Pradžia » Aktualu » Kupiškėnams Tautiška giesmė kainuos

Kupiškėnams Tautiška giesmė kainuos

Kupiškėnams Tautiška giesmė kainuos

Publikavimo data: 2019-07-06

Šiandien, liepos 6-ąją, Kupiškio marių Uošvės liežuvio sala pasitinka festivalį „Stichijos”. Pirmas festivalio renginys nemokamas – 10.30 val. Aukštupėnų paplūdimio futbolo aikštelėje prasideda Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato antro turo varžybos.

Uošvės liežuvyje kupiškėnai giedos ir Tautišką giesmę. Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, festivalis mokamas ir iki pabaigos į jį nebus įleidžiama be bilieto. Kupiškėnai, kuriems norisi įsilieti į bendrą tautišką giesmę, turės arba mokėti už tai, arba važiuoti į kitą rajoną: anykštėnai Pilietinę akciją „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ rengia prie Anykščių kultūros centro, rokiškėnai – prie Rokiškio krašto muziejaus.

– Ar Kupiškis kur nors kviečiamas Tautišką giesmę giedoti nemokamai? – teiravomės Kupiškio kultūros centro direktorės J. Janušonienės.

– Ne, – atsakė ji.

Šiandien bilieto kaina – nuo 19 Eur.temainfo.lt

Asociatyvi temainfo.lt nuot.

Komentarai 46 komentarai

 1. Liolis parašė:

  Janušonienė turi atsiskaityti visuomenei, kiek mums kainuos Stichijos.

 2. Pff parašė:

  Koks tavo reikalas, Lioli?

 3. Marytė parašė:

  Labai draugiskas Bardauskas.

 4. Mindauginės parašė:

  Tikrai. Juk mūsų, o ne Janušonienės pinigai. Už didelius pinigus nesunku organizuoti, o kur reikia kūrybos šnypštas. Visuomet vertinam Vadoklytės sugebėjimą už renginių turinį ir biudžeto pinigų nešvaistymą.

 5. Kupiškėnas parašė:

  Absurdas!!!!!
  Ačiū merui ir visiems biurokratams už tokia puikią tautinė švente.
  Be komentarų.

 6. Artistams parašė:

  Ka čia nusišneki, žurnaliste?
  As giedosiu savame kieme su šeima-nemokamai. O jei nori į renginį, susomokėk, o ne giesme dankstykis. Artistai

 7. Gėda tEmai parašė:

  Nu absurdas, šventine diena o žurnalistai tyčia kiršina visuomene, arba kompetencijos nulis arba gerai užmokejo. Juk Subaciuje ant Stirniskiu piliakalnio bus giedamas himnas. Gėda Temai info.

 8. Mindaugas parašė:

  Iš kur tokia kosmine kaina į stichijas…. 5 asmenų seimai nueiti beveik 100€!!!!!!! Atsipeikėkit!!!!!!

 9. Stichijos parašė:

  Meras
  Tegul tavo vaikai eina… 🙂

 10. Vincas parašė:

  Tai ir atskirai giedosim kiekvienas. Kas Kupiškiui belieka? Gal socdarbininkiečiai ką organizuoja?

 11. Aliuks parašė:

  Reikia fiksuot rekordą didžiausia himno kaina. Ho ho! Ty tokie fintai ir tesekas.

 12. Ačiū parašė:

  Dėkokit ir režisierei Danienei. Kai pasirodė Kupiškyje, kainos į spektaklius ir renginius kosminės.

 13. ........... parašė:

  Nu ir kas man ta Tautinė giesmė kartu su meru. Tegu sau gieda saloj.Žmogaus nepakeisi.

 14. ?? parašė:

  Straipsnis užsakytas. Akivaizdu. Siekis sumenkinti ne tik stichijas, bet ir Valstybes diena. Gal žurnalistai atras drąsos ir įvardins straipsnio užsakovus?

 15. Vida parašė:

  O iš tikrųjų kokia šio renginio sąmata.Kiek jau parduota bilietų pigesne kaina,dabar jau po 19 eurų.Ar bus tiek žiūrovų ,jeigu ,tikrai ir vaikui reiks mokėti 19 eurų.

