Kupiškio rajono savivaldybės meras nuo pareigų nušalintas dar trims mėnesiams

Dainius Bardauskas
temainfo.lt archyvo nuotr.


Kupiškio rajono savivaldybės meras nuo pareigų nušalintas dar trims mėnesiams.

Kaip praneša Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė, Teismas patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorės prašymą ir Kupiškio rajono merui pratęsė nušalinimo nuo pareigų terminą. Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Kupiškio rajono savivaldybėje. Merui yra pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti prokurorė kreipėsi į teismą dėl nušalinimo nuo pareigų termino pratęsimo, kad būtų greičiau ir nešališkiau ištirtos nusikalstamos veikos, kurias jis galimai padarė būdamas valstybės tarnautoju, vykdydamas savo tiesiogines tarnybines funkcijas, susijusias su jo užimamomis pareigomis.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų nutartimi Kupiškio rajono meras lieka nušalintas nuo pareigų iki balandžio 10 d.


Parengta pagal prokuraturos.lt