Pradžia » Aktualu » Manoma, kad teisėjai sugadino „Kupiškio” ir Gargždų „Bangos” žaidimą

Manoma, kad teisėjai sugadino „Kupiškio” ir Gargždų „Bangos” žaidimą

Publikavimo data: 2018-08-12

Tradicinis „Kas laimies? Kas laimies? Gargždų „Banga”!” rugpjūčio 10 d. žemaitiškai skambėjo Kupiškio stadione. Taip ir buvo: gargždiškiai laimėjo 0:3.

„Jau šį šeštadienį mūsų laukia dar viena kova namų stadione, varžovas laukia taip pat labai galingas, tačiau po pergalės 4:0 prieš Kėdainių Nevėžio komandą mums nebaisūs jokie varžovai”, – savo „Facebooko” paskyroje rašė FC Kupiškis.

„Su kupiškėnais negalima atsipalaiduoti. Pirmo rato dvikova Gargžduose baigėsi gargždiškių pergale 3:2, o pergalingas įvartis buvo pasiektas tik besibaigiant rungtynių laikui”, – su tokiomis mintimis į Kupiškį važiavo gargždiškai.

Lijo. Žiūrovų, atrodė, beveik nebus, bet jų vis rinkosi: buvo apie 60 sirgalių, skaičiuojant ir tuos, kurie Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos lygos FC „Kupiškis” ir Gargždų „Bangos” rungtynes žiūrėjo iš automobilių.

Po stogo atbraila susispietę vyrai vienas kito klausinėjo, ar yra šių rungtynių „stavkė”, bet netrukus jie jau rėkė teisėjui: „Kur švilpukas? Gal pametei švilpuką?” Vos ne į bėgimo takelį gargždiškio nutrenktas gulėjo ir iš skausmo raitėsi Kupiškis komandos žaidėjas, vilkintis 33 numeriu pažymėtais marškinėliais.

O jau 11 min. sirgaliai išgyveno tikrą dramą: kupiškėnai vos nepataikė į „Bangos” vartus, ir per kelias sekundes smūgiai buvo pakartoti dar dukart, bet vienas – į virpstą, kitas – į skersinį.

– Galėjo būt trys! Nė vieno! – vyrai nė kiek neslėpė emocijų.

Nė vieno nė į vienus vartus nebuvo visą kėlinį.

Kupiškėnai, žinia, stebi savo komandą, šiemet debiutavusią LFF pirmos lygos sezone. Kupiškis jau yra sužaidęs 16 rungtynių, turi tris pergales, turnyro lentelėje užima priešpaskutinę vietą, yra įmušęs 31 įvartį, praleidęs 55.

Po  birželio 17 d. varžybų Kupiškis:Panevėžys LFF Drausmės komitetas nagrinėjo bylą dėl LFF drausmės kodekso 44 str. „Neteisėtos įtakos darymas ir sutartų rungtynių draudimas“ pažeidimo bei nubaudė Kupiškio klubą ir penkis komandos žaidėjus: du buvo diskvalifikuoti dviem rungtynėms, trys – iki sezono pabaigos, o klubui paskirta 3 000 Eur bauda.

Anot klubo prezidento Dano Barono, kol kas nėra aiškaus atsakymo, kokie konkretūs įrodymai patvirtina minėto straipsnio pažeidimą. Be to, jei pažeidimas buvo, kodėl baudžiamas tik Kupiškis?

Vis dėlto Kupiškiui teko suktis iš padėties, skolintis žaidėjų. Iš „Dainavos” į „Kupiškį” perėjo brazilas Viktoras Hugo ir japonas Yudai Koike, iš „Panevėžio” –Džiugas Petrauskas, iš „Pakruojo” – Marius Zabarauskas. Betgi pakeista sudėtis, manoma, ir lėmė pergalę prieš „Kėdainius”.

Susitikime su „Banga” teisėjas pripažino nesportišką Y.Koike žaidimą, ir jis buvo pašalintas iš aikštės.

Komentuodamas „Kupiškio” susitikimą su „Banga” D. Baronas sakė:

– Teisėjus blogai vertinu. Labai neadekvačiai teisėjavo komandų žaidimui. Davė dvi geltonas, Y.Koike – raudoną. Paprasčiausiai buvo sugadintas žaidimas: 80 minučių žaidėme vienu žaidėju mažiau. O Yudai – vienas lyderių. Be to, susirgo ir varžybose nedalyvavo Mohammedas Sheriffas. Tokiomis aplinkybėmis ir teko žaisti…

Kalbų apie „stavkes” D. Baronas nė nenorėjo komentuoti.

– Kad būtų aišku, galiu pasakyti tik tiek: tai – Baudžiamasis kodeksas, – sakė jis.

Rugpjūčio 18 d. į Kupiškį atvyksta Nacionalinės futbolo akademijos komanda. Joje – vieni stipriausių šalies futbolininkų. Rungtynių pradžia 13 val.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai 8 komentarai

 1. Kupiškis parašė:

  O kiek žaidžia kupiškėnų? Ne sąraše, o iš tikrųjų žaidžia. Ir ne vieną ar dvi varžybas, o nuolatos. Juk mūsų pinigėlių irgi reikia komandai. Negi tik dėl kitų miestų futbolininkų mes turim skirti savo biudžeto pinigus?

 2. Ziurovas parašė:

  Zaidzia 3 kupiškenai. Kas rinksis sportuoti futbola kai net nebuvo normalios komandos jei nori kazka daugiau pasiekti. O dabar kazkas jau yra. Bet nera ko tiketis daugiau pritraukti jaunu kupiskenu kai savivaldybe nenori suinvestuoti i futbola ir paremti. Teisejai tikrai ne pirmas rungtynes, teisejauja ne kupiskio naudai. Matoma net nevisai suprantantiems ziurovams. Kitu komandu zaidejai nebaudziami kortelemis, o kupiskio komanda iskarto kortelemis baudziami.

 3. Virgis parašė:

  Šaunuoliai kad skiriate dėmesį futbolui. Geros emocijos. Surinkti komandą sudėtingiau yra negu kai kam atrodo. Danas Baronas yra tikras entuziastas. Kitam nervai nebelaikytu jau seniai.

 4. ?? parašė:

  Argi Baronas rinko komandą? Svetimų miestų komanda.

 5. Ziurovas parašė:

  Krepsinyje ar futbole kituose klubuose, komandose gal pasidomekit kiek ten ju paciu zaideju is to pacio miesto?! Bet kokiu atveju tarp klubu vyksta zaideju rotacija, keiciasi zaidejais. Tai normalu kad didziaja dali komandos sudaro kitu miestu zaidejai ar kitu saliu zaidejai. Kad butu paprasciau suprast jum. Kiek Kauno Žalgiryje zaidzia kaunieciu? 😀

 6. cha parašė:

  Tai ir neverkit, kad savivaldybė mažai pinigų skiria. Kai bus rezultatas, kai žais daugiau kupiškėnų, tai ir kita kalba. Kodėl mano mokesčiai turi plaukti panevėžiečiams?

 7. Ziurovas parašė:

  Tai kad viskas ir prasideda nuo pinigu. Paremi futbola. Pirma reikia pinigu normaliam treneriui kuris tikrai uzsiimtu nauju, jaunu perspektyviu futbolininku ruosimu. O ne vietos geniju kuris buvu gal ir neblogas pries 15-20metu. Kai pritrauksim sportininku tuomet atsirast ir rezultatai. Bet kol niekas neinvestuos i treneri, salygas, iki tol ir nematysime daug kupiskenu komandoje. Niekas siais laikais uz aciu nedirba. Jusu mokesciai ne tik panevezieciams plaukia. Nesusekat kur jusu visi sumokami mokesciai nueina

 8. Kubas parašė:

  Jo galimai sugadino žaidimą. Kaip ir Kupiškio komandą galimai pažeidusią straipsnį nubaudė 3000 eurų. Bent jau būtų nubaudę galimai 3000.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *