Pradžia » Aktualu » Kupiškyje siaučia „Bike X dream”

Kupiškyje siaučia „Bike X dream”

Publikavimo data: 2019-08-03

Rugpjūčio 2–4 dienomis baikerių klubas „IronX MC“ pakvietė į Kupiškio marių Uošvės liežuvio saloje surengtą šventę „Bike X dream”. Iš čia prasidėjo ir žymiosios „Iron Butt Rally“ lenktynės. Trimis maršrutais – 1 600 km, 2 500 km ir 2 000 mylių – ralis nusidriekė iki pat Austrijos. Ne veltui šis renginys vadinamas „Geležinio užpakalio raliu“.

Įdomu tai, kad baikerių klubas „IronX MC“ pirmą kartą „Iron Butt Rally“ surengė 2013 m., jo startas buvo duotas Kupiškyje. Ir štai renginys vėl grįžo į Kupiškį.

Išsaugotas ir įspūdingas renginio akcentas – baikelių kolona iš „Maximos“ aikštelės į Uošvės liežuvį. Saloje vyko įvairių renginių: motociklų estafetė, motociklo konstravimas, tinklinio varžybos, koncertai…
Kupiškis nemiega nuo penktadienio.

 


temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai 24 komentarai

 1. As parašė:

  Idomi paskirtis salos pasidarius….kad tik nenusiaubtų

 2. Gamtininkas parašė:

  Man irgi gaila salos vabaliukų ir medelių. Juk tikslas kuriant salą buvo kitoks. Kada savaitgaliais kupiškėnai gali ramiai pasigrožėti gamta Uošvės liežuvyje? Gal jau užtenka?

 3. Box parašė:

  Tegu tik kupiškėnai kyšininkai džeugesi kad dar čia kažkas važiuja.

 4. As parašė:

  Gali ir nevaziuot…

 5. As parašė:

  Virbaliskiuos pakrantes tuscios tegu trypia, norsa nauda bus.

 6. Užmust parašė:

  Siaučia blt idijotai su savo tryperiais antra nakti nrglima išsimiegot vyniu su čviekais pribarstyt ant kelio reikia pydaram šitiem !!!

 7. Žmogus parašė:

  IŠAUDYT ŠITUOS VISUS DEBYLUS BLT BARZDOČIUS CEPKINIUS NEGALIU PAKEST AŠ TURĖČIAU AUTOMATA TAI DABAR NUEJES IŠTASKYCIAUS VISUS BARZDOČIUS NEGALIU PERVIRKIST

 8. Pritarejas parašė:

  Tokiem durniam ir neduoda šautuvu nes vamzdį prišikt gali

 9. Zmogus parašė:

  Debile blt galva tau apšykt reikia

 10. X Dream parašė:

  Kiek neapykantos. Visą ją susikiskit į subinę. Nes neįdomi jūsų nuomone

 11. A parašė:

  Kokie nelaimingi zmones…verda savo suktyse…pyktyje ir neapykantoje…visiems ir ant visko.

 12. A parašė:

  Kokie nelaimingi zmones…verda savo sultyse…pyktyje ir neapykantoje…visiems ir ant visko.

 13. Fifi parašė:

  Saunuoliai,ir toliau taip…dziugu,kad jau trecia karta gristat pas mus😊

 14. Zmogus parašė:

  Užsi sa tegul x tremai sup isti

 15. Fanė parašė:

  Mielas gamtininke, viso vasaros sezono metu Uošvės liežuvis tik 3 savaitgalius buvo užimtas: Joninės, Stichijos ir šis savaitgalis. Visi kiti likusieji – Jūsų žiniai: eikite, žiūrėkite, stebėkite kiek tik širdis geidžia. Nei vabaliukai, nei augaliukai niekur nedings. O kur dar nuostabūs dienų vakarai… Bet toks lietuvio būdas – bambėti. Gero likusio savaitgalio ir daugiau pozityvumo.

 16. Fanė parašė:

  Puikus savaitgalio renginys. Tai ne graudūs verksmai, tai gyvenimas, pilnas ekstrymo. Neišsimiegojusiems tariu ,,labos nakties”- pats laikas jau miegoti. O ekstrymų laukiame visada! Kažkas nori šaudyti?- gulkite ir šaudykite ,,tuščiais pistonais”. Ksi kam reikėtų ir psichiką pasitikrint – tikrąja žodžio prasme: ,,dvasios ligoniai”

 17. @@@@ parašė:

  Taip jau saloje šiandien krūvos šiukšlių, o pasibaisejau kad visur pridaryti lauzavieciu. Nuo kada galima kūrenti laužus saloje. Gerb miesto valdžia. Ką jūs darot? Kodėl niekinat gražu gamtos kampelį.

 18. Žmogus parašė:

  JO viskas draudžiama muzikos leist negalima lauža užsikurk tuoj prisistatis blt šiukšlint ir negalima o čia kažkokiem mužykam viskas leidžiama, kas per santvarka tai dėjau B* specialiai dab muzika užsileisiu nakti kieme užsikursiu lauža ir tegul atvažioja tik prota pa* ist bus pasiusti N**

 19. Renata parašė:

  ŽMOGAU, JUS Gydyti REIKIA..
  Su tokia panieka… su tokiu požiūriu… Jums ir teliko gauti šautuvą ir viska ištratinti.
  Redakcija turėtumėt atskleisti tokiu žmoniu ID ir perduoti atitinkamom institucijoms…
  Kiek pasaulyje tokiu “asaulio lygintojų” į kuriuos pasižiūrime po nelaimės

 20. o - joj parašė:

  Tai va, gerbiamieji, iš komentarų matote kokie tie kupiškėnai “geri žmonas”. Šiaip tai labai pavydūs, pletkininkai, skupūs ir su neįveikiamu imunitetu bet kokioms naujovėms. Galima būtų sakyti: nei patys valgo nei kitiems duoda.
  Atrestauravo valdžia aikštę, nuostabų fontaną įrengė tai visą mėnesį netilo kalbos kokia negraži aikštė, niekam to nereikėjo nors kiekvieną vakarą aikštė pilna žmonių.

 21. Žmogus parašė:

  Nu nebėra tu baikeriu ir fsio ramu? nieks ir nebesišaudys o redakcija tai čia super su keiksmais gali rašyt tuos komentarus ir nei tris nei ką pletkininkai jus nelaimingi, jau kas per žmonės čia tam Kupiški kad tik apkalbėt kad pasijuokt fu šlikštynės o , visi šustrus ir gudrus šitais klavišais maigit o nei vienas neatėjo akis į akį susipažynt kiek siuliau visi bailiai esat šustrus tik už ekrano !

 22. Evaldas parašė:

  Geras Renginys!!!
  Ir Gyvybė mirštančiam Kupiškio kaimui.
  Turite džiaugtis Kupiškio dvasios Ubagai!!!

 23. Petras parašė:

  Visiems klaviatūros riteriams, jei jau tokie kieti rašyt internete. Būkit kieti gyvai pasakyt baikeriams ką apie juos galvojat 😀

 24. As parašė:

  Kokiu tik Kupiskyje ATSILUPUSIU NEPRAUSTABURNIU nebera. Geda,kad tenka gyventi tame paciame miestelyje su tokias.. Dziaukites,kad dar kazkas i ta sala eina,vaziuoja,sventes daro. Ar buvo jai kazkokia zala padaryta? Patys miestelenai ten daugiau prisika,nei atvaziuojantys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *