Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono švietimo profesinė sąjunga balsavo už naują šalies profsąjungų darinį

Kupiškio rajono švietimo profesinė sąjunga balsavo už naują šalies profsąjungų darinį

Publikavimo data: 2019-05-09

Šiandien, gegužės 9 d., Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS), vadovaujama Audriaus Jurgelevičiaus, bei Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga, vadovaujama Ramūno Znuto, susijungė į Lietuvos švietimo ir mokslo profesinę sąjungą (LŠMP).

– Šių dviejų profsąjungų galimybė jungtis buvo svarstoma jau gerą dešimtmetį. Mes pritarėme jų susijungimui. Tik vienybėje ir gali būti stiprybė, – temainfo.lt sakė Kupiškio rajono švietimo profesinės sąjungos pirmininkė, Povilo Matuliono progimnazijos mokytoja Gaiva Valeckaitė, kartu su penkiais rajono švietimo profesinės sąjungos nariais Kupiškiui atstovavusi LŠMP steigiamajame suvažiavime Vilniuje.

Suvažiavime dalyvavo beveik 200 iš visos Lietuvos į Vilnių suvažiavusių mokytojų, darželių auklėtojų, aukštųjų mokyklų dėstytojų ir kitų švietimo darbuotojų. Į naują darinį susijungusi profsąjunga vienys per 10 tūkst. narių, ir tai dabar yra didžiausia švietimiečių profesinė sąjunga, veikianti Lietuvos 60 savivaldybių.

Naujuoju organizacijos pirmininku išrinktas 41 metų informacinių technologijų mokytojas Egidijus Milešinas. Iki tol jis ėjo Marijampolės švietimo profesinės sąjungos pirmininko ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojo pareigas. Jo pavaduotojais išrinkti A. Jurgelevičius ir R. Znutas.

Susijungusiuosius į naują profsąjungą pasveikino švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Suvažiavimo pradžioje buvo perskaitytas Premjero Sauliaus Skvernelio sveikinimas, o į suvažiavimo pabaigą susitikti su profsąjungiečiais atskubėjo ir jis pats.

Kupiškio rajono švietimo profesinė sąjunga vienija septynių švietimo įstaigų 84 narius.


temainfo.lt

Kupiškio rajono profesinės švietimo sąjungos nuotr.

Komentarai 3 komentarai

  1. Kagis parašė:

    Sėkmės streikuokit.

  2. Sekmes parašė:

    Ir nedirbant…

  3. Manau parašė:

    Nu ir kam reikalinga ta ju profsajunga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *