Pradžia » Aktualu » Kupiškio kultūros centro direktorei baigiasi procesinė prievartos priemonė

Kupiškio kultūros centro direktorei baigiasi procesinė prievartos priemonė

Publikavimo data: 2019-08-09

Rugpjūčio 10 d. Kupiškio kultūros centro direktorei Jolitai Janušonienei baigiasi Panevėžio apylinkės teismo jai skirta procesinė prievartos priemonė, mėnesiui nušalinusi nuo pareigų.

Kaip temainfo.lt sakė Generalinės prokuratūros komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė, šiuo metu nenumatoma rizikos, kad direktorės grįžimas į darbą galėtų pakenkti tyrimui. Kai kurios kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, apribotas bendravimas su kai kuriais asmenimis – išlieka.

J. Janušonienės darbo telefonas išjungtas, todėl nepavyko sužinoti, ar į darbą ji grįš rytoj, ar pirmadienį, o gal atostogaus. Biudžetinių įstaigų vadovų darbotvarkės nėra skelbiamos.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba tiria liepos 6 d. vykusio festivalio „Stichijos“ organizavimo aplinkybes. Įtariama, kad kai kuriems asmenims buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vykdyti prekybą minimo renginio metu, o už tokių išskirtinių sąlygų sudarymą piktnaudžiavimu įtariami asmenys gavo neteisėtą atlygį. Taip pat įtariama, kad dalis šiam festivaliui reikalingų paslaugų buvo įsigyta neteisėtai, t. y. piktnaudžiaujant tarnyba, klastojant viešųjų pirkimų dokumentus.

Liepos 9 d. Kupiškio kultūros centro direktorė J. Janušonienė ir Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas buvo sulaikyti 48 val. Meras nuo darbo nušalintas trims mėnesiams.


temainfo.lt

temainfo.lt archyvo nuotr.

Komentarai 15 komentarų

 1. Chr parašė:

  Porą žodžių apie ligoninę. Jaunas žmogus x papuola į ligoninę (savo kojom). Po poros dienų joje miršta nuo infarkto. Greitukės Kupiškis – Panevėžys išvien marširuoja su skausmiukais, lūžiukais, chroniukais, o žmogus x su infarktu Panevėžio nepasiekia. Pamąstymui…Ypač tiems, kurie rėkė: ligonię palikim!

 2. Julius parašė:

  Janušonienė be Bardausko kultūros centre? Nesitiki.

 3. Linksmas parašė:

  Kazin kodel tetos vadinasi vyriskais vardais? O dar keisciau, kad uzkliuna ir uzkliuna ta Jolita J, rami ir nekonfliktiska moteris… Gal ji kokiai tetai i pakausi ikando ar ka???

 4. ????? parašė:

  Kur tas nekonfliktiškumas kultūrnamy? Kam kandžiotis, ar negalima surasti ir kitų būdų kitus pažeminti.

 5. ... parašė:

  Labai noreciau, kad Kupiskis neapsiimtu gydyt tai, ko neismano. Ar normalu, kad savo kojomis i ligonine atejes jaunas pacientas po poros dienu joje mirsta? Kas trukde zmogu kitur pervezt? Vezioja chronius, taip pikta ir skauda, kad negaliu. Buna ivairiu situaciju, bet jau cia beveik tendencinga.

 6. L parašė:

  Jau geriau padarytu rimta reanimacine brigada nei laikytu pustuscius skyrius ir pensininkus. Per skaudzios pamokos.

 7. Valytojas parašė:

  Isorini audita kulfuros centre siulau padaryt! Visa mesla ismest reikia!

 8. Sekmes parašė:

  Laikykis, Jolita. Kol esi vaikas, galvoji, kad loja tik sunys. Po to pamatai, kad buna ir bobulenciju pralenkianciu Brisiaus lojima…

 9. nesupratau parašė:

  Rimta renimacinė brigada reikalinga kultūros centro darbui renimuoti?

 10. Elena parašė:

  Ištrauks socdemai J.Janušonienę už ausų kas bebutų. O D. Bardauską jie paskandins. Pamatysit politika aiški.

 11. Tiesa turi būti parašė:

  Gerb.Elena nereikės tos Jonušonienės traukti už ausų matė jau nuo pat pradžių ir prokūroras ir STT kai žmogus nėra kaltas ,o tik darbiniai santykiai nes yra kultūros direktorė tai ir buvo įtarta, ir nesiruošia socdemai teptis rankų dėl Bardausko taip ,kad neskandinsim jis pats pasiskandino su daugybę įrodymų,tai tokia ta politika.Geriau mažiau metikim vieni kitiems visokius epitetus ir kaltinimus,kaip sako ne aš kaltas ,o aplinka na taip nebūna sunku pripažinti savo kaltę,bet reikia

 12. To tiesa turi būti parašė:

  Jūs tik neginkite ponios Jolitos. Po jos ta mandagia kauke yra labai daug veidmainystės ir apsimetinėjimo.

 13. Prasikrapštyt akis parašė:

  Kol visur palaikė meras, buvo labai gerai. O kas kitus ignoravo ir rodė savo pranašumą? Gal dabar meras supras, ką pats sau prisikūrė?

 14. Jaunutė parašė:

  Linkiu stirybės gerb. Jolitai Janušonienei. Labai maloni moteris, kiek teko susidurti. Be to pakėlė kultūros centrą iš visiško dugno. Tikrai iniciatyvos, idėjų ir energijos netrūksta. Džiugu matyti, jog atsigauna Kupiškis. O pavydintiems sėkmės tokiai elegantiškai ir išsilavinusiai damai kaip Jolita, galima tik pridurti – žiūrėkite savo daržo ir reikalų, nes matyti kad vien dilgynės auga. O ir be gerb. Bardausko kažin ar turėtume tiek kiek dabar turime. Išmokite vertinti tai ką turite, o ne loti, kaip viskas yra blogai. Pirmiau paklauskite savęs, kiek pastangų įdėjote kad mūsų visų miestas taptų gražesnis, patrauklesnis, geresnis??? Kadangi pas daugelį turbūt bus tyla, tai geriau ir patylėkite.

 15. nerimas parašė:

  Sakoma, kad tyli kiaulė gilią šaknį knisa. Liaudies išmintis. Iki Janušonienės kultūroje buvo daug įdomesnių renginių. Mažiau šou, daugiau intelekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *