Rokiškio autobusų stotis – bene liūdniausio vaizdo stotis visoje šalyje, tačiau jos nei restauruoti, nei atnaujinti niekas nebeketina.

Rokiškėnai pasekė Utenos pavyzdžiu: nenaudojamą UAB „Rokiškio autobusų parkas“ sklypą nuspręsta mainais atiduoti investitoriui, suprojektuosiančiam ir pastatysiančiam stotį.

UAB „Rokiškio autobusų parkas“ direktoriaus Valentino Repšio teigimu, dar pernai rugsėjį per spaudą pradėta ieškoti investitoriaus. Anot Seimo nario Vytauto Saulio, rugpjūčio 28 d. dalyvavusio Rokiškio rajono verslo ir valdžios susitikime, surengtame Krašto muziejaus rūmų oficinoje, reikėtų dėkoti tuometiniam merui Vidmantui Kanopai: tai jo siūlymu už naują stoties pastatą įsigyti 70 a žemės susidomėjo UAB „Rivona“ generalinis direktorius, „Norfos” įmonių grupės savininkas Dainius Dundulis.

Ir štai jau parengtas naujos Rokiškio autobusų stoties projektas, su juo supažindinta rajono savivaldybės taryba, ir netrukus pilkoji pamėklė grius.

Šį projektą rajono vadovai vertina kaip investicijų pritraukimą. Tiesa, tame pačiame verslo ir valdžios susitikime jie be jokių replikų išklausė draudimo bendrovės „If…“ Šiaurės regiono verslo direktoriaus Algio Čepulio priekaištą dėl pačios „Rivonos“ išsikraustymo iš Rokiškio. Beveik prieš trejus metus dalį savo gamybos perkėlusi į Alytų „Rivona“ ketina visiškai išsikraustyti iš Rokiškio.

– Darbo neteks apie 100 žmonių, – sakė A.Čepulis.

Dalį jų galbūt įdarbins sublokuotas autobusų stoties ir „Norfos“ prekybos centras, rokiškėnus žadantis nudžiuginti 2014-aisiais. Dėl to, kad mažės gamybininkų, o daugės prekybininkų, jie, žinoma, nesidžiaugia.


temainfo.lt