Pradžia » Aktualu » Kupiškio sporto veteranai aplankė Krepšinio muziejų

Kupiškio sporto veteranai aplankė Krepšinio muziejų

Publikavimo data: 2018-11-12

 

Kupiškio veteranų sporto klubas ,,Šaltinis“, vadovaujamas ilgamečio prezidento Romo Semėno, lankėsi Joniškio krepšinio muziejuje. Į kelionę leidomės rajono Kūno kultūros ir sporto centro autobusu.

Joniškio krepšinio muziejus – vienintelis toks Lietuvoje – privatus, 2009 m. įkurtas krepšinio istorijos entuziasto Leono Karaliūno. Čia sukaupta nemažai eksponatų: įvairių spalvų medalių, apdovanojimų ir prizų, žymių krepšininkų sportinių marškinėlių ir batelių, paženklintų autografais. Muziejuje eksponuojama ir sidabrinės lėkštės – Latvijos prezidento Karlio Ulmanio dovana 1937 m. Europos krepšinio čempionato nugalėtojai Lietuvos rinktinei – kopija.

Muziejuje – galybė fotografijų ir piešinių, pasakojančių apie Lietuvos krepšinio istoriją bei krepšinio atsiradimą pasaulyje.

Anot L. Karaliūno, muziejų aplankė ne tik Lietuvos žmonės; čia lankėsi Latvijos, JAV, Kanados, Rusijos, Baltarusijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Norvegijos, Naujosios Zelandijos, Brazilijos, Australijos ir kitų šalių žmonės.

Daugiau nei dvi valandos prabėgo akimirksniu.

 

Zigmas Paulauskas

Delegacijos vadovas

Komentarai (3)

  1. Paulius parašė:

    Šaunuoliai turiningai leidžia laisvalaikį.

  2. Dru parašė:

    Ko čia taip keistai apsirengę?

  3. Bo parašė:

    Paulauskas taip liepė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *