Pradžia » Aktualu » „Kupiškio marių regatoje“ – tik burlenčių ir turistinių švertbotų varžovai

„Kupiškio marių regatoje“ – tik burlenčių ir turistinių švertbotų varžovai

Publikavimo data: 2014-08-18

Kaip skelbia Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras, praėjusį šeštadienį ne itin daug sportininkų susirinko į tradicinę „Kupiškio marių regatą”, šiemet rengtą jau 13 kartą.

„Dėl palyginus nedidelio dalyvių skaičiaus būriuotojai varžėsi tik burlenčių ir turistinių švertbotų klasėse“, – teigiama svetainėje www.kupiskiokksc.lt.

Burlenčių klasėje pirmą vietą užėmė nuolatinis regatos dalyvis biržietis Vitalijus Jasiūnas, antra vieta atiteko panevėžiečiui Jonui Roziui, trečia – biržiečiui  Jonui Kučinskui.

Turistinių švertbotų klasėje pirmas buvo Benas Balčiūnas iš Kaišiadorių, antra vieta atiteko Egidijui Launikaičiui iš Panevėžio, trečia – kupiškėnui Gediminui Baltušiui. Regatos vyriausiasis teisėjas –  ilgametis buriavimo sporto entuziastas panevėžietis Juozas Bečelis.

Marių paplūdimyje tądien pasirodė Kupiškio jaunimo centro gatvės gimnastai. Jaunimo pasirodymas sulaukė didelio regatos dalyvių bei žiūrovų dėmesio.

Parengta pagal www.kupiskiokksc.lt


Komentarai 2 komentarai

  1. štilis parašė:

    Numirė Kupiškio marių regata. Reikia gerų prizų, atrakcijų, kavinės arčiau, o ne į degalines lakstyt vandens ar kavos…

  2. mda parašė:

    jau dabar reikia pradėti ruoštis o ne paskutinėm dienom. Vienas centras nieko nepadarys. Tai viso miesto ar net viso rajono reikalas, kad išsaugoti tą renginį. per Kupiskio regatą miestas turėtų ūžauti nuo svečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *