Pradžia » Aktualu » Kupiškyje lankėsi Seimo nariai: R. Martinėlis galimai sužinojo, kokiomis nuotaikomis gyvena kupiškėnai…

Kupiškyje lankėsi Seimo nariai: R. Martinėlis galimai sužinojo, kokiomis nuotaikomis gyvena kupiškėnai…

Publikavimo data: 2020-01-07

Seimo nario Raimondo Martinėlio feisbuko nuotr.


Trijų karalių dieną

Vakar, Trijų karalių dieną, Kupiškyje planavo lankytis trys Seimo nariai. Antano Matulo nesulaukta: Kupiškio rajono ligoninėje, Pirminės asmens sveikatos priežiūros centre, Socialinių paslaugų centre, Socialinės globos namuose pabuvojo Raimundas Martinėlis ir Monika Navickienė; užsuko jie ir į restauruojamą Kupiškio biblioteką.


Remontą pasidarysim patys

– Apie ką buvo kalbama susitikimuose? Gal yra kažkokių sprendimų, matymų, numatymų? – teiravomės svečius lydėjusio Algirdo Notkaus, šiuo metu vadovaujančio Kupiškio rajonui.
– Žinokit, nieko naujo. Bendras pokalbis, pasišnekėjimas. Nieko tokio, kad būtų galima kažką pasakyti parašymui, žinokit, neturiu, – sakė rajono vadovas.

– Plečiamas slaugos skyrius. Kaip jau esate minėjęs, šiam skyriui nupirkta 10 naujų lovų. Gal  buvo aptarta Kupiškio ligoninės slaugos skyriaus plėtra?

– Lovų tai mes nėjome žiūrėti. Susitikimas buvo su darbuotojais, ir pokalbyje su jais tikrai kažko ryškaus nebuvo minėta. Klausė, kaip gyvename, kokios problemos…

– Ar Seimo nariai žino, kad labai reikalingas Kupiškio ligoninės Vidaus ligų skyriaus, arba viso antro aukšto remontas?

– Pasidarysim patys skyriaus remontą, – sakė rajono vadovas.


Dialogas vyko ir įvyko

„Vizito metu norėjome išgirsti, sužinoti, kokiomis nuotaikomis gyvena kupiškėnai, kas juos neramina, su kokiais darbo sunkumais susiduria, kuo galime prisidėti prie jų gerovės. Labai džiaugiuosi, kad dialogas vyko ir įvyko, su kolege tikrai daug išgirdome, pasisėmėme idėjų, išsikėlėme tikslų“, – savo feisbuko paskyroje rašo Seimo narys R. Martinėlis, 2016 m. kupiškėnų rinktas į šalies Parlamentą.
Dialogas vyko ir įvyko, nors ir sunku suprasti, ar pavyko R. Martinėliui sužinoti, kokiomis nuotaikomis gyvena kupiškėnai.
M. Navickienė savo paskyroje neužsimena buvusi Kupiškyje.


temainfo.lt

Komentarai 10 komentarų

 1. Nieko? parašė:

  Notkus tikrai nusišneka. Nieko naujo. Tai ko visa kompanija važinėja kartu ir nieko naujo. Tai dirbkit, reikalaukit, tarkitės, ko tuščiai važinėjat.

 2. Daug parašė:

  Jo reikia reiKALAUT Marinelio. Kelinta karta jis jau Kupiskyje? Nuotaiku jis atvyko pasidomet. Galvoja gal balsuos paskui uz ji bent vienas. Daug nuvekes.Pas konservus perbeges.

 3. Pasidarysim parašė:

  Šaunuolis Algirdas. Pasidarysim patys. Seimūnai jau pridarė.

 4. Kamajauskas parašė:

  Gal nesuprato ką Martinelis norėjo pasakyti?

 5. Na parašė:

  Jau prasidėjo tikras rinkimų šau iš lindo seimūnai ketvirtuose metuose iš seimo, reikia parodyti tautai ,kad dirba dėl mūsų ir Dainiukas dirba dėl Kupiškio sėdi su gera nuotaika,o gal STT sugrąžins į darbą siaubas kas čia dedasi kiek galima vargšus žmones apgaudinėti visokiomis manipuliacijomis negi mes ištikrųjų tokie kvaili ,kad nematom ką jie daro tik dėl savęs ir vėl mes juo renkam į seimą ir palaiminam keturiems metams šiltai sėdėti su visokioms privilegijom ir su dideliu atlyginimu,o kodėl nepareikalaujama atsakomybės,sąžiningumo prieš mus rinkėjus kas gali atsakyti į šiuos klausimus………tikriausiai niekas.O gaila

 6. ? hm parašė:

  Kodėl Dugno nebuvo prie Bardausko? Netikėta. Gal Sauliui nepatogu, neonoras?

 7. ?????? parašė:

  Kam tas Dugnas šalia, kai galimai atsidūrei dugne?

 8. Na, parašė:

  Tai kas taip slėpė žinias apie nuotaikas, kad vis dėlto seimo narys galimai sužinojo. Mero padėtis tai seniai žinoma.

 9. Ech parašė:

  Pažindinas su kupiškiu visus 4 metus…

 10. Nu parašė:

  Geras patiko cha cha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *