Pradžia » Aktualu » Kupiškio P. Matulionio progimnazija pasitinka Kupos pradinės mokyklos pirmokus

Kupiškio P. Matulionio progimnazija pasitinka Kupos pradinės mokyklos pirmokus

Publikavimo data: 2017-09-01

Rugsėjo 1-ąją Kupiškio Povilo Matuliono progimnazija pirmąkart pasitiks savo skyriaus – Kupos pradinės mokyklos – pirmokus. Rajono Tarybos sprendimu, antrokai, trečiokai ir ketvirtokai šiuos mokslo metus dar lieka pradinės mokyklos patalpose, o kitais metais vėl bus sprendžiama – progimnazijai atiduoti tik pirmas klases ar visus likusius Kupos mokinius.

Iš Kupos į P. Matulionio progimnaziją ateina 45 pirmokai. Iš viso šios mokyklos duris pirmą kartą pravers 56 vaikai; šiemet čia mokysis apie 520 Kupiškio mokinių.

Progimnazijoje pradėjusios dirbti Kupos pradinės mokyklos mokytojos Galia Jociuvienė ir Loreta Šakickienė prisipažino jaučiančios šiokį tokį jaudulį.

– Taip būna naujame kolektyve, – sakė pirmokų mokytoja L. Šakickienė.

Šios mokytojos klasėje mokysis 22 vaikai. Kiekvienam ant suolo mokytoja išdėliojo dovanėles – kaspinu perrištus pratybos sąsiuvinius. Pirmokų klasės šviesios, suremontuotos. Baldai pirmokams buvo atvežti iš Kupos pradinės; jie jaukūs, tvarkingi. Ant mokytojos stalo – P. Matulionio progimnazijos direktoriaus Rimvydo Latvio iš Vilniaus keliautojų klubo atvežti atšvaitai. Šviesą atspindintys kiškučiai – dar viena dovanėlė matulioniečiams pirmokams. Be matematikos ir skaitymo jiems dar  teks mokytis savarankiškai ir saugiai keliauti į mokyklą ir namo.

Šiemet P. Matulionio progimnaziją pradės lankyti ikimokyklinukai: suformuota 11 mokinukų klasė. Įkurdinta ji pirmame aukšte. Klasės patalpos atnaujintos iš pagrindų: perdažytos ir sienos, ir lubos, pakeistos grindys, nupirkti nauji baldai. Mokykla juos įsigijo savo lėšomis.

Klasę Rugsėjo 1-ąjai puošė ikimokyklinukų mokytoja Elena Stanionienė. Jos auklėtiniai – ne tik Kupiškio miesto, bet ir jo apylinkių – darželio nelankantys – vaikai.

Anot P. Matulionio progimnazijos direktoriaus R. Latvio, pirmokai ir ikimokyklinukai įsilies į nemažą mokyklos bendruomenę nepastebimai, nekeisdami jos ritmo ir nusistovėjusios tvarkos, perimdami matulioniečių tradicijas.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (2)

  1. Roze parašė:

    Gaila, sekmes tau! Tik gaila kad teks dirbti tremty😊

  2. Savi Valda parašė:

    Nė lito matulionkei nedavėm! Patys išsivartė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *