Pradžia » Aktualu » Kupiškio bibliotekoje vėl įsivyravo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Kupiškio bibliotekoje vėl įsivyravo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Publikavimo data: 2018-11-16

Lapkričio 12 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje prasidėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė . Atidarymo šventėje „Šiaurės herojai“ dalyvavo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyriaus 3–4 klasių moksleiviai.

Prieš renginį mokiniai gavo užduotis – perskaityti Elias ir Agnes Vahlund knygos „Superherojaus vadovas” ištrauką ir atsakyti į organizatorių paruoštus klausimą, ar gerai pasielgė pagrindinė knygos veikėja Lisa, niekam nepapasakojus apie tai, kad iš jos šaipomasi.

 – Kaip elgtumėtės jūs?” – buvo teiraujamasi renginio dalyvių.

Vaikų atsakymus vertino socialinė pedagogė Daiva Kurulienė.

Pasak renginio organizatorių, vaikai buvo stropiai pasiruošę šventei: skaitė šiaurės šalių autorių knygas, mokytojų padedami ruošė programėles: 3a klasė (mokyt. Diana Marmokienė) pasakojo apie trolius Mumius, 3b (mokyt. Asta Songailienė) – apie Emilį iš Lionebergos, 4a (mokyt. Rita Ruzgienė) sušoko Pepės Ilgakojinės šokį, 4b (mokyt. Vilma Kareivienė) supažindino su išdykėle Lota iš Pramuštgalvių gatvės.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kviečianti į įvairias parodas, susitikimus, skaitymus ir kitus renginius, vyks iki lapkričio 19 d.

 

Parengta pagal Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresniosios bibliotekininkės Laimutės Kliopkinienės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *