Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas laimėjo „Audrio“ komanda

Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas laimėjo „Audrio“ komanda

Publikavimo data: 2018-03-15

Kovo 10 d. įvyko finalinės Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Dėl trečios vietos krepšinio aikštelėje susirungė Adomynės „Agla“ ir „Subačiaus“ komandos. Krepšininkai savo sirgaliams pademonstravo puikų reginį: kova dėl kiekvieno taško vyko iki paskutinės sekundės. Rezultatu 70:74 laimėjo „Subačiaus“ komanda, vadovaujama Sauliaus Likšos.

Finale varžėsi „Audrio“ (vad. Domantas Blaževičius, treneris Alvydas Puzelis) ir „Devold“ (vad. Andrius Baronas) komandos. Veržliai, greitai, šokliai, taikliai, įspūdingai, rezultatyviai – taip būtų galima apibūdinti šių komandų kovą krepšinio aikštelėje. Rezultatu 95:70 nugalėjo „Audrio“ komanda, be pralaimėjimų žaidusi visas rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas.

Pertraukos metu buvo surengtos tritaškių varžybos. Jose savo laimę galėjo išbandyti po du kiekvienos komandos krepšininkus. Daugiausiai – net 18 – tritaškių įmetė Paulius Užusienis („Subačius“) ir laimėjo pirmą vietą. Antrą vietą – įmetęs 16 tritaškių – pelnė Kąstytis Kepalas („KTVM“), trečią (15) – Vygantas Kavaliauskas („KTVM“).

Naudingiausiais 2017–2018 m. Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių komandų krepšininkais pripažinti Rokas Sarapas („KTVM“), V. Kavaliauskas („KTVM“), Andrius Žilinskas (Adomynės „Agla“), Aurelijus Adomavičius („Subačius“), Donatas Stonikas („Devold“), Deividas Grigėnas („Audrys“).