 16. Kupiskene parašė:

  Taip naujoji aikste kol kas ir nepanaudojama pagal paskirti..ten turetume susirinkti ir giedoti himna. Bet kam cia rupi, geriau pralobt su komerciniais renginiais ir ai.. tegul ir himnas bus prie to pacio 😞liudna, kai tautiskumo ir bendrumo musu mieste nieks nepuoseleja 😠

 17. Socdemas parašė:

  O direktorė Janušonienė dar neperbėgo pas konservatorius, pas Bardauską? Abu ranka rankon.?

 18. pilietis parašė:

  Oi taskosi jie ti pinigeliuose, sau priedukai darbininkas spigiukai

 19. Aušra parašė:

  skaitau ir sunku patikėt kad portalas šitaip rašo šventine diena. Vargiai su valstybingumu derančios nuotaikos

 20. Vasara parašė:

  Ir savo namuose,ir pas draugus, ir pas kaimynus, ir Stichiju renginyje, bet kur galima giedoti Tautiskaja giesme. Ir normalu, kad bilietai i rengini kainuoja, kam nesinori, tas neina, kam patinka, tas perka bilietus ir dalyvauja. Neklaidinkit, kad kainuoja giedoti himna, nes tai nesamone.

 21. Aurys parašė:

  Nykus krašts.

 22. Lietuva Tevyne musu parašė:

  Ka tu nuveikei dėl savo krasto? Gal moki tik bambeti, kad nykus… Galima kitur issikraustyti, keliai atviri. Bet tiems nepatenkintiems niekur nebuna gerai. Mes svenciam ir mes laimingi. Su Svente:)

 23. Taigi parašė:

  Kupiškis ne koks Vilnius, kad būtų galima miesto aikštėse šventes švęsti. Kaipgi pinigus susirinksi? Ir dar kokius. Šeimai apie 100 eurų… gal kam ir nedaug. Ačiū merui už gražius sveikinimus Valstybės dienos proga.

 24. Tikrai parašė:

  Labai ačiū straipsnio autorei už informaciją kaip rūpinamasi paprasto žmogaus (kuris gyvena savaitę už 20 eurų o gal ir už 10 eurų) pilietiškumo palaikymu, benndruomenės telkimu. Įdomu ar žino Gabrielius Landsbergis apie iškilius jo partijos lyderių drbus?

 25. Rasa parašė:

  Buvau Rokiškyje. Daug įvairiausių veiklų, koncertų, riterių turnyrai. Buvo smagu. Jokio alkoholio. Renginys nemokamas. Jaučiausi labiau pilietė negu Kupiškyje pernai_ stovėjau eilėje kol kratė apsauga kuprines, pavėlavau giedoti giesmę, bet galvojau laukdama gerai, kad tokią dieną neleidžia neštis alkoholio. Bet kur tau _ saloje prekyba vyko pilnu tempu. Nusivyliau aš ir mano vaikai, kurie net giesmę kartojosi, kad tik puikiai sugiedotų. Buvo liūdna.

 26. Konserv. parašė:

  Organizatoriai ne tos partijos, ne Landsbergiuko, o socdemai. Jiems teikit informaciją. Janušonienė socdemė. Jų lyderį informuokit, kaip švaistomi pinigai.

 27. gerakaina parašė:

  Viskas su ta kaina gerai. Jei kupiškėnams 19Eurų ne pinigai, kodėl kitais metais nepaprašius 25? O kur švęsti nemokamai tikrai yra – visi likę Lietuvos miestai ir rajonai

 28. Savanore parašė:

  Anksciau zmones i Sibira tremdavo, dabar kulturos darbuotojus i mariu sala visa savaite treme dirbt…

 29. Baisu! parašė:

  O kodėl kultūros darbuotojai bijo pasipriešinti direktorei Janušonienei? Ji už kiekvieną pakrutėjimą tikriausiai gauna priedus ir apmokamas komandiruotes į užsienį. Bardausko globojama.

 30. Nesuprantama parašė:

  Mere, pripažinkit, kad buvo pasityčiota iš valstybės himno. Tautiška giesmė su Paškevičium… Nei matėsi, nei girdėjosi. Moterys be mikrofonų irgi silpnai. Ką galvoja kultūros centras dirbdamas atmestinai. Nedarykime šou, kur jis netinka. Nė vieno Lietuvos simbolio žmonių minioje. Ponai kultūros, pasirinkot lengviausią ir brangiausią kelią. Pasamdėt už mūsų pinigus koncertą. Nesuprantat kas kam tinka. Mielieji, pradėkit mąstyti. Jei nesugebat, rinkitės kitą darbą.

 31. Rusnė parašė:

  Tai Kupiškyje Valstybės dienos šventės ir nebuvo? Stichijos ne tam skirtos. Ir tautinių akcentų nesimatė. Varge varge.

 32. Na parašė:

  Manau, kad Kupiškis lyg ir tampa raudonuoju kampeliu. Kamtata tautiški elementai?

 33. Raudonas parašė:

  Bardauskas lyg ir ne raudonas, tik dažnai šalia raudonų. Ypač kultūroj. Tariamai globoja.

 34. Įdomu parašė:

  Ar bus galima sužinoti paprastam mirtingajam kiek šis renginys kainavo. Nejaugi visą laiką viskas bus numuilinama. Niekam negalima prieiti prie finansinių klausimų. Tai darosi labai įdomu ir nepaaiškinama.

 35. Gėda parašė:

  Nesuprantu rengėjų kompetencijos- pernai per šventes tulikai skendo, šiemet per motorlaivių varžybas dvokas baisiausias ir per kraštus bėgo, per stichijas dar tik įpusėjus renginiui tualetai jau buvo pilni ir apšikti. Stebėjau kaip užsieniečiai galvas kraipė, jau nekalbant apie savus ir svečius. Tai jei jau sukišat tiek pinigo renginiui, būkit malonūs pasirūpinti kad nebūtume apsišikę- gėda rengėjams…

 36. Sanitaras parašė:

  Ir aikštės tualetas vakarėjant labai netvarkingas.

 37. Stebuklas parašė:

  Įsiskaitykit ponios Janušonienė žodžius apie tautiškos giesmės giedojimą. Cha, važiuoti į kitą rajoną arba pirkti bilietą. Stebuklai Kupiškyje!.

 38. Nešik kaip papuola parašė:

  Taigi patys mes, žmonės ir apdergiam. Pradėkim nuo savęs. O tai viskas negerai ir negerai

 39. . parašė:

  Ar žinote kodėl Kupiškis pirmauja dėl savižudybių? Dėl jūsų bambeklių ir nepatenkintų viskuo

 40. Savanorei parašė:

  Ar grįžo iš savaitės tremties į salą kultūros darbuotojai?

 41. Nosis parašė:

  Kodėl nebuvo Valstybės Liepos 6 dienos paminėjimo Kupiškyje?

 42. ?? parašė:

  Ne bambekliai, bet norintys gražios lietuviškos šventės. Pagerbti Lietuvos pasirinkimą.

 43. kupiškėnai parašė:

  Mere, informuojat kiek kainavo aikštė, kiek kainuotų baseinas. Informuokit kiek mūsų pinigų išleidot dėl kelių valandų Stichijų. Labai laukiam.

 44. Bronius parašė:

  Kur buvo Paškevičius giedant tautišką giesmę? Taip išgarsino visoj Lietuvoj, kad kupiškėnai giedos su dainininku. Matėsi tik meras ir moterytės. Apgaulė? Melas? Ir pasakyčiau nieko nesigirdėjo.

 45. Klaida? parašė:

  Politinė klaida? Stichijose prie centrinės estrados šalia atvykusių iš svečių šalių valstybių vėliavų ir Kupiškio kultūros centro vėliava. Ar nauja valstybė atsirado Kupiškyje? Kas paaiškins tokį fenomeną?

 46. Pastebėjimas parašė:

  Šiais metais labai patiko tautiškos giesmės giedojimas saloje, nes visi buvom lygus ir nebuvo suteikta galimybė įžymiesiems giedoti į mikrofoną, todėl jautėsi tikras tautiškumas.Padėka organizatoriams už tokį sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *