Kupiškio baseino komunikacijos netrukus bus jungiamos prie centralizuotų tinklų

Beveik iki pat Prano Mažylio gatvės atkelta Kupiškio baseino statybos tvora. „Kas gi čia dar bus statoma?“ – rūpi kupiškėnams.

Iki pat šaudymo sienos…

Kupiškėnai pro tvorą apžiūrinėja Kupiškio baseino statybą. Pastarosiomis dienomis miesto gyventojus ypač sudomino smarkiai praplėsta statybų teritorija: tvora atkelta beveik iki pat Prano Mažylio gatvės ir palei ją tęsiasi vos ne iki šaudymo sienos, likusios Kupiškiui dar iš tarpukario laikų, 1999 m. papuoštos skulptoriaus Henriko Orakausko „Lietuvos kareiviu“.

Prasidėjo komunikacijų tiesimas
Kupiškio rajono savivaldybės infrastruktūros skyriaus vedėjo Mažvydo Šalkausko teiravomės, ar smarkiai išplėsta baseino teritorija yra tas pats projektas, ar prie jo jungiamas naujas.
– Baseino teritorija neprasiplės. Tvora gerokai atkelta tik dėl to, kad jau prasidėjo komunikacijų tiesimas, – temainfo.lt sakė M. Šalkauskas.

Baseino statyba tęsiasi
Ant Kupiškio baseino pastolių statybininkai karstosi net šeštadieniais, sekmadieniais – baseino statyba tęsiasi.
Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio baseino statybų pagrindinio rangovo UAB „APS grupė“ projektų vadovas Linas Usevičius, šiuo metu toliau surenkamos gelžbetonio atramos, bus pradėtos rinkti metalo konstrukcijos, po žeme jau užkasti priešgaisriniai rezervuarai, iki P. Mažylio gatvės sutvarkytos lietaus bei kanalizacijos nuotekų, vandens sistemos – vamzdynai bus jungiami prie centralizuotų tinklų.

Bendra vertė – apie 6 mln. eurų
Netrukus bus pradėtas formuoti baseinas, o tada ims kilti sienos, bus dengiamas stogas.
– Štai tokie darbeliai, – sakė „APS grupė“ projektų vadovas L. Usevičius.
Kupiškio baseino projektinė vertė – apie 6 mln. eurų. 2020-aisiai buvo įsavinta per 2 mln., šiemet planuojama atlikti darbų už milijoną eurų.


Rita Briedienė
Autorės nuotr.