Pradžia » Aktualu » Kupiškėniškasis Zoro skelbė laisvę

Kupiškėniškasis Zoro skelbė laisvę

Publikavimo data: 2017-01-06

Gruodžio 30 d. Kupiškio kultūros centre keturis kartus aidėjo ovacijos muzikinio spektaklio „Zoro. Legenda“ artistams: daugiau nei 100 žmonių dainomis ir šokiais scenoje pasakojo legendinio Meksikos didvyrio istoriją, o finalinė daina „Laisvės kaina“ skambėjo labai simboliškai ir kvietė nepamiršti – kiekvienas gimėme laisvas ir orus.

Zoro vaidmenį įtikinamai atliko, dainavo, šoko, fechtavosi ir kovų scenose dalyvavo gerai žinomas ir publikos mėgiamas aktorius Marius Jampolskis. Jo širdies damą vaidinusi kupiškietė Vilniaus kolegijos studentė Miglė Pivoriūnaitė kraštiečius ir miesto svečius žavėjo išaugusiu profesionalumu, drąsa ir atsiskleidusiu aktoriniu talentu.

Žiūrovams buvo smagu scenoje matyti Subačiaus seniūną Vidmantą Paliulį, atlikusį svarbų vienuolio vaidmenį, ištikimą Zoro tarną vaidinantį Skapiškio teatro „Stebulė“ aktorių Žydrūną Petuchovą, piktojo pulkininko vaidmenį suvaidinusį Robertą Žvirblį.

Daug ką maloniai nustebino bene pirmą kartą tokiai auditorijai solo dainavusi Kupiškio meno mokyklos merginų vokalinio ansamblio narė Gabija Puodžiūnaitė, žiūrovams labiau pažįstama kaip šokėja. Gubernatoriaus našlę suvaidino viešnia, kaimyninio Rokiškio chorvedė Giedra Markevičienė.

Projektas suvienijo daugybę labai skirtingų žmonių, patyrusių bendrą kūrybos džiaugsmą.

Įspūdingos Mariaus Skrupskio scenografijos fone žiūrovus linksmino, o jautresnes žiūroves ir virkdė ne tik solistai, bet ir masinėse scenose dalyvavę Kupiškio kultūros centro šokio studijos „Račiupėlis“ (vad. Joana Jankauskienė), kamerinio choro „Cantus Vita“ (vad. Marijanas Remeikis), sportinių šokių grupės „Amrita“ (vad. Irina Bubnova), Kupiškio muzikos mokyklos merginų vokalinio ansamblio (vad. Nidija Sankauskienė), Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos šokio teatro „Una“ (vad. J. Jankauskienė), Skapiškio teatro „Stebulė“ (rež. Vita. Vadoklytė, beje, „Zoro. Legendoje“vaidinusi ir pati) aktoriai, dainininkai ir šokėjai. Spektaklyje dalyvavo daug privačių asmenų, tarp kurių buvo politikų, įstaigų vadovų, savivaldybės ir įvairių įmonių darbuotojų, moksleivių, verslininkų…

Neabejotina spektaklio puošmena tapo kovų scenos, kuriose dalyvavo Kupiškio gatvės gimnastai, ugnies žonglieriai ir šokių kolektyvo „Račiupėlis“ vaikinai.

 

Jolita Janušonienė

Kupiškio kultūros centro direktorė

Komentarai (11)

 1. Viktorija parašė:

  Jampolskis ir Miglė labai gražiai žiūrėjosi

 2. Televizijos geriau tokius renginius filmuotų ir visiems rodytų vietoj visokių girtuoklių per „Tv pagalbą“,“24 valandas“ar pan.
  Kad Kupiškis pirmauja pagal savižudybes,tai nuolatos visur skalambija,apie šimoniečių ir mero konfliktą del žvaigždutės-visos televizijos,visi laikraščiai pilni…
  Tokie nuostabūs renginiai-geriausia girtuoklysčių ir savižudybių prevencija.Šaunuoliai,kupiškėnai-nepasikuklinkit ir kuo plačiau visiems pasigirkit,kokie šaunūs esat!

 3. argi? parašė:

  Kas čia čia žiniasklaidoje vis skelbia, kad Kupiškyje daugiausia žudosi? Atrodo, kad po visų kalbų tai tikrai padaugėjo: 2013 m. – 10, 2014 – 10, 2015 – 18. Iki 2015m. tikrai ne Kupiškyje daugiausia žudėsi.

 4. Bynas parašė:

  Biznis savivaldybės saskaita ir turetu paskaičiuoti kas nors, kiek kam teko, betlabai tai yra slepiama.

 5. Pasitemkit parašė:

  Praeitų metų spektaklis man žymiai labiau patiko…………….

 6. Rasa parašė:

  Gerbiamasis, pirmiausia PASITEMPKITE mokantis rašyti be klaidų, tada gal ir kiti „pasitems“ 😀

 7. Diana parašė:

  Labai grazus spektaklis,visi saunuoliai.

 8. Rasa parašė:

  Tiesiog prieš kritikuojant kitus, būkite savikritiškesnis(-ė).Čia tik mūsų nuomonė – patiko….nepatiko…..visiems įtikti neįmanoma.O kokybė renginio gera, užtat gera ir kaina.

 9. parašė:

  Ką reiškia “ gera“ renginio kokybė? Kai dalis atlikėjų dainuoja su pliusinėmis fonogramomis ? Ar Jūs galvojate, kad žiūrovai visai kvaili?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *