Pradžia » Aktualu » Kupiškėnai lauks, kol grįš meras arba pasveiks vicemeras

Kupiškėnai lauks, kol grįš meras arba pasveiks vicemeras

Kupiškėnai lauks, kol grįš meras arba pasveiks vicemeras

Publikavimo data: 2020-03-24

Jau devintas mėnuo nuo darbo yra nušalintas Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas. Kovo 19 d. į Panevėžio respublikinę ligoninę išvežtas nuo praėjusių metų liepos jį vaduojantis vicemeras Algirdas Notkus. Laukiama, kaip rutuliosis įvykiai.

Anot Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nario Augenijaus Cesevičiaus, rajono Savivaldybės administracijos darbas nenutrūko: skyriai bei Savivaldybei priklausančios įmonės dirba.

– Dėl susidariusios situacijos šaukti neeilinį posėdį būtų netikslinga: dvi–trys dienos praeis jam pasiruošti, Tarybos nariams pateikus medžiagą bent penkios dienos turi praeiti iki posėdžio – prasidės balandis. Buvo susisiekta su Vyriausybės atstovu Panevėžio apskričiai ir gauta rekomendacija – palaukti, kaip toliau vystysi įvykiai. Balandžio 8–9 dienomis spręsis nušalinto mero reikalai. Rajono Tarybos opozicija irgi pritaria siūlymui palaukti, – sakė Tarybos narys.

Anot A. Cesevičius, vicemero A. Notkaus sveikata gerėja. O kaip temainfo.lt sakė Skapiškio seniūnijos seniūnas Ričardas Kiaulėnas, šiandien dėl sveikstančio vicemero daug kas geru žodžiu mini Skapiškyje įsikūrusią VšĮ Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties klasterinė greitosios pagalbos brigadą: būtent jos medikai per kelias minutes atskubėjo pas Skapiškyje gyvenantį ir sveikatos pablogėjimo metu namuose buvusį vicemerą A. Notkų.


temainfo.lt 

 
Straipsnis panašia tema:

Skapiškyje – greitosios medicinos pagalbos klasterinė brigada »

Komentarai 5 komentarai

 1. Kupiškėnas parašė:

  Prajuokino ” akcentuotas” straipsnio pavadinimas.
  Jau laukiu kitų tarybos rinkimų. Reiks ieškoti jaunų žmonių. O neprisidirbusių ir persidirbusių. Notkui žmogiškai linkiu pasveikti.

 2. konservatorius parašė:

  Gal Cecevičius jau taiko į merus?

 3. Dainius parašė:

  Ar nebus „triukas“ bandyti sugrąžinti merą? Kai bus svarstymas, gali dalis asmenų teigti, kad jį reikia grąžinti, nes nėra kas vadovauja rajonui tokioje situacijoje.

 4. Tikrai parašė:

  Ar čia tokie visagaliai tie mero liaupsintojai prieš STT nebesuprantama sveiku protu tikrai labai laukiam naujų rinkimų ir tik kuo daugiau naujų tarybos narių nes šitie metai iš metų renkami visai nusipezėjo nebe su valdo situacijos,o Cesevičius tai tikrai nesiveržia į jokį postą jei būt norėjęs būtų ėjęs vicemeru.Liūdna,kad meras nuo visur nušalintas ir iš partijos ir iš mero kėdės ir dar vis trokštama tokio žmogaus nesąžiningo tai parodo kokie mes esam patys jeigu pritariam tokiam nusikaltimui.Iš viso reikia mažiau žaisti ir daugiau ryžto tarybos nariam ir apsispręsti naujiems rinkimas naujo mero,kiek čia gali visur būti laikini vadovai tai nenormalu.Mes visi Kupiškio gyventojai palikti likimo valiai gerai ,kad dar didesnių katastrofų nėra,o jeigu kartais kas tada.Gana šito laukimo,pavargom. Kupiškio”gelbėtojo”

 5. Zinom arba numanom parašė:

  Kelios tetules diena nakti rezgusios ir skleidusuos smeizto ir patyciu pilnus komentarus pries nenuteista zmogu nepasieke , kad zmones imtu kaltinti ar nebegerbti Mero. Kol teismas neįrodė kitaip, jis nera kaltas ir kiek girdisi, tebeturi pagarba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *