšĮ Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC). Lankytojams jis bus atviras nuo birželio 8 d.
– Ar jauku naujose patalpose? – temainfo.lt klausė TVIC direktorės Lidijos Vasiliauskienės.
– Dar laukiame žaliuzių, iškabų… Turėtų būti jauku, – sakė ji.

TVIC direktorė Lidija Vasiliauskienė

L. Vasiliauskienė TVIC direktoriaus konkursą laimėjo balandžio 8 d., darbą pradėjo karantino metu.
– Turbūt, kaip ir dauguma žmonių jautėmės nesaugiai. Esame VšĮ: darbas nevyksta, pajamų nėra. Bet viskas jau „atšyla“, ir tai teikia vilčių. Turizmo vadybininkės turi gerą patirtį, aš džiaugiuosi jų kūrybiškumu, – sakė direktorė.
Karantinas gal šiek tiek ir padėjo naujai direktorei pasiruošti: kol nebuvo galima priimti lankytojų, parengtos naujos turistinės programos, derintos kelionės po Lietuvą, Latviją, neskubant buvo galima persikelti į naujas patalpas. Planuojama ir naujovė: žadama įsigyti keletą virtualios realybės akinių, jie bus naudojami Kupiškio krašto pažinimui.


Planuojamas iškilmingas Autobusų stoties atidarymas

Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio rajono meras, kol kas stoties pastate – UAB „Kupiškio autobusų parkas“ administracija bei TVIC.
– Patalpose galėtų kurtis nevyriausybinės organizacijos ir smulkaus verslo atstovai. Čia gali veikti ir verslo inkubatoriaus principas: yra interneto prieigos, kitų komunikacijų tinklai. Yra vieta vidaus ir lauko kavinukei, įrengta terasa net ant stogo. Birželio 8 d. 13 val. planuojame iškilmingą Autobusų stoties atidarymą, – temainfo.lt sakė rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.


Atnaujintas maršrutas į Panevėžį

Laikinai einančios Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, Administracijos direktoriaus pavaduotojos Ingridos Bernatavičienės įsakymu, UAB „Kupiškio autobusų parkas“ leista visais reisais atnaujinti autobusų eismą maršrutu Kupiškis–Panevėžys–Kupiškis, o vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų eismą organizuoti tvarkaraščiu, numatytu mokinių atostogų metu. Dirbs ir siuntų skyrius.


temainfo.lt
Emilijos Briedytės nuotraukos