Kupiškio Krasnavos gatvėje žuvo motociklininkas

Šiandien, birželio 23 d., apie 16.30 val. Kupiškio Krasnavos gatvę iš abiejų pusių užtvėrė skaudi nelaimė: sankryžoje su Slavinčiškio gatve žuvo jaunas, apie 25 metų, motociklininkas, Kupiškio rajono gyventojas.

Sužiniję apie nelaimę šalia įvykio vietos rinkosi motociklininkai, vienas jų uždegė didžiulę žvakę toje vietoje, kur nuo smūgio nukrito „Kawasaki ZX 1000“ vairuotojo kūnas.

Įvykio epicentre atsidūrė Aidas Rudinskas, UAB „Velseka“ vadovas. Jis temainfo.lt pasakojo:

– Išsukdamas iš Slavinčiškio gatvės stabtelėjau, praleisdamas važiavusiuosius pagrindine gatve. Daug čia judėjo automobilių. Nuo Kupiškio pusės važiavo mašina, girdėjau, kad už jos burzgia motociklas. Mašina išsuko iš pagrindinės gatvės, ir motociklininkas nebespėjo sumažinti greičio, kai prieš pat jį iš pagrindinio į šalutinį pasuko „VW Passat“, nepraleidęs motociklo. Smūgis buvo nebeišvengiamas. Stumteltas „Pasatas“ trenkėsi į mano automobilį. Viskas įvyko taip greitai, jog aš nė nemačiau, kas atsitiko motociklininkui…

Suknežintas „Kawasaki ZX 1000“ po smūgio liko sankryžoje. Kaip teigia liudininkai, motociklininkas atsidūrė beveik už 100 m nuo įvykio vietos.

PATIKSLINIMAS: motociklininko gimimo metai 1992-ieji.

temainfo.lt
Ritos Aukščionytės nuotraukos