Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui – griežtesni įpareigojimai

Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui – griežtesni įpareigojimai

Publikavimo data: 2019-08-26

Dainius Bardauskas
temainfo.lt archyvo nuotr.

 

Kaip praneša stt.lt, Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui, kuris įtariamas piktnaudžiavimu, sugriežtintos kardomųjų priemonių sąlygos – jis papildomai įpareigotas nebendrauti bei neieškoti ryšių su Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro administracijos darbuotojais ir su Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus darbuotojais, taip pat nesilankyti Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus patalpose.

Tokį sprendimą nutarimu priėmė Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė, kuri vadovauja Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnų atliekamam ikiteisminiam tyrimui dėl galimos korupcijos Kupiškio rajono savivaldybėje.

Ikiteisminio tyrimo metu gauta duomenų, kad D. Bardauskas, kuris yra nušalintas nuo mero pareigų iki spalio 10 d., gali bandyti pats ar per Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus darbuotojus paveikti Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros centro administracijos darbuotojus ir taip trukdyti ikiteisminio tyrimo procesui.

Kitos kardomosios priemonės sąlygos nušalintajam merui liko tokios pat: rašytinis pasižadėjimas neišvykti, draudimas lankytis Kupiškio rajono savivaldybėje ir Kultūros centre bei bendrauti su nurodytais asmenimis.

Primename, kad STT Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Kupiškyje liepos mėnesį vykusio festivalio „Stichijos“ organizavimo aplinkybių. Įtariama, kad kai kuriems asmenims buvo sudarytos išskirtinės sąlygos vykdyti prekybą šio renginio metu, o už tokių išskirtinių sąlygų sudarymą buvo atsilyginta neteisėtu atlygiu. Taip pat įtariama, kad dalis šiam festivaliui reikalingų paslaugų buvo įsigyta neteisėtai – piktnaudžiaujant tarnyba, klastojant viešųjų pirkimų dokumentus.

Įtarimai dėl piktnaudžiavimo pareikšti Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui. Kitiems trims asmenims šioje byloje yra pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu, dokumentų klastojimo, piktnaudžiavimo.


Stt.lt inf.

Komentarai 9 komentarai

 1. Mažas esi parašė:

  o demunstruoja charakterį. Apyrankės an kojos nori. Gražu prieš visą rajona.

 2. pilietis parašė:

  koks skirtumas jei draudzia lanytis savivaldybeje ar kitose istaigose tai galima susitikti ir kitose vietose ir aptarti ka privalo daryti admin direktorius ar kiti asmenys 🙂 viesai meras susitinka prie turgelio ir pasikalba, o turetu rodyti pavyzdi kaip rajono galva.

 3. Luk. parašė:

  Kas rytoj organizuoja dviejų dienų mugę aikštėje? Paskelbta net savivaldybės puslapyje, bet jokios rimtos informacijos. Ar čia kas nori gali netaisyklingai įvardintoj aikštėj organizuot kas ką? Labai nerimta.

 4. Taigi parašė:

  Nėra mero- nėra tvarkos?

 5. Kupiškėnas parašė:

  Ir nebus tvarkos. Manau Notkus silpnas vadovas.

 6. Vasara parašė:

  Visi mastantys kupiskenai suvokia, kad Bardauskas geriausiai dirbantis Meras is visu kiek yra buve. Ir visi matom, kad pora piktu tetuliu ant Mero varanciu serijom-baterijom blogo linkincius komentarus tikriausiai baigia savo dantu protezus nudilint besikandziodamos.

 7. Kupiškėnė parašė:

  Pritariu pats geriausias meras iš visų, kurie yra buvę

 8. Na, parašė:

  Koks čia jums tas meras bebūtų geras, nepakeičiamų nėra. Ir tas Notkus nėra mėmė. Tik nevaidina pirmo kaimo berno. Jo ūkinio darbo patirtis labai solidi. Ir neteistas. O teisia ne už gražius darbus.

 9. ... parašė:

  Toks vaizdas,kad stt visomis isgalemis bando surasti kazka,kad tik pakenkti merui..ir ta “kakadu”po tarybos posedzio..sunku moraliskai atlaikyti tokius puolimus.Skvernelis ir susirgo nuo pusdurnio intrigu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *