Pradžia » Aktualu » Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas laimėjo „Audrio“ komanda

Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas laimėjo „Audrio“ komanda

Publikavimo data: 2018-03-15

Kovo 10 d. įvyko finalinės Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybos. Dėl trečios vietos krepšinio aikštelėje susirungė Adomynės „Agla“ ir „Subačiaus“ komandos. Krepšininkai savo sirgaliams pademonstravo puikų reginį: kova dėl kiekvieno taško vyko iki paskutinės sekundės. Rezultatu 70:74 laimėjo „Subačiaus“ komanda, vadovaujama Sauliaus Likšos.

Finale varžėsi „Audrio“ (vad. Domantas Blaževičius, treneris Alvydas Puzelis) ir „Devold“ (vad. Andrius Baronas) komandos. Veržliai, greitai, šokliai, taikliai, įspūdingai, rezultatyviai – taip būtų galima apibūdinti šių komandų kovą krepšinio aikštelėje. Rezultatu 95:70 nugalėjo „Audrio“ komanda, be pralaimėjimų žaidusi visas rajono vyrų krepšinio pirmenybių varžybas.

Pertraukos metu buvo surengtos tritaškių varžybos. Jose savo laimę galėjo išbandyti po du kiekvienos komandos krepšininkus. Daugiausiai – net 18 – tritaškių įmetė Paulius Užusienis („Subačius“) ir laimėjo pirmą vietą. Antrą vietą – įmetęs 16 tritaškių – pelnė Kąstytis Kepalas („KTVM“), trečią (15) – Vygantas Kavaliauskas („KTVM“).

Naudingiausiais 2017–2018 m. Kupiškio rajono vyrų krepšinio pirmenybių komandų krepšininkais pripažinti Rokas Sarapas („KTVM“), V. Kavaliauskas („KTVM“), Andrius Žilinskas (Adomynės „Agla“), Aurelijus Adomavičius („Subačius“), Donatas Stonikas („Devold“), Deividas Grigėnas („Audrys“).

 

Oksana Morkvėnienė

Autorės nuotraukos


Komentarai (17)

 1. KK parašė:

  Tai pats Audrys kur? Negi jo kašininkai liko be šakočio? 🙂

 2. kk2 parašė:

  Šakočius Bardauskas neša. Audrys gi neša tautinius kostiumėlius. Ko čia komanda jo be kostiumėlių?

 3. Zigmas parašė:

  Sveikiname treneri Puzeli ir jo komandą!!!

  • Už krepsinį! parašė:

   Ką aiškini? Koks treneris? Alvydas Puzelis? Visi iš KK Kupiškis. Jie žaisdami už valstiečius užsidirba RKL? Rėmėjų neturi gerų tai dirba. Negi dikai žaidžia? Kaip man nepatinka toks šūdinas politinis remimas. Dabar jie yra Kupiškis KK valstiečiai

 4. TS-LKD parašė:

  Tai Audrio Šimo komanda ne Puzelio Alvydo. Politinė komanda.

  • ? parašė:

   Nėra TS-LKD komandos, tai pikta? ane?! ☺️ Dieve, Dieve.

   • x parašė:

    Tai tegu būna Šimo komanda, tačiau tegu renka iš valstiečių – liaudininkų. Kas dabar norės remti Kupiškio komandą? Nebent Karbauskis su Šimu.

 5. Kašė parašė:

  Nesupratau. Tai Kupiškiui atstovaujanti krepšinio komanda (regionų lygoj) yra Šimo valstiečių komanda ir mes dar ją remiam? Reikia aiškumo. Nenoriu mokėt valstiečiams.

 6. Valio parašė:

  Šaunuoliai! 😉

 7. :))) parašė:

  Ir dar žali :)))

 8. Dai Va! parašė:

  Šaunuoliai! Imam viską kas geriausia, kas gražu,žalia. Dalyvauja varžybose ir už tai dar kritikuoja. Ko kitos partijos nesibūriuoja į sporta? Neturi iš ko? Ką? 🙂

  • Kašė parašė:

   Tai tegul partija ir remia, jeigu valstiečių komanda.

   • ? parašė:

    O tai kas remia??? Čia gi rajono pirmenybėse ne rkl. Šimo finansuojama komanda ir yra šita komanda.Kaip Adomynės “Agla” Cesevičiaus ar kt

 9. 👍 parašė:

  Maladiec komanda, sveikinam!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *