Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko kreipimasis į rajono žmones


Mieli Kupiškio rajono gyventojai,

artėjanti 2020 metų pabaiga tikrai nėra smagi, kaip ir visi jau bepraeinantys metai.

Didelį nerimą kelia nemažėjantis nustatomų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejų rajone skaičius. Liūdėdami reiškiame užuojautą 11 mirusių nuo šios ligos Kupiškio rajono žmonių artimiesiems.

Brangūs kupiškėnai, tik visi susitelkę galime įveikti šio naujo, klastingo viruso plitimą ir stengtis saugiai sulaukti vakcinos, kurios pirmoji, kad ir nedidelė, partija pasiekė mūsų ligoninę.

Prašome Jūsų – likite namuose! Likite namuose išlydėdami senuosius ir pasitikdami Naujuosius metus, nesilankykite, nesibūriuokite prie Kalėdų eglės mūsų centrinėje aikštėje, kitose viešose vietose – tiek miesteliuose, tiek ir kitose gyvenvietėse.

Naujųjų Metų išvakarėse ir šventinėmis dienomis bus sustiprintas policijos pareigūnų patruliavimas viešose vietose, tad savo neatsakingu elgesiu nekelkite papildomų problemų jiems ir įtemptai dirbantiems mūsų medikams, kurie gali neatlaikyti naujai užsikrėtusių žmonių srauto.

Mielieji, tik mūsų visų pastangomis galime pasiekti greitesnio ribojimų panaikinimo ir grįžimo į normalų gyvenimo ritmą! Būkime atsakingi – atsakingi prieš save ir kitus. Atminkime – saugodami save, apsaugome šeimos narius, giminaičius, kaimynus, draugus, bendradarbius – visus mūsų žmones.

Sveikų, gerų ir skalsių kitų metų!


Tikėdamasis supratimo ir susitelkimo,

pagarbiai Savivaldybės meras Dainius Bardauskas

Užsk. nr. A20-45