Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėje kupiškietė Gerda Kirkytė – trečia

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatletė Gerda Kirkytė. temainfo.lt archyvo nuotr.

Birželio 1 d. Utenos stadione vyko Lietuvos vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos pirmenybės. Į jas susirenka stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Šįkart varžėsi per 600 sportininkų. Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatletė Gerda Kirkytė 300 m bėgime varžėsi su 55 bėgikais. Gerdos rezultatas  – 46,54 sek.; šįkart ji iškovojo bronzos medalį. Bėgimas buvo įtemptas, tai rodo rezultatai: pirmos vietos laimėtoja atbėgo per 43,53, antros – per 45,45 sek.

Pirmą kartą savo jėgas bandė Rasa Gasiūnaitė. Jai teko pažinti didžiulį stadioną, pajusti įtampą dėl didelio dalyvių skaičiaus. Mergaitė įveikė 600 m nuotolį.

Abi sportininkės puikiai užbaigė Jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė 2018“ keturis  etapus. Kaip jau rašė temainfo.lt, Gerda 200 m ir 500 m nuotolius baigė nenugalėta ir iškovojo abiejų nuotolių pagrindines taures. Rasa 500 m bėgime gerino savo asmeninius rezultatus, o bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą.

Šias sportininkes treniruoja Kupiškio rajono KKSC lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė.

Birželio 3 d. Utenoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atviros taurės varžybos bei Lietuvos universitetų studentų čempionatas. Tai varžybos, kuriose dalyvauja olimpiadų, Europos, pasaulio čempionatų dalyviai. Tarp jų rungėsi buvusios Kupiškio rajono KKSC auklėtinės Olimpija Zabulytė ir Ema Bružaitė. Moterų grupėje Olimpija, bėgusi 400 m barjerinį bėgimą, iškovojo šeštą vietą. Ema šį nuotolį įveikė devinta.