Pradžia » Aktualu » Kupiškėnas Vygantas Valma – vienas iš penkių pretendentų laimėti „Teleloto“ butą

Kupiškėnas Vygantas Valma – vienas iš penkių pretendentų laimėti „Teleloto“ butą

Publikavimo data: 2018-01-02

Sausio 7 d. TV3 „Teleloto“ studijoje bus traukiami burtai – kam iš penkių pretendentų atiteks dviejų kambarių visiškai įrengtas butas Vilniaus centre, Gedimino pilies pašonėje. Penkis sekmadienius (gruodžio 3, 10, 17, 24, 31 d.) buvo renkama po vieną pretendentą į šį butą.

Vienas iš bilietų pretendentų, suteikusių galimybę dalyvauti buto lošime, gruodžio 24 d. buvo pirktas Kupiškio mažojoje „Maximoje“. Kaip skelbia perku.perlas.lt, bilieto numeris 0986991. Jį įsigijo kupiškėnams gerai žinomas buvęs Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinys, aktyvus visuomenininkas, šiuo metu pirmo kurso studentas Vygantas Valma.

Dėl buto Vilniuje su V. Valma susirungs dar keturi šiuo metu didžiulėje viltyje gyvenantys žmonės: vieno jų bilietas pirktas Visagine, kitų – internetu, Kaune ir Plungėje.

Butas – dešiniajame Neries krante, vos kelios minutės pėsčiomis iki Gedimino pilies.

„Gyvenu miesto centre!” – taip tikrai ištarsite po to, kai apsigyvensite laimėtame „Teleloto“ bute, – skelbia perku.perlas.lt.

Sukurti buto interjerą buvo patikėta profesionaliai interjero dizainerei Ivetai Bružienei. Bute žadama viskas: svetainėje – minkšta sofa ir plačiaekranis televizorius, valgomajame ir virtuvėje – naujausia buities technika ir net indai, miegamajame – jauki ir plati lova; prieškambaryje – stilinga komoda, vonioje – skalbimo mašina ir net rankšluosčiai.

„Vos tik atšilus orams, rytinę kavą galėsite gerti ir grožėtis Neries tėkme savo didžiulėje ir žavingoje terasoje, o jūsų vaikai žais saugiai ir šiuolaikiškai įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje“, – skelbia perku.perlas.lt.

Vygantas vaikų dar neturi, bet vistiek galės džiaugtis kava verandoje – belieka vienintelis žingsnis.

Skelbiama ir apie Kaune pirkto bilieto savininką, renginių vedėją Deividą Prieskienį.

 

temainfo.lt

Komentarai (8)

 1. Inga parašė:

  Sėkmės Vygantai

 2. Jūratė parašė:

  Aišku, kad linkiu sekmės. Bet vistiek skaitau, kad tai žiauru. Kažkokia tai nesamonė. Arba laimi, arba ne, koks dar pretendentas? Žiaurus pasityčiojimasd iš žmogaus. Nes visi kas tik pirko nilietą jau yra pretendentai, tai koks čia dar labiau ypatingas pretendentad????

 3. Arijana parašė:

  Bent po 10 000 turėtų pretendentams sumokėti.

 4. Vaida parašė:

  Nu jo, gerai čia tau, Vygantai, nervus patampys :)))

 5. Pažistamas parašė:

  Einasau kaip pavydėsiu jei laimėsi 😮

 6. Modesta parašė:

  Sėkmytės:)

 7. Modesta parašė:

  Sėkmytės:)

 8. Valia Alia parašė:

  Jau tikrai nesimelsiu kad išložtų. Užsidirbti reikia tokius dalykus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *