Pradžia » Aktualu » Kupiškio autobusų stotis bus ir didesnė, ir aukštesnė

Kupiškio autobusų stotis bus ir didesnė, ir aukštesnė

Publikavimo data: 2018-06-20

Kaip informuoja Kupiškio rajono savivaldybė, su nedideliais pakeitimais baigiamas rengti Kupiškio autobusų stoties rekonstravimo projektas, visuomenės aptartas birželio 11 d. Parošiamieji šio statinio rekonstrukcijos darbai vyksta nuo gegužės vidurio.

Planuojama: padidės ir pastato dydis, ir aukštis. Suprojektuotas jo antstatas, bus įrengtas antras aukštas, perplanuotos dabartinės vidaus patalpos – bus atnaujinti pagrindinė salė-laukiamasis, kasa- siuntų skyrius.

Pastate įsikurs Infocentras – aštuoni kabinetai, pasitarimų kambarys; kavinė, vairuotojų poilsio patalpa, sanitariniai mazgai, dvi pagalbinės patalpos, valytojos kambarys, koridorius.

Pagrindinės salės viduryje ketinama įrengti žmonių su negalia reikmėms pritaikytą keltuvą. Įrengiant pandusus arba pritaikant lauko reljefą jiems bus pritaikyti ir pagrindiniai abiejų pusių įėjimai į pastatą.

Šilumai saugoti pastate, prie pagrindinių įėjimų, turėtų būti suformuoti tambūrai. Bus sutvarkytos ir rūsio patalpos.

Numatoma 11 autobusų stotelių, elektromobilių pakrovimo stotelė, net turgavietė ir automobilių stovėjimo aikštelė, skirta lankytojams

Numatytos vietos reklamai. Suprojektuotas pastato apšvietimas LED šviestuvais.

Architektūrinėmis priemonėmis pastatas turi reprezentuoti Kupiškio miestą. Suplanuota ir mažoji architektūra. Suoliukų apatinėje dalyje žadama įmontuoti LED apšvietimo juostas, apšviečiančias grindinį ir vakaro metu sudarysiančias akcentinį apšvietimą.

Projektą rengė UAB „INFES“. Jo vadovas Aurimas Kriauza.

Tai Europos Sąjungos remiamas projektas. Kaip temainfo.lt teigė Infrastruktūros skyriaus vedėjas Mažvydas Šalkauskas,  jo vertė 747 tūkst. eurų. Rajono Savivaldybės prisidėjimo dalį sudaro 7,5 proc., arba apie 56 tūkst. eurų.

 

Parengė temainfo.lt

Komentarai (18)

 1. Saunu! parašė:

  Panasu kad norima Kupiski pagyvinti! Planuojama tikrai funkcionali stotis, tikiuosi kad bus zmoniu, ir viskas pasiteisins.

 2. o kaip gaila... parašė:

  Negaliu kaip mane erzina tie Facebooko ekspertai „Kupiškio“ grupėj. Niekas net nepasivargino pasidomėti plačiau, o jau nepatenkinti… Tipo jie žino tokių dalykų samatas….

 3. ????? parašė:

  Nu kaaaam toookkiaaaa diddddeeellėėė????

 4. Laukiame parašė:

  Puiku.laukiam.

 5. Valda parašė:

  Visi verkia dėl kainos… O savivaldybės pinigų čia tik 7,5 proc… Jei ne Kupiškis, tai kas nors kitas tuos EU pinigus būtų pasiėmęs. Šaunuolis, Kupiški!

 6. Džiaukitės parašė:

  Ir stovės tuščia.

 7. Be fantazijos parašė:

  Tai kad lygiai tokia pati kokia ir dabar. Negalėjo truputį fantazijos įjungt?

 8. cha cha parašė:

  Geriausia buvo, kai prie valstiečių tyliai sėdėjom. O dabar, kai dirbama, stengiamasi mūsų visų labui, tai nepatenkinti. Bus ir gražu, ir tinkamai išnaudotos patalpos. Tik džiaukimės.

 9. kupiskene parašė:

  o kas sake kad tuscia? nezinot kaip belot.

 10. Joana parašė:

  Ne veltui kupiskenai balsavo uz Mera Bardauska. Dziaugiasi zmones, kaip dirba ir vadovauja. Skirtumas akivaizdus lyginant su tuo, kaip buvo.

 11. A.R parašė:

  Ar įmanoma tikėtis kokios kavinės ar kažko panašaus stotyje?

 12. Žingeidus parašė:

  Gamybinės-komercinės paskirties pastatas Krantinės gatvėje prie „Norfos“, išmanioji perėja Jaunimo-Gedimino sankryžoje, gigantiška (šiam laikmečiui)autobusų stotis. Koks bus sekantis pinigų plovimo objektas ?

 13. milda parašė:

  Tai reikia tik džiaugtis, deja kažkam, kažkas visada negerai, viskas blogai, nežino kaip įkasti. Šaunuolis, Ačiū lauksim.

 14. ?????? parašė:

  Kaip suprantu iš Joanos komentaro, Bardausko vardas Meras. Seniau buvo lyg Dainius? Meras- gražus vardas. Paprastai duodamas išrinktosios tautos atstovams. Pasisekė Kupiškiui.

 15. Manau parašė:

  Jei savivaldybes darbuotojai moketu normaliai su zmonem bendraut tai tiek nusiskundimu nebutu

 16. Radvilas parašė:

  Sirdis dziaugiasi: pagaliau
  bus grazus, sutvarkytas pastatas, kuri ivaziuodami i miesta patys matom, ir miesto sveciai.Labai saunu, kad dirbama del Kupiskio geroves.

 17. Vertėjas parašė:

  Iš to džiaugsmo galutinai nusišveplavo Radvilas. Tokį tekstą skaityt tikras sudas.

 18. Sigitas parašė:

  Pasirodo, kazkam blogai, kad pagrazes miestas. Nesuprantu zanudu ir zyzliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *