Pradžia » Aktualu » Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla tampa skyriumi

Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla tampa skyriumi

Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla tampa skyriumi

Publikavimo data: 2019-04-26

Balandžio 25 d. Anykščių rajono taryba pritarė Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašui. Iki rugpjūčio 30 d. ši mokykla turi būti prijungta prie Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos.

– Mūsų buvo kalbėta, kad po Velykų bus daromi žygiai su seniūnu, su mokytojais, kad vaikai galutinai nepabėgtų į Ukmergės rajoną. Ar tas vyksta? – teiravosi Tarybos narys Dainius Žiogelis.

Pranešėja Anykščių savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė atsakė trumpai:

– Šitos informacijos dar neturiu.

To paties teiravosi ir Tarybos narys Ričardas Sargūnas. Pasak jo, jau sklinda kalbos, kad vaikai važiuos mokytis į kitą rajoną.

Anot vedėjos J. Banienės, su bendruomene buvo kalbėta labai daug.

Tai jau trečias Tarybos sprendimas, susijęs su mokyklos reorganizavimu: dar pernai buvo patvirtintas Anykščių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos planas, šių metų kovą pritarta ir pačiam reorganizavimui.

Įvykdžius pakeitimus bus įsteigtas A. Baranausko pagrindinės mokyklos Kurklių S. Kairio skyrius, jame  nuo rugsėjo nebebus formuojama devinta klasė. Taps nebereikalingos direktoriaus, jo pavaduotojo ūkio reikalams, sekretoriaus, vyr. buhalterio, pastatų elektros įrangos techninės priežiūros elektriko pareigybės.

Mokykloje mokosi apie 30 mokinių, dirba 27 mokytojai.

Viešintų, Traupio ir Debeikių pagrindinės mokyklos savo status kol kas išsaugos.


temainfo.lt
Kurklių S. Kairio pagrindinės mokyklos nuotr.

Komentarai (1)

  1. Senis parašė:

    Kiekvienam vaikui po mokytoją,dar ūkvedys, pora valytojų, direktorius. Ir dejuoja mokytojai, kad algos mažos. Reikia kuo skubiau uždaryti tokias skyles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *