Pradžia » Aktualu » Kupiškėnų eglė natūrali, atkeliavusi iš Uoginių privačios sodybos

Kupiškėnų eglė natūrali, atkeliavusi iš Uoginių privačios sodybos

Publikavimo data: 2019-12-02

   

Šiandien, gruodžio 2-osios priešpietę, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje rajono Savivaldybė pastatė Kalėdų elgę. Šiemet ji natūrali, atkeliavusi iš Uoginių privačios sodybos; eglės aukštis 10 m. Savo technika Savivaldybei talkino UAB „Kupiškio komunalininkas”.

Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio rajono savivaldybės infrastruktūros skyriaus vyresnysis specialistas Dainius Januška, šiemet – kaip ir pernai – kupiškėnų eglę puoš UAB „Lumidėja”. Pernai eglė buvo karkasinė.

– Bendrovės atstovai atvažiuoja šį trečiadienį: baigsime derinti eglės puošimo detales, – sakė D. Januška.

Kaip buvo pranešta praėjusiame, lapkričio 28-osios, Kupiškio rajono Savivaldybės tarybos posėdyje, kupiškėnų kalėdinei šventei numatyta 20 tūkst. eurų.


temainfo.lt

Komentarai 9 komentarai

 1. Pamąstymui parašė:

  Įmonė akivaizdžiai parodė savo neprofesionalumą praėjusiais metais, kai padarė Tauragės miesto eglės analogą. O Jūs šiemet vėl samdote tą pačią įmonę?? Jei Januška čia yra pagrindinis visko organizatorius, tai pasižiūrėk gi truputį, kad nebūtų tokia pati eglė kaip kitame Lietuvos mieste. Arba patys galvokite projektą eglės puošybai, nes atrodom kaip klounai kai pradeda viešinti miestų Kalėdines egles.

 2. Tapatumas parašė:

  Kai pac klaunas tai galvoja kad ir kiti klausnai. Buvo daug geros pernai nuotaikos. Kad tik šiemet tiek būtų. Taip tam Kupiškiui nesiseka, dar ir patys iki lauko tualeto nedaeina…….

 3. Nedepresuok parašė:

  O tai tragedija, vienodos eglės. Gal tau padengti moralinę žalą kas galėtų? Ar labai nukentėjai? :DD
  Praeitais metais rinkosi iš katalogo. Kupiškis ir Tauragė išsirinko vienodas. Nes labai gražios.

 4. Tragedija gi parašė:

  Matyt daugiau problemu neturi, kad verksleni del tokiu dalyku. Eik ziuret savo serialus ir neberasinek nesamoniu cia 😁

 5. pamastytojui parašė:

  gal mastykit kur sau savo dienorasty . nes pernai egle buvo nuostabi.

 6. Šaunoliai parašė:

  Komunalininkas! 🙂

 7. Augustina parašė:

  Išmokti džiaugtis, kad turėjom ir vėl turėsim gražią eglę, o ne galvoti apie tai, kad ji kopijuota ir t.t. 🙂 šypsenas į veiduką ir gražios dienos. 🙂

 8. Gražuolė parašė:

  Labai graži eglė šiemet Kupiškėnų jau nepuošta graži o kai papuoš bus dar gražesnė tiesiog net kvepia tokia skarota šakos gražios šaunuoliai.

 9. Virginija parašė:

  Manau džiaukimės ir nedejuokim.Kupiškis manau turės tikrą kvepiančią eglutę o ne kažkokį nesusipratimą.Kurkim Kalėdas širdyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *