Kupiškio technologijos mokykla gedi matematikos mokytojo Petro Kabelio

„Koks to gyvenimo trapumas! Vėjo gūsis…“ – poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiais su savo darbuotoju, ilgamečiu matematikos mokytoju Petru Kabeliu atsisveikina Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė.

Kaip skelbiama nekrologe, nuo 2005 metų iki pat mirties P. Kabelio gyvenimas buvo susijęs su Kupiškiu.

P. Kabelis gimė 1958 m. kovo 28 d. Šilutėje. Baigęs mokyklą studijavo Kauno politechnikos institute. Įgijęs tiksliosios mechanikos prietaisų specialybę savo darbinę veiklą pradėjo Panevėžyje. Čia sukūrė šeimą, augino vaikus; dirbo Panevėžio tiksliosios mechanikos gamykloje, o vėliau pasuko į švietimo sritį. Mokytojavo Panevėžio politechnikos bei kitose švietimo įstaigose. Derindamas studijas su pedagoginiu darbu, jis baigė Kauno technologijos universiteto pedagogikos studijų, o Šiaulių universitete – informatikos studijų programas.

„Mokytojas visada dirbo gerai ir sąžiningai, aktyviai dalyvavo mokyklos bendruomenės, sporto veikloje. Buvo mylimas mokinių ir kolegų už savo taktiškumą, ramų būdą, gerą humoro jausmą, nuoširdumą, paprastumą, už pagarbą, dėmesį ir pagalbą kitam žmogui. Jis nebuvo linkęs kolegoms atskleisti savo gyvenimo sunkumų, dvasios išgyvenimų, bet iš užuominų tikrai žinojome, kad visada didžiausias rūpestis ir meilė jam buvo jo vaikai, anūkės, kiti artimieji“, – rašoma nekrologe.

Skaudžią netekties ir liūdesio valandą mokykla nuoširdžiau užjaučia P. Kabelio sūnų ir dukrą, seserį, kitus šeimos narius.

Šio žmogaus liga ir mirtis visiems buvo netikėti: temainfo.lt žiniomis, šie skaudūs įvykiai nebuvo susiję su COVID-19.

P. Kabelis bus laidojamas Panevėžyje.


temainfo.lt