Kupiškėnai Lina Malinauskaitė ir Arijus Ribokas pateko į finalines šaškininkų varžybas

Asmeninėse Lietuvos Respublikos jaunių (merginų ir vaikinų) šaškių pusfinalio varžybose „64″ kupiškėnai Lina Malinauskaitė ir Arijus Ribokas iškovojo kelialapius į finalines varžybas.

Lapkričio 16 d. Kaišiadoryse vyko asmeninės Lietuvos Respublikos jaunių (merginų ir vaikinų) šaškių pusfinalio varžybos „64″. Kovota dėl aštuonių kelialapių (merginų ir vaikinų) į finalines varžybas, vyksiančias 2020-ųjų vasario–kovo mėnesiais Vilniuje. Čia bus išaiškinti Lietuvos Respublikos „64” jaunių čempionai ir prizininkai, išdalinti kelialapiai į Europos ir pasaulio pirmenybes.
Po visą dieną trukusių įtemptų kovų džiaugėmės: Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos šeštos klasės moksleivė Lina Malinauskaitė Lietuvos pusfinalio varžybose, kuriose rungėsi 16 geriausių šio amžiaus šaškininkų, iškovojo ketvirtą vietą ir gavo prizą bei kelialapį į finalines varžybas.

Tos pačios mokyklos aštuntokai broliai Arijus ir Astijus Ribokai dalyvavo 27 šaškininkų pusfinalio varžybose. Arijus iškovojo ketvirtą vietą. Jis apdovanotas prizu ir kelialapiu į finalą. Astijui atiteko 11 vieta.


Zigmas Paulauskas
Komandos vadovas