Pradžia » Aktualu » Kupiškio šildymo sezono pradžiai žadama ir… karšto vandens

Kupiškio šildymo sezono pradžiai žadama ir… karšto vandens

Publikavimo data: 2017-10-05

Šiandien AB „Panevėžio energija“ savo tinklalapyje www.pe.lt skelbia pranešimą „Svarbu užtikrinti patikimą šilumos tiekimą Kupiškio vartotojams“. Jame – apie šią vasarą bendrovės pradėtą vykdyti  Kupiškio rajono šilumos tinklų rekonstrukcijos projektą.

Vasara „Panevėžio energijai prasidėjo ne anksčiau kaip birželio pabaigoje–liepos pradžioje, ir darbai nusitęsė į rudenį. Kupiškis jau nuo pirmadienio gyvena be karšto vandens. O kiek tokių dienų buvo šį rudenį?

„Pakeisti vamzdyną neatjungus šilumos tiekimo į pastatus nėra galimybių, todėl suprantama, kad gyventojams gyventi be karšto vandens labai nepatogu. Projektą vykdantys rangovai darbus stengiasi suplanuoti taip, kad šilumos tiekimas (karštas vanduo) būtų nutraukiamas kuo trumpesniam laikotarpiui, o aplink namus perkastos gatvės ar išardyti šaligatviai keltų kuo mažesnius nepatogumus. AB „Panevėžio energija“ atsiprašo gyventojų už laikinus nepatogumus ir tikisi supratimo, nes darbus pabaigti šiemet stabdo nepalankios oro sąlygos, žemė įmirkusi nuo lietaus gausos ir aplinkos tvarkymas tampa sudėtingu, – rašo www.pe.lt ir čia pat primena: „Projektas bus baigtas kitais metais.“

O namuose nerealiai šalta. Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, nuo spalio 5 d. Kupiškyje pradedamas šildymo sezonas.

– Ar nepaskubėta įsakymu? Ar tikrai bus pajungtas šildymas? – klausėme administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko.

– Šiuo metu vykdomi baigiamieji darbai, atliekami bandymai – nuo rytojaus bus pradėtos šildyti įstaigos, ligoninė. Gyventojams šiluma žadama penktadienį.

– O karštas vanduo?

– Nemanau, kad šildymą pajungs, o karšto vandens ne, – sakė direktorius.

Kupiškio šilumos tinklų rajono direktorių pavaduojantis Martynas Kukenys temainfo.lt patvirtino, jog daugiabučiai, sutvarkę pastato šilumos įrenginių parengties šildymo sezonui dokumentus, gaus šilumą.

– O karštą vandenį?

– Rytoj (spalio 5 d., aut. past.) apie 20 val., – sakė jis.

Šildymą jau  įjungė didieji šalies miestai, šiltų radiatorių jaukumą vakar jau  turėjo pajusti Rokiškio ir Anykščių įstaigos.

 

Rita Briedienė

temainfo.lt archyvo nuotr.

Komentarai (13)

 1. Jis parašė:

  Gera firma remontuoja net aprangos neduoda darbuotojams rimta firma :DDDDD

 2. sakyčiau parašė:

  Vistiek sparčiau už baseino statybas einasi.

 3. šalta parašė:

  Kaip jie apsirengę dirba. Sakytum patys gyventojai vamzdžius kloja.

  • kai pagalvoji parašė:

   Tai gerai-šiandien vamzdžius-ryt vienas kitam apendiksą išoperuos ir bus pilna savitarna.

  • gal parašė:

   Tai gerai-šiandien vamzdžius-ryt vienas kitam apendiksą išoperuos ir bus pilna savitarna.

 4. :) parašė:

  Pypkę muša 🙂

 5. uzknyso!!! parašė:

  Atsibodo ar dab jiem reikejo prdet knyst visa kupiski grioviai po griovo karsto vandens nera sildymo nera!!! kazkoks durniu laivas!! isvyso atjunkit elektra vandeni ir gyvenam kaip akmens amziui kai valdzioi kukurbezdaliai sedi taip ir buna 5 metu vaikas ir tas suprastu kad tokie darbai reikia daryt vasara man tiesiog truksta zodziu jaucios kaip po karo!!

  • Dar neužkniso parašė:

   Jei čia sarkazmas tai puikiai parašyta, bet jei čia, kaip tikriausiai ir yra, tikros mintys ir nuoširdi gramatika, tai Jūs, pone, akmens amžiuj ir gyvenat.

 6. Greičiau sildyma ijunkit parašė:

  Galetu normalesni takeli iš kraštiečių link maximos ten kur pridetos kreivos lentos tai galetu tiesiau padet😊

 7. Kantrybės! parašė:

  Kam blogas gyvenimas butuose, gyvena individualiuose namuose ir nesiskundžia nei šilumos nei karšto vandens stoka. Nuosavame name patogumus reikia susikurti patiems(kietas – skystas kuras, šildymo sistemos įranga, ar autonominis šildymas), ir nėra kada verkti, nes norint turėti, reikia netingėti ir labai daug dirbti. Pavasarį pasirūpinti malkomis sekančiam šildymo sezonui- kurio niekas nekompensuoja ir neatsižvelgia į pajamų dydį, ir visais metų laikais aplinkos priežiūra ir t. toliau. Gyvenime nieko nebūna už dyką, o mūsų visuomenėje yra dvi kategorijos žmonių,- vieni kantriai dirba ir sukasi kaip išmanydami, o sekanti kategorija besiskundžiantys- dejuojantys ir gyvenantys iš pašalpų bei kompensacijų!

  Statybininkams dirbantiems prie šildymo trasų tokiomis meteorologinėmis sąlygomis ne pyragai, sunkiai žmonės dirba,ir ne visagaliai prieš gamtos stihijas.

  • Dūra tu parašė:

   ką čia demonstruojies tarybinių laiku prisiminimais. Motinos gavai palikimą ir turi. mano vaikas irgi turi nuosavą namą norvegijoj, o Lietuvoj jauni kad tik butą turėtų. Kniskis savo surūgusioj chatoj ir nepamokslauk. mes mokesčius mokam tokius kad tos tavo pliauskos nei per pus tiek nekainuoja. Jei ima iš mūsų pinigus tegu ir garantuoja bent karštą vandenį. Piketuot čia reiktų, o ne užstot monopolistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *