Tęsiasi Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionatas „Akropolio“ taurei laimėti. Gryname ore dvejų „winter classic“ rungtynių derbiuose santykius aiškinosi Šiaurės Lietuvos ledo ritulio komandos „Juodupė“ ir „Rokiškis“.

Klubai pasidalino po pergalę. Nuožmiose kaimyninių miestelių kautynėse lemiamu faktoriumi tapo sava aikštelė.

Praėjusį šeštadienį Juodupėje buvo surengta pirmoji dvikova, ją  3:1 (1:1, 2:0, 0:0) laimėjo šeimininkai.

Juodupėje po Sauliaus Limonto įvarčio (09:57) rokiškėnai pasižymėjo pirmi, tačiau taip tik dar labiau suerzino šeimininkus: antrojo kėlinio pabaigoje po Aleksandro Pavlovskio, Artūro Katulio ir Ryčio Vasiliausko smūgių „Juodupė“  pirmavo 3:1.

Vėliau komandos apsikeitė tik baudos minutėmis, o rezultato pakeisti nebepavyko.

Praėjusį sekmadienį savojoje aikštelėje rokiškėnai pasiekė revanšą – 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).

„Rokiškis“ namų aikštelėje varžovams išsiveržti nebeleido. Po jaunojo Kasparo Falko įvarčio šeimininkai pirmavo, dar pirmajame kėlinyje Sergejus Obožinas rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Dominykas Deksnys dukart taikliai smūgiavo į „Juodupės“ vartus, ir šeimininkai išsiveržė į priekį 3:1.

Paskutiniame kėlinyje „Juodupės“ gynybinė gvardija su Artūru Katuliu ir Domantu Čypu priešakyje rezultatą sušvelnino iki 2:3, tačiau išlyginti rezultato svečiams nepadėjo net paskutinę rungtynių minutę vartininko Simo Baltrūno keitimas šeštu aikštės žaidėju.

„Juodupė“ – „Rokiškis“ 3:1 (1:1, 2:0, 0:0).

„Juodupė“: S.Limontas, A.Katulis, R.Vasiliauskas – po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S.Limontas – 1 įvartis.

„Rokiškis“ –  „Juodupė“ 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).

„Rokiškis“: D.Deksnys 2, K.Falkas – 1 įvartis.

„Juodupė“: S.Obožinas – 1 įvartis.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Hockey Punks“          10  6  0  0   4    37:40  18

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“  8  5  0  0   3    47:30  15

3. Rokiškio „Rokiškis“                   8  5  0  0   3    38:24  15

4. Vilniaus „Ober-Haus“               10  4  0  0   6    39:45  12

5. Juodupės „Juodupė“                  10  3  0  0   7    35:55   9