Pradžia » Aktualu » Kupiškio lengvaatlečiai – „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“

Kupiškio lengvaatlečiai – „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“

Publikavimo data: 2018-10-16

Spalio 13 d. Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatlečiai dalyvavo Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“, skirto apygardos vado Antano Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Šią gražią saulėtą dieną sportininkai rinkosi prie Utenos-Kupiškio kelio (118), ties posūkiu į Kupiškio rajono Adomynės kaimą. Šioje vietovėje buvo atidengiamas paminklas apygardos vadui A. Starkui-Montei.

Prie starto linijos rikiavosi bėgikai, turėję įveikti 6 km distanciją Šimonių giria–Priegodo ežeras. Finišą sėkmingai pasiekė KKSC auklėtiniai Eidvilė Ažusienytė, Gabija Kondrataitė, Deividas Draginas ir Rasa Gasiūnaitė.

Mergaičių grupėje iki 16 metų ant nugalėtojų pakylos buvo kviečiama Gerda Kirkytė, iškovojusi trečią vietą, ir Austėja Mikalauskaitė – antrą vietą. Joms įteikti specialūs prizai ir medaliai.

Visiems, įveikusiems šią distanciją, buvo įteikti atminimo medaliai; prie laužo bėgikai vaišinosi kareiviška koše ir arbata.

 

Inga Zabulienė
KKSC lengvosios atletikos mokytoja

 

Ingos Zabulienės nuotraukos

Komentarai (1)

  1. Pagarba parašė:

    Važybos varžybomis, bet va tokiuose renginiuos dalyvauti yra garbė mokyklai ir Kupiškiui. Juolab gerai sudalyvauti. Pagarba Pagarbos bėgimo dalyviams 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *