Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono LSDP nariai kandidatu į merus siūlo Augenijų Cesevičių

Kupiškio rajono LSDP nariai kandidatu į merus siūlo Augenijų Cesevičių

Publikavimo data: 2018-02-25

Vasario 24 d. Lietuvos socialdemokratų (LSDP) partijos Kupiškio skyrius surengė ataskaitinį susirinkimą: patvirtintos skyriaus Tarybos, Finansų komisijos, Moterų klubo, rajono Tarybos LSDP frakcijos ataskaitos; slaptu balsavimu išrinktas kandidatas į Kupiškio rajono merus 2019-ųjų Savivaldybių tarybų rinkimuose.

LSDP Kupiškio rajono skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius. temainfo.lt archyvo nuotr.

– Kupiškio skyriaus grupėse – jų turime 12 – jau nuo sausio mėnesio teikiami siūlymai, kas turėtų kandidatuoti į rajono mero postą bei rajono Savivaldybės tarybą, – temainfo.lt sakė LSDP Kupiškio rajono skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius.

Kandidatų į rajono Tarybą sąrašas dar neskelbiamas: kol kas tai – tik pasiūlyti žmonės, nėra gauti jų sutikimai. Pagal LSDP tarybos sprendimą, galutinis sąrašas turi būti paskelbtas iki lapkričio 1 d. Tad rudenį kandidatų į rajono Tarybą sąrašas dar bus reitinguojamas ir tik po to skelbiamas viešai.

LSDP Kupiškio skyriaus partinės grupės iškėlė šešių – verslininko, rajono Tarybos nario A. Cesevičiaus, vicemero Aurimo Martinkos, pedagogų Dariaus Mažylio ir Daliaus Žvybo, UAB „Kupiškio komunalininkas“ direktoriaus Rimanto Adomausko ir rajono Savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės – asmenų kandidatūras dalyvauti 2019–2023 metų kadencijos mero rinkimuose. Kandidatuoti atsisakė R. Adomauskas, V. Mažeikienė ir D. Žvybas; į slapto balsavimo biuletenį buvo įtraukti neatsisakiusieji kandidatuoti. Kandidatas dalyvauti rajono mero rinkimuose slaptu balsavimu renkamas pirmą kartą.

Susirinkime dalyvavo 95 skyriaus nariai iš 165. Atidarius urną rasti 94 biuleteniai, vienas buvo sugadintas: 71 balsavo už E. Cesevičių, 19 – už A. Martinką, 3 – už D. Mažylį.

Į klausimą, kaip vertina tokį didžiulį bendrapartiečių pasitikėjimą, A. Cesevičius sakė, jog labiausiai jį džiugina tai, kad į ataskaitinį susirinkimą atėjo daugiau nei pusė skyriaus narių, nors – pagal partijos Statutą – ataskaitinis susirinkimas teisėtas, jei jame dalyvauja trečdalis skyriaus narių.

– Toks bičiulių aktyvumas rodo skyriaus brandą. Ją stiprina mums priimtini demokratiniai principai, kuriuos skelbia ir tiesiogiai rinktas partijos pirmininkas Gintautas Paluckas. Partijos skyriaus stiprumą rodo ir tai, kad į tokias aukštas pareigas siūlomas ne vienas ir net ne du kandidatai, – sakė skyriaus pirmininkas.

A. Cesevičiaus galimybę kandidatuoti į Kupiškio rajono mero postą dar tvirtins LSDP taryba. Jei bus patvirtintas, šis politikas jau antrą kartą kandidatuos mero rinkimuose. 2015-aisiais jis nepateko į antrą turą: A. Cesevičius nuo Jono Jaručio atsiliko apie 200 balsų.

 

Rita Briedienė


Komentarai (31)

 1. Kar o lina parašė:

  Nu gal… Aš jau net nebežinau. Nervingumas rajone nereikalingas irgi. Cesevičius ramus žmogus yra.Ko gero vistiek tos pačios partijos laimės. Vicemeras gal tas pat būtu.

 2. El. parašė:

  Nu Dainiaus Bardausko neįveiks, manau. Kol kas jis vienintelis.

 3. Pastaba parašė:

  Gaila Matulytė jiems abiem rimtas variantas. Rinkimai dar toli.

 4. Nuomonė parašė:

  Griūna jau Martinkos didybė ir galybė po biškeli,po žingsnelį. Juk lazda tikrai turi du galus.Puiku. Pagaliau ir mes,partiečiai ,pamatėme koks yra vicemeras.Rinkimai parodė,kad jis niekam tikęs.Po rinkimų ponaičiui bus liūdna,oi kaip liūdna.
  Tik va prie ko tada Paulauskas šliesis,kai vicemero neliks?
  O Augenijui -didelės sėkmės rinkimuose. Gal tuo pačiu ir skyrius apsivalys nuo visokių “vadovų“.

  • tikrai parašė:

   Man tai juokinga, kai postas iš karto suteikė visų darbo rajone sričių neginčytinas kompetencijas. Matėsi iš karto, kad tuščias puodas garsiai skamba. O Paulauskui vieta ten kur ir eina visi pensininkai- visalaikės atostogos.

 5. Algis parašė:

  Man atrodo paprastas kupiškėnas A. Cesevičiaus nelabai ir žino

 6. ir tikrai parašė:

  O kas tas Cecevičius? Ar jau rinkimai?

 7. Aidas parašė:

  Gaila Matulytė ir nepartinė gali būti.O palaikančiųjų turi labai didelę armiją. Dėl jos Kupiškis susitelks. Cecevičius vėl liks trečias.

 8. valst. parašė:

  Tai kad Matulytė valstietė.

 9. Žiūrovas parašė:

  Kupiškio fronte nieko naujo. Vėl tie patys nuobodos. O kur jaunimas?
  P.s galvoju valstiečių kandidatas bus Paliulis.

 10. Rita parašė:

  Uz Paliuli 100%

 11. Ob parašė:

  O aš už Cesevičių.Būtų laimėjęs Martina būčiau už Martinką. Kaip politikas jis labai sustiprėjo.

 12. simoneitis parašė:

  Nežinosi ką rinksis šįkartą dauguma. Gal vėl Dainių Bardauską.Bet jis nelabai draugiškas ir tai Šimonys tai įrodė. Betikrindamas kitus patį jį fotografuoja valdišku automibiliu.Labai greitai pasidarė dievukas.

  • Iš Šimonių parašė:

   Šimonys suprato savo klaidą Mero atžvilgiu, taip kad ten įsivyravo taika ir ramybė.Spėju, būsi ne šimonietis, arba labai tamstos pasenusios žinios 😀

 13. Tomse parašė:

  Paliulis jei kandidatuos,tai tik už jį.Visom prasmėm maladiec.Tiek jaunimui,tiek kitiem.Matos geros širdies ir protingas

 14. Balsas parašė:

  Už Paliulį.

 15. Pirmadienis parašė:

  Nu už Cesevičių! Un sveikatu!

 16. Pažįstama parašė:

  Mano balsą jau turite, Augenijau!

 17. Paulina parašė:

  Gal zmogus ir nieko, bet rajonui vadovauti per silpnas, manau.

 18. Simoniu giria parašė:

  O musu balsa ir pasitikejima turi Meras Bardauskas.

 19. senjorė parašė:

  Tik Paliulis,gana tų peštynių.

 20. Varge varge kas čia bus? parašė:

  Nu žiūriu jau Paliulio rinkiminė kampanija prasidėjo… :))

 21. Taikus parašė:

  Kaip keista. Mera mes turime ir rinkimai bus kitais metais, o jau stumdosi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *