Pradžia » Aktualu » Kupiškio vicemerui Aurimui Martinkai vėl iškilo grėsmė netekti posto

Kupiškio vicemerui Aurimui Martinkai vėl iškilo grėsmė netekti posto

Publikavimo data: 2018-11-30

– Gerbiamas mere, gerbiami Tarybos nariai, – po Kupiškio rajono tarybos posėdžio, vykusio vakar, lapkričio 29 d., į posėdžio dalyvius kreipėsi rajono vicemeras, Tarybos narys Aurimas Martinka.

Kupiškio rajono vicemeras, Tarybos narys Aurimas Martinka. temainfo.lt archyvo nuotr.

Tik prieš dieną temainfo.lt sakęs, kad tebesąs socialdemokratų partijos narys, posėdyje jis viešai pareiškė pasitraukiąs iš šios partijos gretų.

– 2018 m. lapkričio mėnesį Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus tarybos posėdyje svarstant skyriaus rinkimų programą mano asmuo buvo įvardintas kaip grėsmė nepakankamai socialdemokratinių idėjų sklaidai Kupiškio rajono bendruomenei.

Pripažinsiu, paskutiniu metu tikrai nepritariau skyriaus pirmininko ir jo aplinkos nepagrįstiems išpuoliams prieš principingai dirbančius Savivaldybės skyrių ar įstaigų vadovus bei neobjektyviam jų darbo vertinimui. Nebuvau pakantus neprofesionalių, mano požiūriu, netinkamų toms pareigoms partiečių protegavimui ar bandymui juos įdarbinti vos tik atsilaisvinančiose pareigose.

Šios priežastys ir netolerantiškas skyriaus pirmininko elgesys mano atžvilgiu paskatino priimti skaudų, bet neišvengiamą sprendimą – nuo 2018 m. lapkričio 30 d. trauktis iš Lietuvos socialdemokratų partijos, – perskaitė kreipimąsi A. Martinka.

Nuo šiol net jo darbo vietos likimas – valdančiosios daugumos rankose. Kadencijos pradžioje interpeliaciją A. Martinkai organizavo Kupiškio rajono tarybos opozicija.

 

temainfo.lt

Komentarai 21 komentaras

 1. Sakyčiau parašė:

  Norint eit į merus- logiškas žingsnis. Bet ką daryti jo globotiniams? Pasiimti neturi kur. Sėkmė rinkimuose labai miglota. Nu, nei girtas pagautas, nei mašinas daužo ir su spauda šnekasi… Turi pliusų. Bet yra ir minusų.

 2. Andidatai parašė:

  Kiek pats idarbino? Dabar galetu papasakoti kas ji spaude pries keturis metus…

 3. kaprizai parašė:

  Ar ne dėl vienos kultūros ponios kaprizų prasidėjo nesutarimai socdemų gretose?

 4. Natanas parašė:

  Ne dėl ponios iš tikro, o bet tačiau dėl jos pernykštės premijos

 5. Dalybos parašė:

  Gal kultūros poniai nepatiko Martinkos reiklumas ir kontrolė? Atrodo kad gavo Bardausko švelnumą, į viską žiūrėjimą pro pirštus ir biudžeto,rėmėjų pinigų.

 6. !!! parašė:

  Kultūra sužlugdys mero ir konservatorių politinę ateitį. Tegyvuoja socdemai!

 7. Aurimai parašė:

  Ir Zigmą Paulauską prigriebk į kompaniją. Kur gi dėsis vyriokas, jeigu tu posto neteksi?Nes dabar pas Aurimą ir pas Aurimą…….net dirbt nebėra laiko.

 8. Elena parašė:

  Ogi kiek tavo sukista, kiek dejai pastangu,juodinai mera.O dabar kai socdemai pamate tikraji aurimo-zigmo veida – as begu… manes nemyli….. Tik jau nevaidink aleksandr. tuoj tave perkas ir perpras.

 9. Taip taip parašė:

  Cesevičiau ir Bardauskai, lazda turi du galu. Anksčiau ar vėliau gyvenimas viską išlygina.

 10. Kupiskenas parašė:

  Bėga pas Aleksandravičių? Mirsiu iš juoko. Cha cha

 11. Na, parašė:

  Jei būtų stipri asmenybė, nereiktų ieškoti prieglobsčio. Bet kai esi tik demagogas, turi ieškoti vadinamų politikų bandos… Nors bandymas užstoti Mažeikienę, parodė, kad moralinis stuburas šioks toks yra.

 12. Va taip parašė:

  Čia nors bandė Mažeikienę apginti,o Cesevičius nieko ne apgina iš savo partijos narių jeigu nėra jam lojalus. Sunkus žmogaus charakteris,”Žemaitis” nieko nepadarysi,na tikrai lazda turi du galus.

 13. Gal parašė:

  Grįžk mokytojauti. Bent kažkiek duonos turėsi.

 14. Briedis parašė:

  Mere, atskirkit, kur vilkas ėriuko kailyje. Cesevičius slidus.

 15. Noriūnai parašė:

  Varlytė ir kultūra.

 16. Asta parašė:

  Ir liks Aurimėlis su Zigmuliu prie suskilusios geldos…
  Kiek cia liko iki balandzio…

 17. Liepa parašė:

  Uzmigo zmogus sloves virsunej, ar tik nebus taip, kad aukstai kiles zemai kris. Toli grazu ne viska pats teisingai dare.

 18. Na, parašė:

  Teko matyti kerštingą Aurimo būdą ir demgoginius populistinius išvedžiojimus. Tačiau kai pačiam tenka konkrečiai darbuotis… Kaip rusai sako: griauti ne statyti- proto nereikia.

 19. Viesulas parašė:

  Pastebėjau, kad daugelį valdžioj esančių žmonių sieja bendras bruožas: įtikėjimas savo antgamtinėmis galiomis, reikšmingumu, darbų kilnumu. Pats savo kailiu patyriau: kai pakilau pareigosi, ėmė sveikintis tie, kurie anksčiau “nematydavo”. Na, ir kas iš to? Aš noriu, kad žmonės mane gerbtų, o ne liaupsintų (už nugaros keikdami). Ir man gaila tų, kurie tikrai tiki, kad žmonės juo myli, rinks. Na, nusiimkit rožinius akinius – žmonės pakankamai kritiški, jautrūs ir protingi, jog atsirinktų kas yra kas, o ir ta jų deklaruojama “meilė” viso labo meilikavimas.

 20. Atmintis parašė:

  Tai ko Auruti nepasakai , kad su Aleksandravičium kuris tave vertė iš posto ir jo kompanija į rinkimus eini ? Todėl ir iš partijos pabėgai , o kam dabar istorijos pamokėles duosi , savo buvusiems bendražygiams? Kur tavo “tyra” moralė? O dar meru nori būti , tegu melioracijos megėjas kandidatuoja, ko tave kiša?

 21. Taigi parašė:

  Dėl valdžios- kad ir su velniu obuoliauti. 🙂 Ką darysi,kai be sąrašo esi niekas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *