Pradžia » Aktualu » Trumpai: Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje įžiebti žibintai

Trumpai: Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje įžiebti žibintai

Publikavimo data: 2018-12-01

Renovuojama Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštė ima rodyti pirmus gyvybės ženklus –  įsižiebė žibintai. Kupiškėnus tai džiugina: gera nuotaika jie dalinasi socialiniuose tinkluose, komentaruose.

Ir tikrai: rekonstrukcijos darbai eina į pabaigą – gruodžio 14 d. 16.30 val. aikštėjejoje bus įžiebta Kalėdų eglė.

 

temainfo.lt

Komentarai 9 komentarai

 1. Manau parašė:

  O ar gatvė irgi bus suremontuota jau? Mums svarbiau yra gatve, kad galetume pagaliau pravaziuoti, atvaziuoti ir senus tevus i Medicinos banka atsivezti, o ne egles iziebimas butent aiksteje. Reikia ir sitos sventes, bet gatves reikia ne del pramogu:kaip vos paeinanti zmogu atvezti i Medicinos banka ar Registru centra. Todel, manau, reikia ne aikstes uzbaigimui mesti visas pajegas, o ten, kur svarbiau.

 2. Vida parašė:

  Iš nuotraukos atrodo labai dielė aikštė

 3. laima parašė:

  laukiam laukiam

 4. I ja parašė:

  Man nori s žalumo s. Kur medžei!

 5. Aušra parašė:

  Dabar atrodo labai „sunkiai” vien betono luitai,viliuosi kai viską sutvarkys bus gerai.O didumo tai jo labai, pagal tokį miestelį tai aikštė grandiozinė,todėl ir svabu kad sutvarkius būtų jauku ir kiekvienas rastų sau malonią erdvę…pažiūrėsime kas gausis.

 6. Studentė parašė:

  Žmonės, būkit geri, ateikit į protą ir nebeburnokit kiekvienam žingsny. Netvarko – blogai, tvarko irgi blogai. Būtų palikę senus medžius, sakytumet, kad ne visa aikštė sutvarkyta, pasodino naujus ,,blogai medžių nera” juk su laiku, keisis tas “tuščias vaizdas” tiesiog, susimastykit, kad viskas nevyksta taip greitai, kaip norėtūsi 🙂 Nežinau, kokio amžiaus žmonės čia komentuoja, bet komentarai susiskaito, kaip penktokai rašytų, kurie realiai dar nesupranta kas vyksta 🤦🏽‍♀️

 7. ? parašė:

  Studentei- norėtųsi

 8. Penktokas parašė:

  Studente ka reiške susiskaito?

 9. Milfa parašė:

  Reikia tik džiaugtis ne tik aikšte, visas Kupiškis gražeja, viskas tvarkoma puošiama smagu reikia tik džiaugtis, bet manau reikia kažkam burnoti, kažkam kaip besistengtum , nebus gerai….tai kažkam nesinori matyti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *