Pradžia » Aktualu » Lietuvos trumpo plaukimo čempionatas Anykščiuose

Lietuvos trumpo plaukimo čempionatas Anykščiuose

Publikavimo data: 2018-07-06

Liepos 9–11 dienomis Anykščių baseine „Bangenis“ vyks atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas. Šios varžybos įtrauktos į FINA Pasaulio trumpo vandens plaukimo čempionato atrankinių varžybų sąrašą. Čempionate dalyvaus per 250 Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos sportininkų.

Anykštėnams atstovaus perspektyvi plaukikė Lietuvos rinktinės narė Andželika Zlatkutė.

Iki šiol į trumpo vandens Europos ir Pasaulio čempionatus Lietuvos plaukimo federacija deleguodavo savo plaukikus, vasarą 50 m baseine pasiekusius geriausių rezultatų.

Šiuo metu Helsinkyje prasidėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja aštuoni stipriausi Lietuvos plaukimo jaunimo rinktinės nariai, dauguma jų grįš tiesiai į Lietuvos čempionatą.

Čempionate dalyvaus pagrindinės rinktinės nariai Danas Rapšys (Europos čempionas), Andrius Šidlauskas (Pasaulio čempionato finalininkas), Simonas Bilis (Pasaulio čempionas) bei Deividas Margevičius, Gytis Stankevičius, Rokas Juozelskis, Povilas Strazdas, Tomas Sungaila, kurie ruošiasi Europos plaukimo čempionatui ir mažiau nei po mėnesio – rugpjūčio 3-10 dienomis – gins Lietuvos garbę.

Sportininkai tokiose varžybose parodo puikų pasirengimą, pasiekia ne vieną čempionato rekordą.

Kviečiame atvykti į Anykščių baseiną „Bangenis“ (Ažupiečių g. 1 A).stebėti plaukikų startų bei palaikyti sportininkų. Įėjimas nemokamas.

 

Rokas Bužinskas
Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ vadybininkas

 

Varžybų programa

 

I DIENA

I DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

I DIENA FINALAI

LIEPOS 9 d.

LIEPOS 9 d.

Pramankšta 9.30 val.

Pramankšta 16.00 val.

Varžybų pradžia 10.30 val.

Varžybų pradžia 17.00 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

1.

200 m l. stiliumi

Moterys,

Parengiamieji

1.

200 m l.

Moterys,

Finalas C, B, A

2.

Vyrai

2.

stiliumi

Vyrai

3.

100 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

3.

100 m krūtine

Moterys,

Finalas C, B, A

4.

Vyrai

4.

Vyrai

5.

100 m nugara

Moterys,

Parengiamieji

5.

100 m nugara

Moterys,

Finalas C, B, A

6.

Vyrai

6.

Vyrai

7.

50 m peteliške

Moterys,

Parengiamieji

7.

50 m peteliške

Moterys,

Finalas C, B, A

8.

Vyrai

8.

Vyrai

9.

200 m

kompleksu

Moterys,

Parengiamieji

9.

200 m

Moterys,

Finalas C, B, A

10.

Vyrai

10.

kompleksu

Vyrai

11.

800 m l. stiliumi

Moterys

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

11.

800 m l.

stiliumi

Moterys

Finalas

(greičiausios 6

dalyvės)

12.

1500 m l.

stiliumi

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

12.

1500 m l.

stiliumi

Vyrai

Finalas

(greičiausi 6

dalyviai)

 

13.

4*100 m MIX

kombinuota est.

(2 mot., 2 vyr)

MIX

Finaliniai

plaukimai

 

 

 

II DIENA

II DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

II DIENA FINALAI

LIEPOS 10 d.

LIEPOS 10 d.

Pramankšta 9.00 val.

Pramankšta 15.30 val.

Varžybų pradžia 10.00 val.

Varžybų pradžia 16.30 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

14.

50 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

14.

50 m krūtine

Moterys,

Finalas C, B, A

15.

Vyrai

15.

Vyrai

16.

100 m l.

Moterys,

Parengiamieji

16.

100 m l.

Moterys,

Finalas C, B, A

17.

stiliumi

Vyrai

17.

stiliumi

Vyrai

18.

19.

200 m

peteliške

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

18.

19.

200 m

peteliške

Moterys,

Vyrai

Finalas (greičiausi

6 dalyviai)

20.

21.

400 m

kompleksu

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

20.

21.

400 m

kompleksu

Moterys,

Vyrai

Finalas

(greičiausi

6 dalyviai)

22.

50 m nugara

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

22.

23.

50 m nugara

Moterys,

Vyrai

Finalas C, B, A

23.

24.

4*200m

l. stiliumi

Moterys,

Vyrai

Finaliniai

plaukimai

26.

27.

4*100 m

l. stiliumi est.

Moterys,

Vyrai

Finaliniai

plaukimai

25.

 

III DIENA

 

III DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

III DIENA FINALAI

LIEPOS 11 d.

LIEPOS 11 d.

Pramankšta 9.00 val.

Pramankšta 15.00 val.

Varžybų pradžia 10.00 val.

Varžybų pradžia 16.00 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

28.

50 m l.

Moterys,

Parengiamieji

28.

50 m l. stiliumi

Moterys,

Finalas C,B, A

29.

stiliumi

Vyrai

29.

Vyrai

30.

200 m nugara

Moterys,

Parengiamieji

30.

200 m nugara

Moterys,

Finalas C,B, A

31.

Vyrai

31.

Vyrai

32.

200 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

32.

200 m krūtine

Moterys,

Finalas C,B, A

33.

Vyrai

33.

Vyrai

34.

100 m

Moterys,

Parengiamieji

34.

100 m

peteliške

Moterys,

Finalas C,B, A

35.

peteliške

Vyrai

35.

Vyrai

36.

37.

400 m l.

stiliumi

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

36.

37.

400 m l.

stiliumi

Moterys,

Vyrai

Finalas

(greičiausi

6 dalyviai)

38.

100m

Moterys,

Parengiamieji

38.

100 m

kompleksu

Moterys,

Finalas C,B, A

39.

kompleksu

Vyrai

39.

Vyrai

 

40.

41.

4*100 m

kombinuota est.

Moterys,

Vyrai

Finaliniai

plaukimai

                               

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *