Pradžia » Aktualu » Kupiškėnų „Derliaus“ kainos didelės, bet vis tiek tokios šventės reikia

Kupiškėnų „Derliaus“ kainos didelės, bet vis tiek tokios šventės reikia

Publikavimo data: 2017-10-06

Vieniems rugsėjo 30 d. vykusi Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) paroda-mugė „Derlius 2017″ atrodė rekordiškai gausi lankytojų, kitiems neįtikėtinai linksma kupiškėnų „Nostalgijos“, Vitalijaus Pauliuko koncertais,  skani Lietuvos socialdemokratų Kupiškio skyriaus tiršta medžiotojų sriuba, kupiškėnų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kiaušiniene bei puikios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kupiškio skyriaus vaišės.

Neapsilankiusieji šventėje klausė:

– O kokios šių metų „Derliaus“ mugės kainos? Kosmosas?

Net sunku įvertinti. Pernai mugėje šalto ar karšto rūkymo skumbrė kainavo 6, šiemet – 3 Eur. Pernai tiek kainavo kilogramas, šiemet – viena žuvis.

Nuo mėsos gaminių moteris traukėsi atapusta, abiem rankomis tarsi vis atmušdama kamuolį, o pati kartojo: „Oj oj oj oj…“

Kol kainos buvo kosminės, tokių dalykų netekdavo regėti. Ko gero, viskas dar šiek tiek brangtelėjo.

Bet dairytis po mugę vis dar smagu. Kupiškį atrado latviai: kempines, tinkančias stiklui, baldams ir automobiliams valyti ir plauti siūlė prekiautojas iš Jūrmalos.

Bene smagiausia buvo stebėti varžybas. Nepavargstančio entuziazmo kupinos KTVM mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė organizavo net šešerias rungtis.

Smiginio (iki 14 m.) rungtį laimėjo Evelinas Jankauskaitė. Antrą vietą užėmė Sofija Murnikovaitė, trečią – I. Šimkevičiūtė.

Taiklumo – obuolių metimo į pintinę – rungtyje (iki 14 m.) nugalėjo I. Aleksandravičius. Antra taiklumu buvo I. Šimkevičiūtė, trečias – T. Kavaliauskas. Šios rungties vyresnių grupėje nugalėjo Tomas Ažusienis. Jam nusileidęs Paulius Gumbrys įveikė Vygantą Kavaliauską.

Rudens gėrybių (cukinijų) laikymo rungtį laimėjo Laimutė Šližauskienė, antras buvo Tadas Gabriūnas, trečias – Ignas Krogelevičius.

Slalomo su dviračiu nugalėtoja tapo L. Šližauskienė, antrą vietą užėmė Jurgita Trifeldienė, trečią – Gražvydas Kardauskas.

Giros kėlimo rungtį laimėjo Vaidas Kirda. Antrą vietą užėmė T. Gabriūnas, trečią – I. Krogelevičius.

Galimybė susitikti, pabendrauti, prisėsti prie KTVM ilgo stalo puodeliui arbatos, užeiti į salę pasidžiaugti naujove – susipažinti su KTVM specialybėmis, mokinių išmone – tai vis kupiškėniško „Derliaus 2017″ akcentai.

Lina Milieškaitė

Emilijos Briedytės ir KTVM nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (34)

 1. Nuomonė parašė:

  Manau partijos išvis tokiose šventėse ne vieta. Juokas ima matant.

 2. mugės lankytoja parašė:

  Ištaisykit gramatines klaidas, „žurnaliste“. Ir prieš purvais drabstant kaimo bendruomenės nares, kurios įdėjo darbo dėl cepelinų, gerai pagalvokite. Nesvarbu kas išlaiko jūsų tariamą verslą, negražu interpretuoti į vienus vartus, žmonės tai mato, neapsigaukite 🙂

 3. jums! parašė:

  Jums negeda rasyti toki mela? Cepelinus pardavinejo???? Gal anksciau reikejo ateiti, butumet mate ka ta valstieciu partija dalino vaikams is suaugusiems. Ne tik labai skania tirsta sriuba… Geda uz visa rajona kad taip juos juodinate. Na manau ne akli visi, mato kas kaip vyksta. Geda ir gyventi jau Kupisky

 4. - parašė:

  skaniausia buvo nemokama Valstiečių partijos sriuba,buvo begalo malonu ten lankytis ir pabendrauti.Vaikučiai laimingi buvo leisdami muilo burbulus,knygučių gausybė ir visokios nemokamos loterijos ir konkursai.Gaila,kad nematot tokių dalykų.Gėda !!!

 5. Lankytoja parašė:

  Slykštu skaityti tokì melą.Eiliniai, tipo žurnaliatės, Brėdienės briedai.Už tokį melą-dezinformaciją,jus reikia teisėsaugai perduoti.Buvau mugėje ir tikrai mačiau kas ką dalino bei prekiavo.Noriūniečiai nepraleiskite progos pamokyti šią Briedę .

 6. Lankytoja parašė:

  Matyt alkana Briedienė buvo ir ant Noriūniečių užpyko,kad nepavaišinote cepelinais.Todėl ir parasė nesamones.Gėda- tipo žurnalistė.Anykštėnai džiaugiasi ja atsikratę,nes ir ten nesamones ir su klaidomis rašydavo.

 7. Lankytoja parašė:

  Pataiset straipsni,bet velu…..jau nusifotografavę turim.Reiks atsakyti už nesamones.Persiūsiu kam reikia.

 8. Noriūniete parašė:

  Kaip visada puse straipsnio melas,net paskui tenka ji redaguot 😂😂😂 o cepelinus vyrem mes Noriunu bendruomenes moterys☺ir kiek girdejau atsiliepimu visiems patyko☺o zurnalistei reiktu dirbant toki darba rasyt tik tai ka tikrai zinai☺o ne speliot ir nesamoniu nerasyt.Kas cia per ziniasklaida jei negalima ja pasitiket😢

 9. Neklystanti parašė:

  Tikrai! Paduokit i teisma sita laikrasti, nes cepelinai yra sventas dalykas. Tokiais dalykais negalima zaisti! Kaip taip galima?????

 10. :DDDDDDDDDDDDDDDD parašė:

  Ce geras :DDDDDD Juokinga bet bisky ir graudu. Paleido sunis i komentarus kazkas. Ko tik nepadarysi del cepelinu.

  • Deja taip parašė:

   Deja taip. Tokie tie mūsų Žalieji. Rodos, gerklę pagatavi perkąst. Nors į akis šypsosi. Teko ir man kartą susidurti. Brrr….
   Nepaslaptis, jog ir Noriūnų bendruomenėj yra jiems prijaučiančių.

 11. Lankytoja parašė:

  Ne cepelinai šventas dalykas, TIeSa.

 12. Socialdemokratė parašė:

  Aš ragavau cepelino. Šlykštus buvo. Jie jau seniai buvo virti čia tik sugrusti į mažą puodą ir pakaitinti. Taip kad nesigirkit tuo, ko reikia gėdytis. Užtat žmomės ir būriavosi prie socialdemoktratų palapinės.

 13. Nesvarbus tas vardas parašė:

  Baigit apie tuos cepelinus negi nieko kito be jų nebuvo ?

 14. noriūnietė parašė:

  Kaip ne gėda taip melagingai rašyti [dabar jau straipsnis ištaisytas],mes bendruomenės nariai stengėmės dėl bendruomenės,dirbome nuo 5val.ryto,kad padarytumėm cepelinus,iškeptumėm blynus,papuoštumėm palapinę.Bet mus sutapatino su valstiečiais ,tik palapinės buvo šalia.

  • - parašė:

   turi ištaisyti klaidą,ne vien straipsnyje,bet ir atsiprašyti už melagingus papaistymus bendruomenės ir valstiečių partijos.Gana

 15. Nesupratau parašė:

  O ko jau su mumis nebegerai?! Kada Noriūnų bendruoemenei valstiečiai nepadėjo? Kas jūs be valstiečių ir žaliūjų?

 16. Gerai parašė:

  Viskas gerai, tik nereikia paistyt, kad pelnesi valstieciai pardavinedami cepelinus po 1,5e. Puikiai atrodet tikrai, kiek vaikuciams pramogu, suaugusiems uzduociu, dovanu, siltas bendravimas. Ne veltui retas praejo pro ju palapine. uz mela gali ir atsakyti temainfo.lt
  O Noriunu bendruomene atrode nuostabiai, apskritai vienintele kuri atsake i kvietima atvykti i muge, kviete juk visas.

 17. Mokytoja parašė:

  Straipsnyje pateikta labai mažai informacijos apie rudens šventę. Muzikiniai kolektyvai savo programą pristatė 9, paminėti tik 2. Jaunieji mugės lankytojai ir jų tėveliai džiaugėsi Anykščių sporto klubo VILARTAS žirgais. Mokyklos mokiniai ir mokytojai sporto salēje praktine veikla pristatė visas mokykloje vykdomas mokymo programas,lankytojų susidomėjimas didelis.O prekybininkų, amatininkų kokia gausa! O perskaičiusi straipsnį supratau, kad šventėje dalyvavo tik partijos ir vyko sportinės varžybos. Pateikta tokia informacija neklaidinkite visuomenės!!!

  • Rūta parašė:

   Labai taikliai parašėte, pritariu. Labai subjektyvus straipsnis, jei taip jį galima pavadinti. Turėtų būti informatyvus, įdomus, o ne pilstymas kažkoks…

 18. manau parašė:

  Nemanyčiau, kad tokia šventė tinkama partijų reklamoms. Šlykštu kai šitaip bado akis net šventėse. Norite- be atributų darykite gerus darbus.

 19. Jauna mama parašė:

  Žmonės kokie jūs visi pikti. Juk gyvename tame pačiame kaime. Mylėkime ir gerbkime vieni kitus. Kiek mūsų belikę,visi pabėgę.

 20. Užtenka parašė:

  Nu palikit šio puslapio žurnalistus ramybėje
  Visi žmonės visi klystam
  Beto geriau ne žurnalistus aptarinet o kokia šventė buvo nekisant partiju
  Nes jau per daug viena tema šnekama toks jausmas is komentarų susidare kad ne mokykla o partijos šventė darė

 21. Onas parašė:

  Ne visi pikti, tik kleckai valstietės.

 22. Giliai partinė parašė:

  Tai Lietuvos moterų valstiečių rinkiminė agitacija — mes tokios, balsuokit už tokias. Akivaizdu net žalia 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *