Kupiškietės Editos Petrulienės grožio salonas „Atide” – kokybė, dėmesys, stilius ir išsipildžiusi svajonė

Edita Petrulienė


Kupiškietės Editos Petrulienės grožio salonas „Atide” persikėlė į kitas patalpas. Dabar šio salono paslaugų – masažo, antakių korekcijos, depiliacijos, manikiūro ir pedikiūro, auskarų vėrimo – esame kviečiami į Vytauto gatvės 8-uoju numeriu pažymėto pastato antrą aukštą.


Svajonė

Kaip sako grožio specialistė Edita Petrulienė, turėti erdvesnes salono patalpas – jos kelerių metų svajonė.
Ar apie tą patį svajojo ir jos klientai? Sunku pasakyti: daugybė kupiškėnių pasitiki Edita, mėgaujasi paslaugų kokybe, puikiomis kosmetikos priemonėmis ir kremais, todėl nepeikė ir ankstesnių salono patalpų. Vis dėlto kiekvienam, atvykusiam į naują „Atide” saloną, pirmiausia norisi apžiūrėti patalpas, o tik tuomet sėsti į kosmetologijos ar masažo krėslą.


Siena

„Atide” salonas nuo bendrų pastato patalpų atskirtas modernia matine stiklo siena. Tai šiek tiek neįprasta, Kupiškyje dar nauja ir labai stilinga. Tokia siena neatima daug vietos, neatriboja įstaigos nuo bendrų čia įsikūrusių įstaigėlių, vis dėlto nuo kitų atskiria jaukiu privatumu ir patikima garso izoliacija.


Laukiamasis

Salonas suskirstytas į keturias – laukiamojo ir tris atskiras grožio specialisčių – patalpas.
Prasideda salonas nuo laukiamojo. Čia – stilius ir estetika. Trys spalvos – rusva, šiek tiek juodos ir ryškiai geltonos – sieninė dailininko Ryčio Minkevičiaus tapyba.
– Stojo jis prie sienos ir pradėjo tapyti. Be jokio trafareto… – pasakojo E. Petrulienė.

 


Kabinetai

Salone „Atide” kartu su E. Petrulienės dirbs ir grožio specialistės Gabrielė ir Deimantė.
Atskiras grožio procedūras E. Petrulienė atliks dviejuose kabinetuose. Pirmame – jos darbo stalas, kosmetikos ir kremų spintos, kosmetologijos krėslas. Antrame – masažo kambarys. Abu kabinetus skiria iš Norvegijos atkeliavusios stumdomos durys – kompaktiškas funkcionalumas, savitas dizainas.
Čia jauku, čia norisi užsibūti.


Džiaugsmas

– Man norisi dirbti. Nejaučiu, kaip bėga diena. Esu labai dėkinga savo vyrui Vyčiui. Kuriant saloną jis buvo dizaineris ir inžinierius, statybininkas ir vadybininkas, patarėjas ir mecenatas. Dėkinga esu savo sūnui Dominykui. Jis, abiturientas, kiek begalėdamas mums talkino. Ir dukrai Aurelijai – už salono „Atide” pavadinimą.
Dailininkui Ryčiui Minkevičiui irgi jaučiu didelį dėkingumą. Jo tapyba salonui suteikia ypatingą nuotaiką. Labai džiaugiuosi naujomis patalpomis. Jas nuoširdžiai kūrėme mano klientams,  – temainfo.lt sakė salono „Atide” savininkė E. Petrulienė.


Rita Briedienė
Emilijos Briedytės nuotraukos