Kupiškėnai pateko į finalinį Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etapą

Rugsėjo 2 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių antro etapo Utenos zonos atkrentamosios varžybos. Jose dalyvavo Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų, Anykščių rajonų ir Panevėžio miesto komandos.

Pačią gausiausią sportininkų delegaciją šiemet surinko kupiškėnai: jos sudėtyje – 37 sportininkai, dalyvavę visose sporto rungtyse, išskyrus virvės traukimą.

Pirma vieta ir aukso medaliai atiteko krepšinio 3×3 dalyvėms Dianai Balužytei, Jūratei Ažubalytei, Rūtai Šilinytei ir Ievai Lygutienei.

Pirmą vietą ir aukso medalius kupiškietės Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė ir Ieva Lygutienė pelnė ir tinklinio 3×3 varžybose.

Smiginio komandinėse varžybose trečią vietą užėmė Kristina Valantonienė, Gintaras Kručas ir Aivaras Kručas.

Vyrų tinklinio 3×3 varžybose Julius Ruzgas, Saulius Pakalniškis ir Marius Lupeikis užėmė trečią vietą.

Irmantas Šap, Matas Petuchovas, Aidas Gura, Matas Beleckas, Orestas Stuknis ir Aidas Sriubiškis futbolo 5×5 varžybose pelnė ketvirtą vietą.

Senjorų krepšinio 3×3 varžybose Gintaras Kručas, Raimondas Juozapavičius, Vaclovas Pakalniškis ir Gintautas Baniulis užėmė penktą vietą. Tokią pat vietą krepšinio varžybose 3×3 pelnė Kostas Gurklys, Šarūnas Stumbrys ir Arnas Šveikauskis.

Šaškių komandinėse varžybose ketvirtą vietą užėmė Marfa Gabriūnienė, Algis Dunčia ir Benjaminas Ivanovas, šachmatų varžybose ketvirti buvo Ingrida Kriaučiukienė, Ričardas Balabonas ir Kęstutis Lukoševičius.

Stalo teniso sportininkai Adelė Gaškienė, Martynas Žilinskas ir Lukas Bertašius pelnė šeštą vietą.

Mūsų komandų rezultatai tikrai puikūs. Prizininkai, be medalių, dar parsivežė gražias taures ir iškovojo pagrindinį tikslą: pateko į trečią – finalinį – etapą. Jis vyks rugsėjo 16 d. Jonavoje.