Pradžia » Aktualu » Kupiškyje – Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas

Kupiškyje – Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas

Publikavimo data: 2017-08-09

Rugpjūčio 5 d. Aukštupėnų kaimo Kupiškio rajono sporto klubo „Pagardai“ aikštyne vyko Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio ketvirtas etapas. Varžybose dalyvavo dviejų (40+ ir 50+ metų) amžiaus grupių 15 Lietuvos ir dvi Baltarusijos komandos.

Vyrų grupėje 40+ dalyvavo šešios Marijampolės, Vilniaus, Šiaulių, Rokiškio, Kauno ir Alytaus bei viena Baltarusijos komanda.

Kaip ir pirmuose trijuose etapuose, Kupiškio etape geriausia buvo rokiškėnų Aurimo Laužadžio ir Raimunto Dilio komanda, be pralaimėjimų nukeliavusi iki finalo ir po įtemptos kovos jame nugalėjusi Baltarusijos tinklininkus setais 2-1. Trečią vietą iškovojo Alytaus komanda.

Vyrų grupėje 50+ dalyvavo 10 Jonavos, Kauno, Tauragės, Marijampolės ir Raseinių tinklininkų komandų bei svečių iš Baltarusijos komanda „Minskas“.

Nesvetingai pasielgė šeimininkų Valdo Šabrinsko ir Gintauto Martišiaus komanda „Pagardai“, nugalėjusi visus priešininkus ir užėmusi pirmą vietą. Antra liko Jonavos komanda, trečią vietą užėmė Marijampolės tinklininkai.

Po keturių etapų užtikrintai pirmauja Kupiškio „Pagardai“.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir rėmėjų dovanomis. Šį Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio etapą vykdė Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“.

Paskutinis čempionato etapas vyks Kaune rugpjūčio 19 d.: paaiškės komandos, čempionato nugalėtojos ir prizininkės.

 

Kupiškio rajono sporto klubo „Pagardai“ inf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (3)

  1. Jūrka parašė:

    Latvijoje neįtikėtinai populiarus pludmales valejbols.

  2. Jonass parašė:

    Kūpiškyje nė kiek nemažiau populiarus. Latviai čia važiuoja.

  3. mn parašė:

    Jei ne Valdas Šabrinskas tai Kupiškis tikrai neturėtų tinklinio papludimio. Jo iniciatyva čia viskas. Kiekvienam reilaui reikia iniciatyvbių žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *