Kupiškio lengvaatlečiai skaičiuoja 2018-ųjų medalius

Lengvosios atletikos varžybos „Sprinto diena“

Panevėžio miesto manieže vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Sprinto diena“.
2005 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių grupėje dalyvavo 14 bėgikių, joms teko įveikti dvi – 60 ir 200 m – distancijas. Šioje kategorijoje Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtinė Gerda Kirkytė iškovojo trečią vietą. Jai įteiktas bronzos medalis.

Puikiai pasirodė ir KKSC lengvaatletis Irmantas Rulis. Jis, bėgęs 60 ir 300 m distancijas, 13 dalyvių tarpe iškovojo ketvirtą vietą. Irmantą nuo bronzos medalio teskyrė šimtosios sekundės dalys.

Jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

Sausio 13 d. Kupiškio rajono KKSC auklėtiniai garbingai kovojo Šiauliuose vykusiose Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse.

Trumpų ir vidutinių nuotolių geriausias rajono bėgikas Alanas Šablickas nuo sausio 1 d. iš jaunučių amžiaus perėjo į jaunių grupę. Varžybos parodė, kad ir šioje grupėje Alanas lieka tarp lyderių: 60 m barjeriniame bėgime iškovotas sidabro medalis, pasiektas 9,28 sek. rezultatas; pirmos vietos nugalėtojo laikas – 9,25 sek.

Antra vieta sportininkui suteikė galimybę vasario 10 d. dalyvauti Kauno finalinėse Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse. Jų finaliniame 60 m barjeriniame bėgime dalyvavo šeši stipriausi Lietuvos barjerininkai. Finale Alanas liko šeštas, tačiau savo asmeninį  rezultatą pagerino iki 9,04 sek.

Finalinėse varžybose rajonui taškų pelnė ir lengvosios atletikos auklėtiniai, sportuojantys Šiaulių sporto gimnazijoje. Tai Dominykas Murnikovas, Marija Statkonytė, Ema Bružaitė.

Marija Statkonytė tarp 11 stipriausių Lietuvos bėgikių 1500 m kliūtiniame bėgime pasiekė 5.43,51 min. rezultatą ir iškovojo bronzos medalį. Iš 36 rajonų Kupiškio lengvaatlečiai iškovojo 13 vietą.

„Aukštaitijos taurė 2018“ pirmas etapas

Sausio 26 d. lengvaatlečiai dalyvavo Panevėžyje vykusių Jaunučių ir vaikų varžybų „Aukštaitijos taurė 2018“ pirmame etape. Jis buvo ypač sėkmingas Kupiškio rajono KKSC mergaitėms: 600 m bėgimo nuotolį A. Mikalauskaitė įveikė trečia ir pasipuošė sidabro medaliu. Bėgikė pagerino šios rungties asmeninį rezultatą iki 1.50,57 min., o nugalėtojos laikas – 1.48,69 min.

Kitame – 200 m – nuotolyje, kuriame dalyvavo 31 bėgikė, Austėja iškovojo šeštą vietą.

Šiose varžybose puikiai pasirodė G. Kirkytė, 200 ir 500 m nuotoliuose iškovojusi aukso medalius.