Kupiškietės imtynininkės Austėja Rita Žiūkaitė iškovojo sidabro, Evelina Dūdėnaitė – bronzos medalius

Šiauliuose vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai.

Naujoje sporto gimnazijos sporto salėje dėl čempiono titulų varžėsi 205 graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių sportininkai. Kupiškio rajono KKSC atstovavo trys merginos ir keturi vaikinai. Moterų imtynių čempionato svorio kategorijoje iki 55 kg bronzos medalį laimėjo Evelina Dūdėnaitė. Austėja Rita Žiūkaitė (iki 72 kg) pelnė sidabro medalį.

Anelė Kavaliauskaitė (59 kg) nors ir kovojo pagirtinai, bet pogrupio kovose nusileido busimai čempionei, Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinei kavarskietei Auksei Rutkauskaitei. Kovoje dėl trečios vietos ji pirmavo, bet, norėdama užbaigti kovą ankščiau laiko, suklydo ir buvo varžovės nubausta. Anelė čempionate liko penkta.

Vaikinams sekėsi prasčiau. Pernai metų rezultatą pakartojo Aurimas Pilotas, čempionate likęs penktoje vietoje. Aurimas šiais metais kovojo sunkesnėje – iki 82 kg – svorio kategorijoje. Pagirtinai kovojo Darius Ragauskas bei Jonas Jackevičius, bet iki  medalių jiems dar reikia padirbėti treniruotėse.