Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono savivaldybės meras nuo pareigų nušalintas dar trims mėnesiams

Kupiškio rajono savivaldybės meras nuo pareigų nušalintas dar trims mėnesiams

Publikavimo data: 2020-01-09

Dainius Bardauskas
temainfo.lt archyvo nuotr.


Kupiškio rajono savivaldybės meras nuo pareigų nušalintas dar trims mėnesiams.

Kaip praneša Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė, Teismas patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorės prašymą ir Kupiškio rajono merui pratęsė nušalinimo nuo pareigų terminą. Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Kupiškio rajono savivaldybėje. Merui yra pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti prokurorė kreipėsi į teismą dėl nušalinimo nuo pareigų termino pratęsimo, kad būtų greičiau ir nešališkiau ištirtos nusikalstamos veikos, kurias jis galimai padarė būdamas valstybės tarnautoju, vykdydamas savo tiesiogines tarnybines funkcijas, susijusias su jo užimamomis pareigomis.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų nutartimi Kupiškio rajono meras lieka nušalintas nuo pareigų iki balandžio 10 d.


Parengta pagal prokuraturos.lt

Komentarai 36 komentarai

 1. ^ar8n4 parašė:

  Gal kas =inote kok5 nekvalifikuot1 darb1 u=sienyje vyresnei moteriai su universitetiniu i6silavinimu?

 2. Pievos parašė:

  Vyresniame amžiuje jau sunku išvažiuoti ir teks likti.

 3. Kult. parašė:

  O kultūros centro direktorei Janušonienei ar nepareikšti įtarimai? Moteris dainuoja,šoka, fotografuojasi visuose renginiuose. Ryškus socdemų palaikymas. Nei gėdos, nei sarmatos.

 4. buvo... parašė:

  Buvo labai sugriautas mero įvaizdis. Bet dabar jau nebežinau…….

 5. Na parašė:

  O ko jai nešokti ir nedainuoti jeigu žmogus nekaltas tai jis dirba savo darbą jos gi nenušalino o meras įtariamasis yra net su įkalčiais yra du skirtingi dalykai prie ko čia socdemai ar jų nurodymų prokurorai klauso nebejuokinkite nesa tokie galingi.O jūsų meriukas taip išreklamuotas toks geras,skaidrus kaip krištolas tai ko koncervatoriai nepuolat po kojoms prokurorams negi jums gėda ir sarmata,jis įvaizdžio niekada neturėjo didelę aroganciją ir visus žemyno.Taigi lazda turi du galus vienu jis gerai pamojavo o kitas jam gerai tvojo.

 6. * parašė:

  Jūs tai lietuvių kalbos pasimokykite, o tada komentuokite.

 7. V parašė:

  O man tai iškilo klausimas, kiek gi laiko jau praėjo nuo mero pirmojo suėmimo ir bylos pradėjimo? Kiek pamenu tai maždaug nuo 2019m. liepos mėn. Vadinasi jau daugiau kaip pusė metų. Ar čia jau tokia sudėtinga “milijoninė” byla, kad ikiteisminio tyrimo prokurorė per daugiau kaip pusę metų nesugeba surinkti medžiagos. Mano nuomone, tai buvo kelių tūkstančiu panaudojimas renginio reikalams, o ne asmeniniamas reikalams pasisavinta. Iš viso to seka išvada, kad gana blogai dirba ikiteisminis tyrimas, nesugebantis išsiaiškinti padarytų pažeidimų (o gal iš vis nedirba?), arba iš viso jų (tų pažeidimų) neišeima “pripaišyti”, o tik tęsemas laikas.

 8. Politika Jofana parašė:

  Prie ko čia dabar kalba? Yvertinkit kaip rajonas dabar sušiktas. Taisiškai daugybės dalykų negalima daryti kai neturi mero. Netik meras, bet rajonas murkdomas į šūdą. Tada turi būti inicijuoti rinkimai ar kitaip padėti rajonui normaliai funkconuoti.

 9. Klausimas parašė:

  Nu rimtai. Jau žmonės pradeda abejoti nebe meru o tyrėjais… Kodėl viskas taip tęsiasi?

 10. B parašė:

  V- jūslabai naivus žmogus ,jei taip galvojate.Susitaikyti reikia su ta mintim ‘INTERPELIACIJA’ !

 11. ......... parašė:

  Jei esi tamsta mokytoja tai ištaisyk tas klaidas,o gal teisybė akis bado,cha,cha

 12. Manau parašė:

  Nu, gal turto kilmę iškilo reikalas aiškintis? Realus klausimas būtų?

 13. Jonas parašė:

  “„Vėl baisus širšalynas“. Joje buvo rašoma apie tai, kad Kupiškio savivaldybės administracija nuo savivaldybės kontrolierės slepia duomenis apie aukščiausiems valdininkams išmokėtus priedus. Dalį dokumentų administracija pateikė, o dalį, kur kalbama apie priedus merui Dainiui Bardauskui, administracijos, kitiems vadovams, – nepateikė.
  Neatskleista priedų suma už metus – įspūdinga: per 1,5 mln. eurų. Todėl kilo natūralus klausimas, kodėl slepiamos priedų sumos. Ar ne todėl, kad jos milžiniškai didelės? Kad valdžia pati sau pasiskyrė priedus tokius, kokių norėjo?” -rašo “Panskliautas”. Čia nebe juokinga. O ligoninei 10 tūkstančių nedavė.Kas čia, nuosavas uab-as?

 14. In Jan parašė:

  Čia ne taip kažkas . Niekas nieko nežino arba nesupranta. Interpeliacijos Cecevičius bijo. Dabar sodzdemai turi valdžią, o po imterpeliacijos gal ir nebeturės. Valstiečiai tai nieko neturi, tyli.
  O rajonui sunku dėl tokios mulkių gvardijos dideles.

 15. Ieškančiai darbo.... parašė:

  Galima važiuot vaikų aukle dirbt. Jei vaikai patinka. Daug emigravusių lietuvių ar mišrių šeimų ieško auklių iš Lt .

 16. Egis parašė:

  Gerb.Jonai, arjūsų informacija tikra dėl 1,5 mln. eurų priedų?Jeigu taip, tai siaubas,kai mažinami mokytojų etatai, mokyklos naudojasi 15-20 m. transporto priemonėmis- siaubų siaubas.

 17. Manau parašė:

  Nu tai tikra informacija apie 1,5 mln. Rašė panskliautas.

 18. Varanas parašė:

  Prie marių noriu namų su ūkiniu pastatu.

 19. Kaimynė parašė:

  O kaip sutars su p.Mažeikiene nes vis gi bus kaimynai namai tai netoli norai buvo geri ,bet va išlindo STT..ir tos prakeiktos ”Stichijos” ir visi kiti darbeliai sugadino reikalą dabar va liūdi žmogus,kad norai neišsipildis.

 20. Asmeniskai parašė:

  Bardausko kaimynu sutikciau buti, bet kaimynysteje su ta poniute tai tikrai aciu ne .

 21. Manau parašė:

  Aš tai norėčiau, kad kaimynas būtų doras žmogus.

 22. Marijos parašė:

  Nenorėčiau ka sustotų statybos, jei nušalintu nuo darbo trim mėnesiam. Nedaug ir besistato kas. Kam stabdyti statybas? Tegu kuriasi žmonės prie marių šiltai, jaukiai.

 23. Dėl darbo parašė:

  qbis.lt

 24. Atsimerkit parašė:

  Kol jus čia visi taip mielai snekuciuojates, bebrai patyliukais į kultūros namu direktores pavaduotojus įtaise jau nuteista už kyšius Albertuka.

 25. Manau parašė:

  Tai Dainius dabar turi laiko statyboms. Kai buvau bedarbis, oho kiek pasistūmiau namostatybose. Savo darbo jėga tik lašinių gabalą kainuoja.

 26. Žinom parašė:

  Tai čia senai žinoma,kad be Dainiuko žinios niekas negali įsidarbinti į jokį darbą ir darbo gauna tie kas lojalus bus jam arba stos į koncervatorių partiją.Čia tiesa jis ir nušalintas nuo pareigų ir gi visur vadovauja.

 27. Ale zinanciam parašė:

  A žinai kas yra bebrai – socdemai. A kas vadovauja kulturnamiui – socdeme. Kas daba dirba už merą – socdemas. Kas vicemera už virvučių tampo – Cesevecius. Pasaka baigta.

 28. Gal parašė:

  Neišsižadėk lazdos, turmos… Bet kai į kultūrnamį atėjo dirbti nelabai švarios reputacijos žmogus. Įdomu su kieno rekomendacija? Juk meras taip griežtai atrinkinėjo net žemesnės grandies darbuotojus. O dabar visai bardakas?

 29. jolanta parašė:

  siaubas kas dedasi musu kaime, ka tas audickas išmano apie kultura,kiek dar be mero gyvensim.

 30. VIDA parašė:

  O MAN KYLA TOKS KLAUSIMAS-ĮSIVAIZDUOKITE NUSPRENDŽIA-MERAS NEKALTAS.GRĮŽTA Į DARBĄ.TOKIU ATVEJU TIKRIAUSIAI PRIKLAUSYTŲ KOMPENSACIJA UŽ PRIVERSTINĮ NUŠALINIMĄ NUO DARBO..KAS IŠMOKĖS KOMPENSACIJĄ?SAVIVALDYBĖ,BET NE JI GI NUŠALINO NUO DARBO?

 31. Vidai parašė:

  po 9 mėnesių nušalinimo sunku tikėtis atstatyti nekaltybę. O jo atlyginimo juk niekas neima- tauposi. Nekaltus greit paleidžia dirbti. Arba mažai kaltus. Yra nušalinimo tvarka. Ir kažkieno norų ten nepaiso. Jau matyt kažką rimto užkabino.

 32. Kaimo politologas parašė:

  Kupiškiuko bėda ta, kad normalių vyrų jame kaip ir nebeliko, politikai visiški skystakiaušiai, tai D.B. kad ir nušalintas ,be didesnio vargo diktuoja savo sąlygas ir toliau tvarkosi savo “reikaliukus”. Pinigėlių juk reikia. Manau, kad tokių mažų miestelių savivalda jau išsigimė tiek, kad kito kelio , kaip jungti rajoną prie kokio Panevėžio – būtų geriausia išeitis. Manau, kad tokių sprendimų greitai ir sulauksim. Tokia padėtis, kai vienas naglas tipas rajone gali daryti ką nori ir tik teisėsauga gali suvaldyt- labai labai apgailėtina ir nekvepia jokiu demokratiniu valdymu.

 33. Kaimo politologas parašė:

  Atsiprašau visų moterų, kad nepaminėjau. Geriausia Kupiškio merė būtų Vilma Mažeikienė.

 34. Tikras kupiskenas parašė:

  Reikia jauno vadovo kupiškiui, tada nebus korupcijos, arba jos bus tikrai labai mažai, paimti pavyzdy iš Taurages mero, jaunas, išsilavines, tikrai protingas vyras ir pagarba turi žmoniu. Manau kad tik patys kupiškenai turi nuspresti kas turi vadovauti, o kas neturi, čia mes labiausiai nukenčiam, mes gyventojai. Buves meras manau turetu kažkokiu budu, jei taip galima atsistatydinti ir pasitraukti iš buvusiu pareigu, nes mums reikia vadovo kuo greičiau kad stabilizuotusi mieste situacija, juk atgal kelio nemanau kad bera buvusiam merui.

 35. Taigi parašė:

  Tikra tiesa gerb.tikras kupiškėnai, pavargom mes nuo visų šitų rietenų.Reikia daryti išvadas.

 36. Cha cha cha! parašė:

  Jarutis irgi jaunas meravo. Deja deja…. Ir kas iš to?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *