Pradžia » Aktualu » Kupiškis: vieniems Ingridos Bernatavičienės naujos pareigos – auksinis parašiutas, kitiems – užsitarnauta karjera

Kupiškis: vieniems Ingridos Bernatavičienės naujos pareigos – auksinis parašiutas, kitiems – užsitarnauta karjera

Publikavimo data: 2019-05-14

Naujas etatas Savivaldybės administracijoje

Ingrida Bernatavičienė
Emilijos Briedytės nuotr.

Šiandien, gegužės 14 d., posėdžiavusi Kupiškio rajono taryba svarstė klausimą dėl rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo skyrimo. Praėjusioje kadencijoje administracijos direktorius Marius Mališauskas dirbo be pavaduotojo. 
Šiai pareigybei kandidatūrą teikia meras. Rajono Taryba ją tvirtina slaptu balsavimu.
Tai politinio pasitikėjimo pareigybė: pasibaigus kadencijai ir šias pareigas užimančio asmens palankiai partijai nelaimėjus rinkimų administracijos direktoriaus pavaduotojas palieka darbo vietą. Į šias pareigas meras Dainius Bardauskas teikė Ingridos Bernatavičienės, šiuo metu einančios Vidaus administravimo skyriaus vedėjos pareigas, kandidatūrą.


Ar beliks darbo administracijos direktoriui?..

I. Bernatavičienė Vilniaus edukologijos universitete yra įgijusi socialinio pedagogo kvalifikacijos bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete – socialinio darbo magistrantūros ir viešojo administravimo magistrantūros studijas. Mokykloje ji yra dirbusi socialine pedagoge, seniūnijoje – socialinio darbo organizatore, Savivaldybės administracijoje dirba jau ketverius metus.

Kaip savo kalboje sakė I. Bernatavičienė, ji kuruos Savivaldybės administracijos Vidaus administravimo bei Socialinės paramos skyrių darbą, centralizuoto audito tarnybos veiklą, seniūnijas, rūpinsis tarpinstitucinio bendradarbiavimo, rajono sveikatos apsaugos klausimais, gyventojų aptarnavimo kokybės gerinimu, administracinės naštos mažinimu, proceso optimizavimu.

Tarybos narys Žilvinas Aukštikalnis net nusistebėjo, ar beliks darbo administracijos direktoriui…


Smėlio laikrodžio smiltelės dar tik pradeda byrėti

– Jei steigiama naują etatą, geriau apmokamą, tai naikinama bent keletą seniau egzistavusių etatų. Klausimas: ar ruošiatės sumažinti kitų etatų, ar šis etatas – papildoma administracinė našta rajono žmonėms? – teiravosi rajono Tarybos narys Valentinas Beinoris.

Už I. Bernatavičienę atsakė rajono meras. Anot rajono vadovo, ne jos galioms spręsti apie etatų skaičių.

– Šis etatas yra įvestas seniai, jūs tą puikiai žinote, jis tik nebuvo užimtas praeitoj kadencijoj. O sumažint ar padidint – parodys gyvenimas. Smėlio laikrodžio smiltelės dar tik pradeda byrėti. Laukia ilgas laikas – visko dar gali būti: gali būti sumažinta, gali būti sujungta… – kalbėjo D. Bardauskas.


Kur ieškoti senų pareiginių nuostatų?

Tarybos narys Ž. Aukštikalnis pasigedo administracijos direktoriaus pavaduotojo pareiginių nuostatų. Anot rajono mero D. Bardausko, jie yra pateikti posėdžio medžiagoje.

– Tai nauji. O seni? – nesutiko su atsakymu Ž. Aukštikalnis.

O kokie seni, taip ir liko neaišku: praėjusioje kadencijos rajono vadovai apsiėjo be šios pareigybės, o nuo 1997 m. iki 2015 m. rajonui vadovavo valstiečiai, Savivaldybės administracijai – pats Ž. Aukštikalnis. Tikėtina, kad jo rūpesčiu visi administracijos darbuotojų pareiginiai nuostatai buvo parengti ir pats žino, kokiose laikmenose jie saugomi.

– Jūs gi puikiai žinote, tikrai – ne naujokas tuose reikaluose. Tai yra politinio pasitikėjimo pareigybė. Ji renkama slaptu balsavimu, visi kriterijai atitinka, gautos reikalingų tarnybų pažymos… – kalbėjo rajono meras.


Gal šios pareigos – auksinis parašiutas?

– Sakykite man… – klausimą pradėjo Tarybos narys Vidmantas Paliulis.

Jam rūpėjo sužinoti: ar I. Bernatavičienės toks puikus kopimas karjeros laiptais yra auksinis parašiutas, savų padėjimas?

– Manau, kad išsilavinimas, darbo patirtis ir lėmė, kad priimčiau šį pasiūlymą, – sakė I. Bernatavičienė

– Matot, nei parašiutas, nei katapultas negelbėja kartais… Nei auksinis, nei platininis. Žmonės yra vertinami pagal savo gebėjimą dirbti, organizuoti – daro savo karjerą. Ir niekam tai nėra uždrausta, – kalbėjo meras, kaip pats sakė, papildydamas pranešėją.

I. Bernatavičienė Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja išrinkta 13 balsų „už“. Naujas pareigas ji pradės eiti nuo birželio pradžios.


temainfo.lt

Komentarai 40 komentarų

 1. nepriklausoma parašė:

  kaip esi mero kaimyne gera kopt karjeros laiptais

 2. Komentarote parašė:

  Ar kaimyne ar nea juk darbo patirtis dirba o ne kaimynai.:)o kas jums trugdo kilti karjeros laiptais?laikas pradedi dirbti ir bus ramu :)sekmes!

 3. Skaitytoja parašė:

  Viskas užsitarnaujama sunkiu darbu ir pastangomis!!!

 4. parašė:

  Sekmės darbuose. Tikrai verta karjeros laiptų. Tokio atsidavimo darbui žmonių, dabar mažai. Ištvermės ,Ingrida, kantrybės ir geros patirties.Sveikinu😘

 5. Skaitytoja parašė:

  Jai neturėsi išsilavinimo, darbo patirties, tai gali nors ir kas nori buti, nepalipsi tais laiptais……

 6. Virgha parašė:

  Ji jo kaklas ir awsys. Vien socialinės pedagogės Romerio neužtektų.

 7. Jurgita parašė:

  Sveikinu, sėkmės Ingridą, laikykis nuo komentatorių, kurie pavydi 😊 kaimynė, žmona, pusseserė ar teta, čia jau be mokslo, užsibrėžtų tikslų, kantrybės ir laiko nei vienas tiek nepasiektų. Dar kartą sėkmės 😘

 8. Nuomonė parašė:

  O viešasis administravimas?…… o kai nieko blogo nedarau ir nekalbu, tai tegu ji buna nors ir galva. Iš kur toks pavydas…..

 9. Koridorius parašė:

  Sveikinu. Neklausyk kas sako ką. Tarnauk tik vienam dievui ir viskas bus gerai, kaip ir iki šiol.

 10. nagi nagi? parašė:

  Įdomu, ką komentatorius Koridorius vadina Dievu 😀

 11. Kaimynė iš kito kaimo galo :) parašė:

  Buk kuo nori, kaimyne, meilužė, draugė ar sesuo..Jai neturėsi atitinkamo išsilavinimo,ir patirties niekaip į tokias pareigas nepakliūsi.

  Sekmės Ingridai, sunkiausias darbas tikriausiai atsilaikyti nuo kvailų komentarų.

  P.S Visi rašantys nesamonėles apie kaiminystes – MAŽIAU PAVYDO!
  Šimonyse ne viena Ingrida su Meru gyvena, tad mokykitės,dirbkit, kitoj kadencijoi gal ir jus pakvies į naują darbo vietą kaimynas! Tik turėkit tokią patirtį ir išsilavinimą kaip Ingrida!

 12. Kaimynas parašė:

  Yra Šimonys kaimynių kurioms meras Bardauskas tik bokštele negaili. Ne visi vienodi. Gal nereikia če kabinėtis. Baigė ne kokį ty šiaip a Riomerį. Kaip saka tik Riomerio nesiūlykit, ale vistiek.

 13. Savivalda parašė:

  Ar padės karjerai? Nebūk pikta, nuotaikos žmogus.
  išmok bendrauti su žmonėmis.

 14. Savivalda2 parašė:

  Tasingai. Ir nepamėgdžiok kitų arogancijos, užtenka jos ir pas pačią.

 15. Sėkmės! parašė:

  Geriausios sėkmės Ingridai! Dirbti Kupiškio rajono labui nėra jau taip lengva.

 16. Koment parašė:

  Iš tikrųjų mažiau pavydo!! Kopkite ir Jūs karjeros laiptais! Būkite kaip sakote tais “kaimynais ” ir t.t. Kas draudžia? Sekmės Ingrida!

 17. Migonietė parašė:

  O aš manau, kad ji yra protinga moteris. Sveikinu su naujom pareigom!

