Pradžia » Aktualu » Kupiškėnų „Knygius“ balsavo už Marijaus Gailiaus romaną „Oro”

Kupiškėnų „Knygius“ balsavo už Marijaus Gailiaus romaną „Oro”

Publikavimo data: 2020-01-30

Vakar, sausio 29-osios pavakare, Kupiškio viešosios bibliotekos „Knygiaus” klubo nariai balsavo už Metų knygos akcijos labiausiai patikusią knygą suaugusiųjų kategorijoje. Daugiausia balsų surinko Marijaus Gailiaus romanas „Oro”, antra vieta teko Vido Morkūno prozai „Pakeleivingų stotys”, trečia – Dainos Opolskaitės apsakymų knygai „Dienų piramidės”.

Šioje kategorijoje dar dalyvauja Virginijos Kulvinskaitės romanas „Kai aš buvau malalietka” ir Jurgos Tumasonytės apsakymų rinkinys „Undinės”.

Šis „Knygiaus“ renginys – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir skaitymo skatinimo programos, į kurią yra įsijungusi ir Kupiškio viešoji biblioteka, dalis. Projektas bibliotekai padovanos visų minėtų autorių knygas.

Metų knygos rinkimai vyksta jau 14 kartą, akcijoje dalyvauja praėjusiais metais nuo rugsėjo iki rugsėjo pasirodę laidiniai vaikų, paauglių, suaugusiųjų, poezijos bei publicistikos ir dokumentikos (nuo 2018-ųjų – kas dveji metai) kategorijose.


temainfo.lt

Komentarai 6 komentarai

 1. Pliusas parašė:

  Ne vieno zmogaus.ka nori .ta rasineja.svarbu pliusa padeti

 2. Direktorius parašė:

  Tavęs neįdėjo? :_)

 3. Plius minus parašė:

  Marijaus Gailiaus nebuvo, tai ir nuotraukos nėra.

 4. Ina parašė:

  O ko ne už Pakeleivingų stotis? Ir rašytojas Vidas Morkūnas buvo atvažiavęs. Nebuvot vadinas susitikime. Aš už Morkūną.Gal kiek liūdnas jo rašymas bet dailus.

 5. Kodel? parašė:

  Nemandagus direktorius.

 6. Alia parašė:

  Kažin kek perskaitė M. Gailiaus Oro? Petro imperatorė vistiek pirmauja neabejotinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *