Pradžia » Aktualu » Kupiškio sporto veteranai aplankė Krepšinio muziejų

Kupiškio sporto veteranai aplankė Krepšinio muziejų

Publikavimo data: 2018-11-12

 

Kupiškio veteranų sporto klubas ,,Šaltinis“, vadovaujamas ilgamečio prezidento Romo Semėno, lankėsi Joniškio krepšinio muziejuje. Į kelionę leidomės rajono Kūno kultūros ir sporto centro autobusu.

Joniškio krepšinio muziejus – vienintelis toks Lietuvoje – privatus, 2009 m. įkurtas krepšinio istorijos entuziasto Leono Karaliūno. Čia sukaupta nemažai eksponatų: įvairių spalvų medalių, apdovanojimų ir prizų, žymių krepšininkų sportinių marškinėlių ir batelių, paženklintų autografais. Muziejuje eksponuojama ir sidabrinės lėkštės – Latvijos prezidento Karlio Ulmanio dovana 1937 m. Europos krepšinio čempionato nugalėtojai Lietuvos rinktinei – kopija.

Muziejuje – galybė fotografijų ir piešinių, pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją bei krepšinio atsiradimą pasaulyje.

Anot L. Karaliūno, muziejų aplankė ne tik Lietuvos žmonės; čia lankėsi Latvijos, JAV, Kanados, Rusijos, Baltarusijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Norvegijos, Naujosios Zelandijos, Brazilijos, Australijos ir kitų šalių žmonės.

Daugiau nei dvi valandos prabėgo akimirksniu.

 

Zigmas Paulauskas

Delegacijos vadovas

Komentarai 3 komentarai

  1. Paulius parašė:

    Šaunuoliai turiningai leidžia laisvalaikį.

  2. Dru parašė:

    Ko čia taip keistai apsirengę?

  3. Bo parašė:

    Paulauskas taip liepė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *