Kupiškyje rinktasi į šaškių-šachmatų turnyrą

Kupiškyje vyko šaškių-šachmatų turnyras Seimo nario taurei laimėti. Turnyre dalyvavo daugiau nei pusšimtis šaškininkų ir  šachmatininkų iš Kupiškio ir kaimyninių rajonų. Tai buvo pirmas turnyras šiemet: ankstesni neįvyko dėl karantino apribojimų.


Šachmatų turnyras

Šachmatų turnyro nugalėtojais tapo Laimutis  Mikėnas iš Rokiškio, Arvidas Kregždė iš Pasvalio ir Robertas Kemeklis iš Anykščių.
Veteranų įskaitoje nugalėjo rokiškėnas Raimundas Ivanauskas. Moterų grupėje stipriausia – Daiva Banevičienė iš Šiaulių.
Jaunimo grupėje nugalėjo Deividas Cemnickas iš Kupiškio, antras liko rokiškėnas Robertas Marčiulionis, trečias – kupiškėnas Faustas Karalius.
Tarp Kupiškio šachmatų-šaškių klubo narių geriausiai sekėsi Kęstučiui Lukoševičiui, Vytautui Šateikai ir Ričardui Balabonui.


Šaškių turnyras

Šaškėmis žaidžiančiųjų būrys buvo gerokai gausesnis. Po 5 val. trukusių kovų paaiškėjo nugalėtojai – anykštėnas Valdemaras Veršulis, panevėžietis Petras Armanavičius ir zarasiškis Juozas Galvonas.
Jaunimo grupėje geriausiai sekėsi Rokui Banevičiui iš Šiaulių, kupiškėnui Astijui Ribokui ir pakrojiečiui Ryčiui Auksučiui.
Tarp moterų stipriausia buvo Zita Sriubienė iš Anykščių, antrą vietą pelnė Marfa Gabriūnienė, trečią – Rita Kurulytė. Abi – iš Kupiškio.
Merginų grupėje stipriausia buvo kupiškėnė Lina Malinauskaitė.
Veteranų grupės lyderiai – Jonas Eskys iš Zarasų, Rimantas Dinius iš Šiaulių ir Vytautas Motiejaitis iš Pasvalio.
Geriausi varžybų šaškininkai kupiškėnai – Arijus Ribokas, Viktoras Naglys ir Benjaminas Ivanovas.


Kristina Malinauskienė
Autorės nuotr.