Pradžia » Aktualu » Kupiškėnai vaikai rinkosi į parapijos stovyklėlę

Kupiškėnai vaikai rinkosi į parapijos stovyklėlę

Publikavimo data: 2018-10-07

Dekanas klebonas mgr. Mindaugas Kučinskas

Vakar, spalio 6 d.,  prasidėjo ir baigėsi Kupiškio parapijos 6–13 metų vaikų dienos stovyklėlė, surengta Kupiškio dekanato dekano klebono mgr. Mindaugo Kučinsko iniciatyva. Stovyklėlė, vadinama fiesta, buvo paženklinta iniciatyva – suburti vaikus, besiruošiančius Pirmos komunijos sakramentui. Fiestos tema – šventieji ir jų gyvenimas.

Į stovyklą susirinko apie 50 vaikų. Veiklos iniciatyvų ėmėsi Panevėžio vyskupijos Jaunimo centras, vadovaujamas Moniko Žideliūnaitės, gerai pažįstamos Kupiškio katalikiško auklėjimo vaikams: dekanui ji talkino jau dviem vasaros stovykloms, daugeliui kitų renginių. Šįkart su Monika atvyko penki savanoriai.

Ką galima nuveikti per vieną dieną?

Be abejo, vyko katechezė – mokymai ir mokymasis tikėjimo bendruomenėje. Vaikai dalyvavo orientacinėse varžybose, pynė apyrankes, iš modelino masės lipdė šventųjų statulėles, žiūrėjo animacinį filmą apie Nojaus laivą.

– Kas finansiškai padėjo surengti fiestą? – teiravomės dekano M. Kučinsko.

– Vaikų tėveliai rūpinosi maistu, išvirė didžiulį puodą gardžios sriubos. Na, o visokių mažmožių nupirkome parapijos pinigais, – sakė dekanas.

Planuojama nuo spalio 26 d. pradėti Kupiškio parapijos vaikų klubo, savo narius kviesiančio kiekvieną penktadienį, veiklą.

 

 

 

Rita Briedienė

Autorės nuotraukos

Komentarai (10)

 1. Pamenu parašė:

  Prie pirmosios komunijos ruošdavo labai slaptai.

 2. www parašė:

  Nereali klubo idėja. Švietimo skyriui net nedašyla ką nors panašaus tik kito pastangas suniekint greiti. Privačios iniciatyvos taip sunkiai eina. O čia tiesiog. Ir vaikų bus krūvos.

 3. Sekamdienis parašė:

  Klebonas Mindaugas Kučinskas Kupiškiui yra dovana.

 4. Rinkimai parašė:

  Ar tik ne Kantautų rinkiminė kampanija? Gera turėti daug pinigų ir visus vaišinti.

 5. Juras parašė:

  Ir kaip tau atrodo ką jie rinks?

 6. Faktas parašė:

  Socialdemokratus 🙂

 7. Linas parašė:

  Nueikit prie veidrodžio ir į save pažiūrėkit, piktas žmogau. Kantautai politiką palieka jums, svetimo piniginės turinį skaičiuojančiam.

 8. Kupiškis parašė:

  O man atrodo, kad Kantautai ruošiasi.

 9. Mama parašė:

  Ne pirmą kartą ši iniciatyva Kupiškyje. Dukra jau porą metų dalyvavo parapijos vasaros stovykloje, keliuose susibūrimuose kaip vakarykštis. Ir kaskart grįžta pilna gerų emocijų, todėl kalbos apie rinkimus ar kitas nesąmones pykdo. Mes, tėvai, prisidedame kuo galime-maistu, savanorišku darbu, su mielu noru! Reiktų ne bambėti, o palaikyti tokias iniciatyvas 🙂

 10. tegu sau... parašė:

  Ten buvo nuostabiai jauki atmosfera. Rinkimai savaime nėra blogas dalykas, bet šis vaikų ir jų tėvų susiėjimas turėjo visai kitokių tikslų.Tik atsiranda tokių komentarų, kurie suniekina įvykį, jo dalyvius, o per tai – ir pateiktą informaciją. Piktiems nereikėtų atsakyti. Tokie komentatoriai kaip „rinkimai“ tegul sau ir plūduriuoja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *