Kupiškėnų siurprizas mamoms pareigūnėms

 

Gegužės 2-ąją, baigiantis darbo dienai, Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato darbuotojai netikėtai buvo pakviesti į susirinkimų salę. Komisariate dirbančių mamų krūtines papuošė popierinis žibutės žiedas, ant jo – pasididžiavimo vertas užrašas „Aš – mama“.

Renginį pradėjo Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas. Jis šiltais žodžiais kalbėjo apie Motinos dienos prasmę, sveikino ne tik esamas, bet ir būsimas mamas.

Pasidalinusi trumpais prisiminimais apie vaikystę, savo kūrybos dainą, skirtą Mamai, akomponuodama gitara atliko bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė.

Komisariato mamas dainomis sveikino Kupiškio meno mokyklos mokinė Viltė Jakubkaitė ir 1-4 klasių mokinių ansambliukas. Mokiniams akomponavo mokytoja Edita Dobrickienė.

Į renginį atvyko ir Kupiškio meno mokyklos direktorė Daiva Šakickienė, VšĮ Kupiškio televizijos ir informacijos centro direktorius Povilas Vireliūnas.

Renginio pabaigoje mokinukai mamytėms įteikė tulpių žiedų.

Viršininkas G.Misiūnas meno mokyklos direktorei D.Šakickienei padėkojo už  bendradarbiavimą. Jis pažymėjo, kad ir ateityje skatins Kupiškio rajono policijos komisariato darbuotojus būti kūrybingais ir išradingais organizuojant komisariate įvairias šventes.

 

Regina Bučinskienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė