Kupiškėnus jau vilioja krepšinio aikštelės


Vos ne visą popietę Krantinės gatvėje kupiškėnai kasė sniegą nuo krepšinio aikštelės krašto iki vidurinės linijos, o po dienos jis nutirpo ir nuo likusios dalies. Dabar popietėmis renkasi vaikinukai pamėtyti kamuolio, nors dar ir slidoka.


Iš dviejų taškų zonos

– Mes laikomės atstumo! – šūktelėjo fotografuojami vaikinai.
Kai kurie žaidžia kaukėti, kad niekas „neprisikabintų“. Vaikinai gal nė neįtaria, kad pro langus yra stebimi aplinkinių namų gyventojų.
– Anksčiau jų nė nebūčiau pastebėjęs. O dabar stoviu prie lango ir tarsi rimčiausias varžybas žiūriu, kaip vaikinai mėto į krepšį iš dviejų taškų zonos. Vilties yra, kad karantinas jau baigiasi, – pasakojo kupiškėnas.


Vilioja ir kitos krepšinio aikštelės

Nutirpo sniegas ir nuo sintetinės krepšinio aikštelės dangos Aukštupėnų paplūdimyje. Aikštelė baigta rengti praėjusių metų rudenį: čia, ko gero nesužaistos dar nė vienerios varžybos.
Subumbsi kamuoliai Kraštiečių mikrorajone. Čia irgi dažniausia žaidžiama 1X1 arba mėtomos baudos.


Turi krepšinio lentas net darželinukai

Be Aukštupėnų paplūdimio naujosios, Kupiškyje dar yra 5–6 krepšinio aikštelės. Turi jas ir Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, Povilo Matulionio progimnazija, rajono Kūno kultūros ir sporto centras bei Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Krepšinio lentos pakabintos net lopšelių-darželių kiemuose.


temainfo.lt
temainfo.lt nuotraukos