Iki pietų tik kalbos sklandė apie tai, kad Kupiškio Matulionio progimnazijoje nustatytas koronaviruso atvejis. Vėliau jos pasitvirtino.


Kupiškio pedagogai COVID-19 kol kas nesirgo

Kupiškio P. Matulionio progimnazijos direktoriui Rimvydui Latviui prisiskambinti nepavyko: tad kalbos apie koronavirusą kurį laiką nebuvo nei patvirtintos, nei paneigtos.
– Iš Visuomenės sveikatos centro apie tai nesame gavę jokios informacijos. Sulaukę Centro teikimo turėtume priimti atitinkamus sprendimus, – temainfo.lt sakė Kultūros, švietimo ir sporto centro skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.
– Ar kuri nors Kupiškio rajono mokykla jau turėjo COVID-19 atvejį?
– Pedagogų bendruomenėje tokio atvejo nebuvo. Alizavos pagrindinėje mokyklai teko priimti sprendimų dėl užsikrėtimo koronavirusu vieno mokyklos atstovo šeimoje.


Susirgimas nustatytas dviem mokytojams

– Ar turite tikrų žinių apie COVID-19 atvejį Kupiškio progimnazijoje? – temainfo.lt teiravosi Kupiškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovės Ingridos Bernatavičienės.
– Taip, turime apie tai oficialų pranešimą.
– Susirgo mokytojas ar mokinys?
– Susirgimas nustatytas dviem mokytojams. Šiandien į posėdį renkasi Operacijų centras. Detalesnė informacija galima po posėdžio, – sakė direktorė.


temainfo.lt