 18. Nociūnai parašė:

  Pritariame Migonims!

 19. to Drakonas parašė:

  Jei galėjo keturių metų sezoną dirbti be pavaduotojos tai ko dabar švaistytis? Apsiprato su valdžia? Mato kad galima ir atsdėkot?
  Drakonas visada gyvas.

 20. Dainius parašė:

  Sveikiname tave Ingrida!!! Didžiausios tau sekmes ir kantrybės, darbuojantis Kupiškio rajono labui. Esi 100% kompetetinga eiti šias pareigas. O pavyduoliu visada atsiras, tad nekreipk į tai dėmesio.

 21. Ar? Ar? parašė:

  Dainiau, savivaldybėje reikia daugiau šypsenų, jaukumo. Kompetencija? Ar kaimyniška draugystė? Sėkmės visuose darbuose!

 22. Gal parašė:

  Dar savivaldybėje reiktų kasdien išsiurbti takus koridoriuose. Baisiai purvini. Ar čia kokia simbolika?

 23. Juokai parašė:

  Kaimynai, rytoj šalia dirbs ir sveikina viešai?

 24. parašė:

  Toks vaizdas , kad tik vienas Dainius yra Kupišjyje …..
  Juokinga….

 25. ... parašė:

  Keista,patys valstieciai valdydami turejo sia pareigybe,o dabar durnus klausimus uzdavineja.Sveikinimai!

 26. ? parašė:

  Konservatoriai, kodėl nėra Šimonytės plakatų, programos?

 27. Dalia parašė:

  Sekmės darbuose! Lauksime jūsų Ingrida, po kelerių metų, kandidatuojant į Kupiškio raj. mero postą!

  Tik pirmyn!

 28. Daliai! parašė:

  Išsigando Kupiškis! Prastos prognozės.

 29. Sveikinimai parašė:

  Baisu skaityti tokių pavyzdžių žmonių žinutes. Mažiau pavydėkite, daugiau dirbkite ir užsitarnaukite patys tokias pareigas. Sveikinimai Ingridai!

 30. Astra parašė:

  Ingrida gerai dirba. Sekmes.

 31. Bijūnas parašė:

  Savi savus giria. Pradeda Dainius.

 32. Na, na parašė:

  Gera kopti karjeros laiptais kai esi konservatorių
  partijos narys ,na dar gera kaimyne tai jus gerai pažiūrėkite ten dirba savivaldybėje vien šios partijos nariai ir į darbą taip pat priimami kitos partijos gali nei neieškoti ten darbo busi nepriimtas ir nesuprastas.Jus bijūnai teisus aš jūsų minčiai pritariu.

 33. Vanda parašė:

  Nu kokia gi čia karjera tam Kupišky :DDD Aukštikalnis pats administracijos direktorius buvo net ne pavaduotojas. Ir kokia gi čia pas jį karjera?

 34. Teigiamas poziuris parašė:

  Mero darbas nelengvas, daug atsakomybes ir energijos Dainius ideda, kad Kupiskis keistusi i gera. Pries rinkimus ilga laika net vicemero nebebuvo, visa nasta jam. Ingrida gera darbuotoja ir etatas sis dar nuo valstieciu ir Jarucio laiku valdzioje- niekas naujo neikure. Nebambekim be jokio pagrindo.

 35. Teigiamas parašė:

  Meras šiaip paniuręs, bet kultūros centre per lėlių šventę šalia direktorės buvo labai linksmas, laimingas. Gal jam dirbti janušonienes asistentu? Būtų linksmas, nepervargtų.

 36. Patarimas parašė:

  O Janušonienei patarimas grįžti į bibliotekos vaikų skyrių. Kultūros centro vadovo kėdė per sunki ir neįveikiama. Reikia rimto ir supratingo direktoriaus.

 37. Kult. parašė:

  Janušonienė išeidama pas merą ar kur kitur turėtų ant durų parašyti kada grįš ir bus galima kreiptis. DEJA…

 38. Realistas parašė:

  Pletkininkiu liezuviai galimai dvisaki. Pasislepusios anonimes tetules vis kanda ir kanda, nieko naujo ir nieko tame teigiamo. Gal cia liga tokia ar sutrikimas? Manyciau, kad pletkina apie tuos, kurie priekyje, apie nereiksmingus gi nepletkina.

 39. liežuvis parašė:

  O gal pletkina apie tuos, kurie ne ant tos kėdės sėdi?

 40. Realistui parašė:

  Jeigu ne pletkai, bet realybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *