Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono savivaldybės tarybos posėdį vedė Algirdas Notkus

Kupiškio rajono savivaldybės tarybos posėdį vedė Algirdas Notkus

Publikavimo data: 2019-08-22

„KupiškioTV” transliacijos kadras

 

Šiandien, rugpjūčio 22 d., Kupiškio rajono tarybos posėdį pirmą kartą vedė vicemeras, laikinai einantis mero pareigas Algirdas Notkus. Nušalintas nuo mero pareigų Dainius Bardauskas posėdyje dalyvavo kaip Tarybos narys.

Buvo pritarta didinti A. Notkaus atlyginimą: kol vaduos D. Bardauską jam nustatytas pareiginės algos koeficientas – 18, skaičiuojant jį nuo rugpjūčio 1 d. A. Notkus rajonui vadovauja nuo liepos 10 d.

Vis dėlto ne A. Notkus, o D. Bardauskas Kupiškio partnerio Manevyčų rajono administracijos vadovo Anatolijaus Melniko kvietimu vyks dalyvauti Ukrainos nepriklausomybės 28-ųjų metinių šventėje.

Tarybos narys Vidmantas Paliulis teiravosi, ar Ukrainos atstovai žino apie dabartinę situaciją savivaldybėje. V. Paliulis, be abejo, omenyje turėjo tai, kad D. Bardauskas nušalintas nuo mero pareigų dėl galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

– Nežinau. Turbūt, kad žino, nes vyksta Tarybos narys, – sakė sprendimo projektą rengusi ir pateikusi Kupiškio rajono savivaldybės administracijos specialistė Snieguolė Vairienė.

– Aš galiu atsakyti gerbiamam Paliuliui, – įsiterpė D. Bardauskas.

– Aš neprašiau jūsų atsakymo, – atrėžė V. Paliulis. Matyt, ne atsakymas jam ir buvo svarbus, nes netrukus išreiškė nuomonę, jog nušalinto nuo pareigų D. Bardausko nederėtų siųsti į kitą šalį atstovauti Kupiškio rajonui.

– Galim mes pakviesti ir Henriką Daktarą atstovauti mūsų rajonui, ar dar kokį nors, – nuotaiką toliau demonstravo V. Paliulis ir siūlė deleguoti kitą Tarybos narį, pavyzdžiui, Algirdą Gasiūną. Šis atsakė, kad nebuvo kitų Tarybos narių, pageidaujančių vykti į Manevyčius.

Daugiau niekas nepasisakė, niekas nieko neklausinėjo. Pasisakymo teise nepasinaudojo D. Bardauskas. Matyt ir jam, kaip ir V. Paliuliui, ne atsakymas buvo svarbu.

Už sprendimo projektą „Dėl Savivaldybės tarybos narių komandiruotės“ balsavo 12 narių, šeši jam nepritarė, du susilaikė.


Emilija Briedytė

Komentarai 32 komentarai

 1. Nu parašė:

  Algirdas Notkus su Jolita Janušoniene turėjo važiuoti. Negi javapjūtė ir pas jyjį? 🙂

 2. Nuomone parašė:

  Man atrodo, kad vieninteliam Beinoriui rūpi Kupiškis. Visiem kitiem tik savi interesai

 3. Bilietas parašė:

  Ką gero Beinorius padarė Kupiškiui? Nuolatos opozicijoj. Koks veiksmas?

 4. Kupiškėnas parašė:

  Kai kurių žmogelių naglumui neegzistuoja jokios ribos…Jau nekalbant apie orumą, sąžinę…

 5. sms parašė:

  Nera taryboje Aleksandravičiaus, tai bent būtų kas pasiūlo Bardauskui atsistatydinti dabar. Niekas dar nepamiršo kaip jis pats varė Aleksandravičių lauk. Sėdi dabar grybai kaip niekur nieko ir tyli. Ir baravykais nepavadinsi. Beje Manevičiai yra labai grybingas kraštas yra. Keselį tegu pasiima.

 6. Na parašė:

  Mano nuomone, tai tarybos nariai beveik visi abejingi tam Kupiškėliui. Pasėdi kaip kukurbezdėliai ir gana. Pinigėliai nedideli, bet kišenės nedrasko. Matosi kokius padorumo stndartus taiko Nušalintasis meras sau ir kitiems. Žemiau politikui nėra kur nusirist. Bet bendrapartiečiams tai gerai.

 7. Marytė parašė:

  Manau,kaltiems kaltinimus pateiks arba nepateiks teismas, o visiems kitiems belieka dirbti savo darbus ir mažiau kandžiotis.Rajono žmonėms visai nerūpi partijų tarpusavio “razborkės”.Mums svarbu rezultatas.

 8. to Na parašė:

  Matosi, kad daug ko nesuprantat apie politikų darbą. Arba apsimetat.

 9. Rugpjutis parašė:

  Kazin ar ilgai galvojo V Paliulis kol toookia minti is neapykantos isgimde, kazin? Geda!!!

 10. Sakyčiau parašė:

  Nušalintasis meras taiko skirtingus standartus sau ir kitiems. Kaip prisimenu, sustabdyts narystė partijoje? Tai kokio statuso jis tarybos narys? Ką atstovauja?

 11. Pastaba parašė:

  Butent Dainius Bardauskas gavo kvietima is Manevycu vadovo , jam ir dera vaziuoti. Nejaugi turetu vaziuoti kazkoks nekviestas ponulis? Patylekit, gudresni atrodysit.

 12. Skirta padlaižei parašė:

  Padlaiže Pastaba. Jis ir mero mandatą gavo jeigu nepamiršai. Tegu teismo sulaukia ir važinėjasi. Etikos sargai tegu įvertina jo tokią kelionę. Ar jam nereikėjo pasirašyti neišvažiavimo iš Lietuvos? Ukraina net ne ES.

 13. Taigi parašė:

  Pritariu 100 procentų.

 14. Juozas parašė:

  Buvo rašyta, kad Bardauskas dabar yra toks pat tarybos narys kaip ir kiti dvidešimt. O kur gali važiuoti, ne mums spręsti.

 15. Pyktas parašė:

  O kodėl ne mums spręsti mes ji rinkom ir turim teisę ,o kad ilgai laukti nereikėjo parodė savo nesąžiningą veiklą tai jo problėmos,ir tegu atsako kaip ir visi jis tai visus smerkė tyčiojosi atleidinėjo o kuo jis geresnis už kitus įstatymai visiem vienodi ir jis tegu deda mandatą ir eina darbo ieškoti į darbo biržą tai kaip man vertinti sąžiningam rinkėjui aš šitiems jo darbams nepritariu tai ir nenoriu,kad dar važinėtų iš mūsų mokėtojų mokesčius kaip jis gali atstovauti nušalintas nuo pareigų tai tik Kupiškyje tai gali vykti čia svarstyti reikia tokį akyplešiškūmą jau ir pačiam turėtų būt gėda.Tai ką ir mes visi tokie ,kad pritariam tokiems veiksmams nesąžiningumo.

 16. Elena parašė:

  Nu bet Notkui ir nuskilo su meravimu ir dar atlyginimu. Nieko dirbt ir nieko suprast nereikia tik dūra įmest ir pirmas ponas Kupiškyje. Aišku sunkiau nei kolūkio pirmininku tarybiniais laikais. Bet tokie moka persimainyt.

 17. Manau parašė:

  Notkus nėra glušas, tik nevaidina pirmo kaimo berno. Dėl to ne visosms krenta į akį. O šiai, tai man patiko jo posėdžio vedimas. Sklandus, kultūringas, nesureikšmina savęs. Bardauskui to reikia mokytis,manau. Yra proga.

 18. * parašė:

  O ką pirmininkai blogai dirbo?. Daug geriau nei koks ,svarbu savas .Kas buvo pirmininkai tapo gerais ūkininkais, ponia Elena,ar ne taip?

 19. Oi oi parašė:

  Suaktyvėjo socdemai. Ne prieš gera.

 20. Jurka parašė:

  Trys socdemai tegu kiek nori aktyvinas. Niekam jie nebereikalingi ir neydomūs. Neturi pozicijos neatsiribojo nuo mero. Tai nepolitiška ir nepilietiška.

 21. Renatas parašė:

  Kala prie kryziaus kol dar isvadu nera galutiniu.matyt patys prisisike iki ausu nemato aplink save kad sude sedi tam paciam…

 22. Kupiškėnas parašė:

  Beinorius tik komentuot moka. Panašiai ir Aleksandravičius. O realūs darbai Kupiškio naudai?

 23. Renatai, parašė:

  lazda turi du galus. Bardauskas irgi linkes visus kalti.

 24. Bosass parašė:

  Šudas Paliulis

 25. Bosasss parašė:

  Bedarbis šudas

 26. Bosassss parašė:

  Bardauskas jegga taip ir toliau

 27. Baisu parašė:

  Oho nesąžiningiems jėga,siaubas tai kur tada moralinės vertybės tai kodėl tada Bardauskas visus mėtė iš tarybos nesąžiningus ,o ko jis nesitraukia ir dar turi savo žodį,sėdi pasipūtęs visas arogantiškas o pyktis per kraštus liejasi.Jei mes patys tokį žmogų palaikom tai nieko verti esam mes patys ir gal su sąžiningumo trūkumu.Ir nepataikaukite nes ir yra blogybė.

 28. - parašė:

  tikra tiesa!

 29. Pritariu parašė:

  100%

 30. Kaip juokinga parašė:

  Dvi ar trys bobulencijos ’isidarbine’ rasyti komentarus, menkinancius D Bardauska kur tik gali ir kiek jegos leidzia.

 31. Valst. parašė:

  Manau, kad daugiau menkina vyriška kompanija. Pažiūrėkit, ponia Janušonienė visur dalyvauja ir niekam neužkliūna.

 32. CHI CHA parašė:

  Kupiškio carui dar labiau sugriežtino bausmę negalima artintis prie kultūros darbuotojų nei jų pastatuose visos televizijos skelbia ir laikraščiai rašo ir išvykti jam niekur negalima tai kaip jis čia važiuos į Ukrainą atstovauti už Kupiškį su kultūra ir dar vaidina nekaltu,na kur gynėjos uždenkite plačiais sijonais ir rėkit visa gerkle ,kad nekaltas,labai sąžiningas cha,cha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *